Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lubanka
29. júl 2013

@linuska1 bola si v Splne na vklad? 😵

linuska1
29. júl 2013

@lubanka

dnes iui....🙂

lubanka
29. júl 2013

@linuska1 tak budem silno držať palce, aby to dobre dopadlo. daj vedieť, budem čakať 😉
ja idem vo štvrtok a dr. mi povie, kedy pôjdem na vklad, tak sa k tebe pripojím 😵

linuska1
29. júl 2013

@lubanka urcite dam...🙂

a budeme si drzat prsteky navzajom.... 😉
aj ked velke nadeje si nerobim.. predsa len 1 iui... 😅
ale potesilo by... 😨

lubanka
29. júl 2013

@linuska1 hmm to ti verím, že by potešilo, treba veriť, ale zároveň byť aj tak trocha nachystaný na neúspech, lebo žiaľ, nie vždy všetko vychádza ako by sme si priali 😒 ja už idem teraz na 9 vklad a iba jeden z toho bol úspešný, aj keď nedopadol dobre 😢 ale to už je dúfam za mnou a všetko zlé som si už vyčerpala, tak dúfam, že už len všetko šťastie a úspechy sveta sa na mňa zosypú 😀 😀 a aj na teba samozrejme 😉
musíme veriť, že to výjde a aj keby nie to, tak nabudúce už na istotu 😵

linuska1
29. júl 2013

@lubanka

veru.. co nas nezabije to nas posilni... a raz to musi prist.... 😉

lubanka
29. júl 2013

@linuska1 no pozrela som si tvoju "históriu"... je podobná tej mojej ☹ tak to my už musíme byť z ocele...
a presne... raz to musí prísť... 😉

cocka3
30. júl 2013

@linuska1 držím palce 🙂

monca2013
3. aug 2013

ahojte som tu nova ja chodim do splnu a už si picham injekcie, ako ste na tom vy??

lienka_1
3. aug 2013

Ahojte zienky. Prosim, nezvysil niekomu menopur? Ideme do 5. IVF, tak zhanam lieky za doplatky z lekarne. Pomohol by mi aj cetrotide a orgalutran, popripade pregnyl alebo ovitrele. Dakujem vam! 😉

cocka3
15. aug 2013

...tak ako babenky?Čo nového v "SPLNE" ?

christiana81
22. aug 2013

Ahojte . ja zacinam v SPNE od januara 2014... je tu niekto z podobnym terminom ? 🙂

kalista32
23. aug 2013

ja čakám na prenesenie žiadosti z Rastislavky do Splnu druhí pokus IVF 🙂

christiana81
26. aug 2013

Ahojte baby zeny maminky 🙂 poradte mi kedy mam zacat z prvym IVF mam ist na druhy mesiac? alebo na novy rok v januari 🙂 neviem sa rozhodnut.... je tu niekto kto momentalne zacina ?? 🙂 pekny dnik

kalista32
27. aug 2013

@christiana81 ahojko moja no ja začínam v SPLNE na novo 2 pokus IVF je to na tebe ale kým ti schvália žiadosť trvá to zhruba mesiac ja nechcem naťahovať čas žiadosť som si bola podať 15.8. držím palce veľa šťastia 🙂 😉

christiana81
27. aug 2013

@kalista32 Dakujem pekne 🙂 no my zijeme z manzelom v UK takze ja sama pridem na sk a podam si tu ziadost naprv sa vsak musim prihlasit do zdravotnej poistovne tak trosku komplikovanejsie... ale asi to nechame na januar bude predca viac casu . mozem sa opytat aky mate problem ? pekny dnik 🙂

kalista32
27. aug 2013

@christiana81 no tak to budeš mať trošku viac vybavovania ale neboj nemáš sa čoho obávať naplánuj si to tak ako ti to vyhovuje daj vedieť ako postupuješ a aký mate problém vy ? papa 🙂

kika79
28. aug 2013

ahojte dievcence, chcem vam popriat vela siiil a trpezlivosti🙂tiez som chodila do splnu a pri rozhodnuti po prvom cykle - 1x neuspesne, 2x potrat som sa rozhodla ist na 2IVF avsak v tom case som prirodzene otehotnela...mala bambulka bude mat rok a ja som dnes zistila,ze cakam druhe babo🙂))nadej zomiera posledna. Moj manzel mal po testoch v tkaninovej banke v Ke záver - oligoazoospermia , t.j. ziadna sanca na prirodzene babo a bum.....neviem, co sa zmenilo, ale prekvapilo nas to......drzim vam vsetkym palce, nech cim skor uvidite dve krasne //

lauritka
28. aug 2013

@kika79 a nebral ziadne vitaminy ???

kika79
29. aug 2013

Ahoj lauritka🙂no ja som mu toho nakupila,zbytocne vyhodene peniaze. Odmietal brat,vraj nic umele do seba pchat nebude...troska zmiernil tempo v robote.....a zrejme to,ze sa troska ukludnil zabralo....inak si to neviem vysvetlit. ono tie potvorky malinke .) sa tvoria v urcitych intervaloch,tak nie vzdy su vysledky take iste. Moj drahy si proste veril,ze raz to vyjde.No a vyslo aj 2x🙂

christiana81
29. aug 2013

@kalista32 Ahoj tak planujeme to na januar snad nam to nic neprekazi a vsetko vynde podla planov . my mame problem ze mam uz iba trosku vajecnika a maternicu nic viac..ale tak bola som na vysetrenie tak malo by to byt ok povedala ze som v proidaku mam 23 rokov takze som mladala malo by to ist 🙂 uvidime.. manzel je zdravy ako rybycka 🙂

kalista32
30. aug 2013

@kika79 tak to ti gratulujem vidíš to,že aj zázraky sa dejú 🙂 😉 to je paráda to si musela mať nejakú protekciu 😀 😉 a u pánboška no vidíš najprv ťa poskúšal prajem vám veľa šťastia drž sa 🙂

kalista32
30. aug 2013

@christiana81 no moja no to máš pravdu teba čas tak netlačí ako mňa ja mám 37 r. splácam hypotéku a robím rekonštrukciu domčeka tak to mám ťažké a keby som mala tvoj vek tak po pravde by som to ešte nejaký čas nechala na pánboška a prírodu 😉

lauritka
30. aug 2013

@kika79 moj tvrdi presne to iste ;) len u nas sa este nestal zazrak.. ale nestracame vieru 😉 bud je nam to sudene alebo nie je..

kalista32
30. aug 2013

@lauritka no to sme na tom rovnako ja dokonca tajne snívam o tom že pôjdem na prípravu IVF a povie mi ,že nemusím nič postúpiť lebo som v tom 😔 no ale musím sa zobudiť a budem skúšať osud s božou pomocou 🙂

kika79
30. aug 2013

Popravde dievcence, ja som si deturence vymodlila🙂)) k sv.J.P.II. ,asi on to zariadil......-) verim,ze v tom ma prsty, teraz v juni mi zomrel ocino a nas doma to poriadne vzalo, tak mamina mi hovori,ze ak budu dalsie vnucatka bude ju to boliet menej a je to tam,...tatino sa pridal k zastupu a vyprosil pre maminu male potesenie🙂treba len verit.....

christiana81
30. aug 2013

@kalista32 no chcem ist cim skor pretoze nikdy neviem co sa mi zas prihodi, a na prirodu to nechat nemozem kedze nemam vajcovody

milcsi
1. sep 2013

Ahoj stare SPLNacky! Rozhodli sme sa s manzelom este raz skusit zabojovat o dietatko. Po vsetkych tych zmenach sme sa rozhodli pre Brno a vyslo to na prvykrat. 🙂. Som velmi stastna. Drzte palce, aby sme to dotiahli do uspesneho konca 😵 😵 😵 .

lauritka
1. sep 2013

@milcsi wow, to je krasna sprava.. gratulujem a nech to dotiahnete az do konca. 🤐 🤐 🤐

kalista32
2. sep 2013

@milcsi no moja tak to ti závidím 😉 prajem ti veľa šťastia a zdravia drž sa 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre