Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

malaterezka
24. jan 2012

@lienka_1 blahozelam a drzim palce nech vydrzia devez mesiacov pekne z mamkou 🙂 🙂 🙂 🙂

nana123
25. jan 2012

@deni5 zalezi ako budes znasat hormony, ja som bola akurat podrazdenesia a nafuklo sa mi brucho ale nebol to ziadny extrem, skor u mna dostala zabrat psychyka... otazky tipu ako sa to skonci? vyjde to? a cakat... ale da sa to zvladnut, a az potom si uvedomis ze toto bolo najmenej 😀

haannka
25. jan 2012

dakujem vsetkym...MA :'(

steva
25. jan 2012

@haannka je mi to velmi luto 😔

milcsi
25. jan 2012

@haannka je mi to strasne luto...

milcsi
25. jan 2012

@lienka_1 tak to su potom silni bojovnici 😉 . Drzim palce!

nana123
25. jan 2012

@haannka tak to je mi velmi ale velmi luto 😢 Tak som dufala s tebou... drz sa...

ladenka77
25. jan 2012

@haannka 😢

nurili
25. jan 2012

@haannka je mi to velmi luto.... 😔 😢

nurili
25. jan 2012

Babenky, neviete nieco poradit na prechladnutie? Trosku citim mandle a soplim... ☹
Inac mozem vobec caje pit? Mne bere teraz mätovy, mozem ho pit? Poradte ak viete..... 😉

lienka_1
25. jan 2012

@haannka

katy2
25. jan 2012

@haannka je mi to velmi luto 😔 prajem ti vela sily a odvahy bojovat dalej.... myslim na teba

dapake
25. jan 2012

@lienka_1 dakujeme pekne

ladenka77
25. jan 2012

@nurili ahoj zlatko,mozes ho pit,preco nie...je iba zopar veci,kt.tehule vylozene nesmu...ostatne s mierou ,sa da...ja som teraz na mandle dostala od dr.(kedze som po ET) BIOPAROX 4X4 vstreky do hrdla,a na kasel homeopatika(na dusivy kasel-DROSERA,kvapky a STODAL sirup)mne zabralo vsetko 100%,do nosa mozes len cisto slane veci a pinosol.... 😉 😉 😉 dutiny nahrievat teplou solou v latke(ak treba)...najlepsie v ponozke 😀

nurili
25. jan 2012

@ladenka77 tak ty si pokladik, taketo rady ako od mamicky, dakujeeeem si zlatucka..... 😉
Tak ze si po ET? Supeeer, drzim palce, som rada ze dalsia tehulka je na obzore..... 🤐

nana123
26. jan 2012

voalaaaa a je to 😉

bique
26. jan 2012

@nurili ahoj ahoj...tak jedneho kvalitneho mrazacika uz mame v brusku 😀 vraj kvalita bola velmi dobra 😀 tak uz ostava iba cakat

bique
26. jan 2012

@lienka_1 ahoj...tak drzim vam vsetkych 20 😀 my uz mame tiez jedneho v brusku od dnes 😀 😀

nurili
26. jan 2012

@bique tak to je supeeeer, uz ostava len cakat...drzim palce 😉

nurili
26. jan 2012

@nana123 jeee tak profilik zmeneny, paradicka, termin mame skoro rovnaky...tesim.... 😉 1 den je rozdiel, hehe...

bique
26. jan 2012

@nurili @nana123 baby, ktory den po transfere ste robili test? mne kazala najskor na 10ty... 😀 joooj, ja to tak dlho nevydrziiiim 😠 este iba prvy den a uz mi šiši 😅 citili ste po transfere aj vy podbrusko? ci to od tych hormonov?

nurili
26. jan 2012

@bique no ja po transfere som si naordinavala pokoj cize som ho stravila na gauci a nic nerobenie. Mala som trosku teploptu a zimnica ma triasla tak som myslela ze to ide chripka na mna ale potom to preslo. Take nafuknute brusko ci bolesti v podbrusku budes citit to nie je nic nezvycajne mna aj v krizoch trosku pobolievalo.
Testik som si urobila na 8 den po ET a uz to tam bolo // 😉 a potom len silnelo a silnelo.....no nie kazdemu ukaze tak skoro ale to neznamena ze nie su v tom.... 😉
No uz su tu prve stresiky.... 😵

nurili
26. jan 2012

@nana123 uzivas este tablety?

bique
26. jan 2012

@nurili xixi...tak ja uz som si tym raz presla, ale uz som zabudla, ake to bolo 😀 mne s dvojkami ukazalo uz 6 den po ET, ale pri dvojkach je hcg vyssie....uz sa tesim na testik...a ocakavam na nom // 😀 ja citim od transferu podbrusko, ale vcera som jedla kyslu kapustu, tak mozno aj preto 😀 😀 😀 😀 teraz tie 2 tyzdne budem citit vsetko 😲

bique
26. jan 2012

@nurili jaaaj, teraz som si spomenula, ze ja som mala strasnu nadchu, ale asi az od 8tt sa mi zda..trvalo to mesiac, tahala som do nosa slanu vodu, lebo kvapky som samozrejme nemohla..ale slana voda pomohla 😅

nurili
26. jan 2012

@bique jake 2 tyzdne, pomylila si si cislo, hadam 9 mesiacov, 😀 😀 😀 , to cakanie brrrrr.....

nurili
26. jan 2012

@bique ja som si dala namiesat s byliniek spray na mandle na mieru je to na nos, mandle a priedusky....uvidime ci zaberie..... 😒

nana123
26. jan 2012

@bique ja som robila na 8 den bol duch a na 9 den mi pekne uz ukazalo ale zalezi od testu lebo rapiclear ti neukaze nic... to ani neskusaj... 🙂

bique
26. jan 2012

@nurili jasne jasne...pricina je jasna 😀 som v tom 😀 😀

nana123
26. jan 2012

@nurili nie uz ziadne minuly tyzden mi ich vysadili.... uz som z toho jelen bo jedna dr mi pise termin porodu o tyzden skor a druha tyzden neskor tak skacem z 14tt na 13tt 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre