Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

zuzlik7
14. aug 2012

@franina @bique test dopadol tak ako ten vcerajsi :( ciarka tam je a poobede som mala minimalne viditelneho ducha 😒

@mimusa4 dakujem, ale mne je este asi priskoro blahozelat, lebo u nas je vsetko vo hviezdach...dnes je 12.den po ET a ciarka je uplne slabucka...podla by mala byt viditelnejsia viac...ale dufam, ze sa mylim a krv vyjde tak ako dufam a verim..

Dievcata nevzdavam sa...len by ma velmi mrzelo, ze to bol plany poplach... ☹ stale verim...len nech uz je stvrtok...

majka_drobka
14. aug 2012

@zuzlik7 niekomu rastie hcg rychlejsie, niekomu pomalsie, je ale zjavne, ze ho mas zvysene, co je znak tehotenstva. do stvrtku uz nejako vydrz a uvidis, nevzdavaj sa a netrap. ja viem, ze si stale nechavate zadne dvierka kvoli moznemu sklamaniu, ale nebud sklamana uz teraz, ved ja tam dusik 🙂

zuzlik7
14. aug 2012

@majka_drobka ja vie, ze stresujem ... ☹ ale keby bolo zle, tak by ta slaba ciarka zmizla, nie? no bojim sa...

bique
14. aug 2012

@zuzlik7 ano, ciarka by zmizla 😉 ved urob zajtra este jeden...no a pozajtra uz poobede budes vediet naisto, ze to je pozitivne 😀

melisska
14. aug 2012

@zuzlik7 robis testy z prveho ranneho mocu?

zuzlik7
14. aug 2012

@melisska ano ...

zuzlik7
14. aug 2012

@bique nooo je dost mozne, ze vysledok budem vediet az v piatok, lebo u mojej lekarky to chodi tak trosku divne ... kiezby si mala pravdu...

bique
14. aug 2012

@zuzlik7 urcite budem mat pravdu 😉 ja by som testovala kazdy den 😀 vsak som aj 😀 moj muz uz namna kukal, ci som šiši 😀

majka_drobka
14. aug 2012

@zuzlik7 nestresujes, kazdy by reagoval podobne, je to pochopitelne... skus zajtra a potom pockaj na svoju lekarku a skus ju poprosit, urcite ked nepridu vysledky jej, da sa to zistit z labaku, kde to posiela, ci sa tam neda zavolat uz v stvrtok poobede...

franina
14. aug 2012

@mimusa4 neboj bude este verim tomu 🙂

franina
14. aug 2012

@zuzlik7 neodfotila si?

deni5
14. aug 2012

@zuzlik7 ahoj ak by to nebolo tehotenstvo tak tá čiarka zmizne.Ja som mala pri 1IVF slabú čiarku,ktorá po 2 dňoch zmizla,neviem či si spomínaš. Potom som tak velmi krvácala až 2týždne a moja gyn.vravela že je to ako po potrate.Tak hore hlavu. 🙂

zuzlik7
14. aug 2012

@franina ahoj,ee...lebo bol taky isty...ale zajtra urcite odfotim ak bude co 😒 😉
@deni5 no nieco sa mi mari...a vies,ze mi to bolo a je luto,no tentoraz ti to urcite vyjde 😉 U nas bude uz len tak ako ten hore da...ja s tym uz nic nespravim a jedine co mozem je neprestat verit a to verim,len mam strach...

franina
14. aug 2012

@zuzlik7 bude ja viem 🙂 a ten strach presne poznám 🤐 budem cakat zajtra na testik a drzim palce! 😵

zuzlik7
15. aug 2012

😢 Tak zial,uz viem ako dopadne zajtrajsia krv...dnesny pasik=minimalny duch...ani odfotit sa nedal...zas sklamanie...skoda...

zuzlik7
15. aug 2012

...a v noci neviem co to bolo, ale som sa zobudila dost silnu bolest v podbrusku...netrvalo to dlho, ale zobudila som sa na to... ☹ nevadi...verila som, ze sa k vam/väcsine konecne pridam aj ja...

haannka
15. aug 2012

@zuzlik7 ja poviem len to ze testom sa neda verit...ja som mala na 8.den+6-dnova PK jednu ciarku na teste, ani naaaaznak ducha a na 10.den krv 265 hcg...z toho mam mojho jedineho zlatusika....A ked pozries moje posledne 4.ivf pri 450 hcg som mala iba dusik na teste....zakukni. Ja stale verim ze krv ta potesi. Ver mi.

majka_drobka
15. aug 2012

@zuzlik7 este to nevzdavaj, vyckaj aspon na krv a potom sa uvidi, ved naozaj tie testy su strasne individualne....

deni5
15. aug 2012

@zuzlik7 tak ako vravia ostatné nesmieš to vzdávať.Ešte není nič stratené.

franina
15. aug 2012

@zuzlik7 ty sa nicoho neboj, bude vsetko v poriadku, zajtra pojdes na krvicku a ta bude najistejsia.... kludne lezkaj, oddychuj na nic zle nemysli....

zuzlik7
15. aug 2012

@haannka @majka_drobka @deni5 @franina ...ste zlatucke...dakujem...uz s tym aj tak nic nenarobim,jedine co mozem je si zajtra vypocut ortiel ... ach jaj...

bique
15. aug 2012

@zuzlik7 na zajtra drzim palceky....bude to dobreee 😉 silne tomu verim...cakame vsetky zajtra na vysledok 😉

majka_drobka
15. aug 2012

@zuzlik7 budem na teba mysliet, drzte sa, urcite sa ozvi.

franina
15. aug 2012

@zuzlik7 ortiel bude pozitívny 🙂 drzim palce!!!

katy2
16. aug 2012

@zuzlik7 drzim palce 🤐 🙂

zuzlik7
16. aug 2012

HCG menej ako 100-negativne

majka_drobka
16. aug 2012

@zuzlik7 ale ved moze byt menej ako 100... ked som bola na odber, pisala mi jedna baba na fore, ze ona mala 57 a je tehotna... ty mas kolko?

haannka
16. aug 2012

@zuzlik7 to kto povedal ze negativne??? moja znama zacinala s cislom hcg 16 a ma krasnu skoro 5 rocnu dcerku...kedy ides na kontrolne hcg? ved si tehu...o tom niet pochyyyb.

majka_drobka
16. aug 2012

@zuzlik7 toto som nasla: jmj ahojky holky, já jsem měla 14 den po ketu hcg 54, a za týden už hcg 946 (3týdny od ketu), a prý je to v pořádku. takže to nevzdávejte, nezáleží na číslu, ale na tom, jestli se hcg roste.

zuzlik7
16. aug 2012

@majka_drobka @haannka volala som k svojej obvodnej gyn. a sestricka povedala doktorke menej ako 100 a ta povedala, ze nie som tehotna....a na ziadne kontrolne hcg nemam prist...odpoved je jasna....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre