Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

malaterezka
24. dec 2011

Stastne a vesele vianoce vam vsetkym prajem vela zdravia ,stastia a lasky v rodinom kruhu. A stastny novy rok 😅 😅 😅

lienka_1
24. dec 2011

Aj ja Vam vsetkym prajem krasne Vianoce a do dalsieho roku hlavne vela zdravia a iba same "dobre" spravy! 🙂

katy2
24. dec 2011

Aj ja vam vsetkym prajem pozehnane Vianoce 🙂

haannka
25. dec 2011

no moje zlate, ja asi nebudem musiet dlho cakat na vysledok ☹ ja som este iba 3.den po ET a uz ma boli brucho ale uplne presne ako pred ms a to nic ine nemoze znamenat, kedze zahniezdit sa moze najskor po 6.dnoch po oplodneni a ja dom iba 5.den...takze tak :'(

katy2
25. dec 2011

@haannka nerob predcasne uzavery... na ms je este veeeelmi skoro.... to brucho nie je zly znak.... drzim strasne palce.... hlavne sa snaz udrzat co v najvacsom pokoji... nech su embryjka v pohode.... myslim na teba

lienka_1
25. dec 2011

@haannka Hani, uplne suhlasim s Katkou! Ja ked tak citam tvoju odpoved, tak ma napadlo, ze tehotensku naladovost mas teda dost skoro!!!! 😀 Co to bude neskor, ked hcg bude naozaj vysoke? 😀 Nevesaj hlavu, ziaden priznak nie je ani dobry, ani zly. Nase tela si s nami v takom case robia co chcu. Drzim palce aj na nohach! 😉

haannka
25. dec 2011

@lienka_1 mate obidve pravdu...budem ticho cakat a bude ako ma byt...som stresak, myslela son ze cez vianoce budem mat ine myslienky ale houbeles...jak male decko :-/

lienka_1
25. dec 2011

@haannka Presne viem o com hovoris 😀 ....ale stres Vam teraz naozaj neprospieva 😉

haannka
27. dec 2011

malaterezka strasne drzim na dnesnu krvicku palce...cakame tu pozitivne spravicky 😉

mishhel
27. dec 2011

ahojte ,som tu nova chcem sa spitat ak ste volali do centra prvy krat aby ste sa objednali,ako dlho ste cakali na prvu navstevu v splne.?

steva
27. dec 2011

Ahoj &mishel.sestricka ta objedna hned na druhy alebo treti den tvojej ms a hned ti urobia aj prve vysetrenie ak chces.ide to tam rychlo.vela stastia 😉
Drzim vsetkym dievcatam palce. 😵

katy2
27. dec 2011

@steva Ahoj 🙂 JEEEEEJ, co to vidiiiiiim? 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
To je nadherne prekvapko, takto po ranu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Strasne drzim palce..... Juuuj, velmi si ma potesila..... 😉

steva
27. dec 2011

@katy bol to nas nadherny vianocny darcek a to sme sa v januari chystali do SPLNu.aj my sa velmi velmi tesime a dufam ze vsetko dobre dopadne.dakujem,dakujem,dakujem. 😵 😵 😵

malaterezka
27. dec 2011

@haannka no krv je tam ale cakame este na vysledok velmi sa bojim ale co ma byt tak bude ☹

taella
27. dec 2011

@steva gratulujem krásne prekvapko 🙂 🙂 a zároveň ďakujeme 😉

mishhel
27. dec 2011

ahojte,som tu nova prvy krat pojdem do splnu.prave sa chcem objednat,neviem sa tam dovolat.ked vas objednali cakali ste dlho aj mesiac?

steva
27. dec 2011

@mishel cakas len kym ti nepride menzes a potom ta hned objednaju na prve vysetrenie.urcite sa dovolas,len skusaj.
@taella dakujem,snad vsetko dobre dopadne.a nedakuj,vobec nemas za co,drzim vam silno palce.

haannka
27. dec 2011

@malaterezka kedy budú výsledky? držím všetky palce 😉

malaterezka
27. dec 2011

@haannka no vysledky su ale neiste lebo test je pozitivny ale slaby tak na stvrtok idem si zopakovat krv. 😒 😒 Vies co ani nevie co si mam misliet. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

haannka
27. dec 2011

@malaterezka ako výsledky sú neisté? ved z krvi musia byť na 100%...čo ti povedali? a kde si bola v MI u svojho gyndoša? testík si si kedy robila?

malaterezka
27. dec 2011

@haannka ano u mojej gynekologicky no lebo su niske a ona chce este vo stvrtok zopakovat krv ci sa bude zvysovat, nie test som si nerobila ale mala som ze si kupim ale nekupila som lebo som si povedala ze pockam na vysledok z krvi 😒 😒 😒

haannka
27. dec 2011

@malaterezka a nepovedala ti koľko, iba že nízke??? bude dobre uvidíš, musíš veriť...

franina
27. dec 2011

@malaterezka neboj sa bude vsetko dobre, hcg sa len bude zvysovat, len pozitivne, len pozitivne!!!!

dievcata neviete kedy budu v Splne? dnes som volala nikto mi nedvihal... 😕

nana123
27. dec 2011

@malaterezka nooo aj nizske je pozitivne 😵 drzim palce

nana123
27. dec 2011

@haannka ahoj ty sa nam ako drzis? 🙂

malaterezka
27. dec 2011

@franina ano ja viem 3.1. tam budu, teraz maju dovolenku a dakujem za podporu snazim sa misliet pozitivne ale sem tam my preskoci a myslim od veci ale co ma byt tak bude 😒

malaterezka
27. dec 2011

@haannka ano hovorila daco 6.9 ale ja uz ani neviem ze co lebo som bola vyvedena z mieri ☹ ☹
@nana123 no aj doktorka my povedala ze pozitivne ale uvidime a verime ☹ ☹

malaterezka
27. dec 2011

ake by malo byt to hcg lebo ja uz ani neviem co je dobre, viete my poradit? 😒

mishhel
27. dec 2011

@steva chcem sa spytat to ma budu zdola vysetrovat pocas menstr.ja nikdy neviem kedy mi ma prist ona pride kedy jej sa chce nikdy ju nemam nacas ani priblizne,tak ako sa mam objednat?

nana123
27. dec 2011

@mishhel nieee len povedz ze sa chces obj. a ona ti povie ze mas prist na 3 den mrchy a potom uz len prides nemusis tam byt presne obj. na den.... a ano robia ult zdola. To robia vstupne vysetrenie. Tebe urobia hormonalny profil a to ze pojdes cez jeden cyklus 3x na krv a 2x na utl, sestricka ti presne povie. A partner pojde na spermiogram... a ak mas nejake uz vysledky tak vezmi so sebou pre dr.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre