Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

katy2
4. máj 2009

ked ta to ma znechutit, tak pockaj s testovanim..... viem, je to tazke..... ale aj keby bola len jedna ciarka, aj tak je krv najistejsia..... 😵

ixi
autor
4. máj 2009

a ty uz mas vsetko pochistane pre hanicku?

ixi
autor
4. máj 2009

hej je najistejsia ale ako sama dobre vies vecsinou ten test o niecom svedci sice prvy krat to bolo tak ze test negat a krv pozit 😀 😀

ixi
autor
4. máj 2009

katy aky mas s toho pocit vide mi to????

katy2
4. máj 2009

nakupene mam vsetko, aj poprane, len mi to treba potriedit a poukladat do skrin (musim uvolnit nejake mioesto) a pripravit veci do porodky - ale nakupene mam vsetko, len to dat do nejakej vacsej tasky.... a poskladat posteilku.....

ixi
autor
4. máj 2009

tak to je super tak ti to zavidim ale v dobrom tesis sa na hanicku 😀 😀 😀

ixi
autor
4. máj 2009

a akej farby si vybrala kocik?

katy2
4. máj 2009

ixi, neviem sa k tomu vyjadrit... velmi ti to prajem..... aj ked z vlastnej skusenosti som pri KET opatrnejsia.... u nas to vyslo pri ET (IVF)..... ale su tu babenky, ktorym vysiel prave KET.... to je individualne..... strasne ti drzim palce, aby to vyslo a aby to celkovo dobre dopadlo.... 😵

ixi
autor
4. máj 2009

ja viem katy dakujem 😉

katy2
4. máj 2009

my mame kocik taky neutral, v kombinaciach sivej.....

ixi
autor
4. máj 2009

uz aby bola v nom hanicka 😀 😀 😀

katy2
4. máj 2009

😵 😵 😵

ixi
autor
4. máj 2009

idem daco chrumnut 😝 😝 😀

ixi
autor
4. máj 2009

tak sem se nadlabnul 😀 😀 😀

katy2
4. máj 2009

ja som vyvesila pradlo vonku a periem zas
este so nejedla, lebo som ranajkovala az po navrate z poradne.....

ixi
autor
4. máj 2009

ja som po tej prechadzke dajak vyhladla 😀 😀 😀

ixi
autor
4. máj 2009

katy ty byvas v rodinom dome hejze 😉

ixi
autor
4. máj 2009

haloooooooooooooooo

dafy
4. máj 2009

ixi haloooooooooooooooooooooooooooooo 😀 😀

lyndus
4. máj 2009

babule pocujte, ja tu uz rusim nervy z tych liekov co beriem odspobdu...nic nerobim cely den len beham pisat na zachod a popritom vymienam toaletak v nohavickach, co furt zo mna nieco tecie 😒 normalne som si tam musela ten toaletak strcit, lebo by som nestihala menit intimky...ale co by som nevytrpela, len nech je to oki secko 🙂

katy2
4. máj 2009

bola som trochu vonku na terase....
ixi, ano byvame v RD....
lyndus, s tym utrosom je to takt, ale treba to vydrzat.... berie sa az do 12tt 😉

ixi
autor
4. máj 2009

dafy ale ahoooooooj

ixi
autor
4. máj 2009

lyndus hlavna vec ze si tehu

lyndus
4. máj 2009

katy ved jasne, lem je to dost nepsijemne 🙂 juj Petronelka by uz mohla dorazit z // spravou 😀

katy2
4. máj 2009

lyndus, budu v tehu aj neprijemnejsie veci 😉

lyndus
4. máj 2009

mno to verim, len nech to secky dotiahneme do zdarneho konca 🙂 ixi snad mi to zajtra aj krvicka potvrdi 🙂 inac ja som testovala az deviaty den a mala som slabulilinku ciarku, takze aj keby ti v stredu nevysli, pockaj 1-2 dni a urcite tam budu 😀

dolcevitta
4. máj 2009

Ahojte 🙂
Chcela by som sa spytat na pristup lekara v Splne,a kolko tam financne vychadza IVF?

jespera
4. máj 2009

Ahojteeeee,
hormon mojho stastia mal hodnotu okolo 400, takze som tehotnnaaaa.
Na dvojicky to nevyzera - ale dufam ze aspon to jedno je dokonale uhniezdene, a tesi sa so mnou..
Vevericka - cakam aj na tvoje vysledky...

dafy
4. máj 2009

bola som troska mimo hladala som vhodne homeopatika pre sestru maly ma totiz koliku a uz si s tym nevedie dat rady
ixi dufam ze si este tu

dafy
4. máj 2009

dolcevitta priblizne 1000eur

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre