Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

ixi
autor
7. okt 2009

sobka ty uz mas tiest toho dost zasebou 😒

ixi
autor
7. okt 2009

cizna isto su embryjka silne ako buk a su krasne zahrizkane 😉

zajacik...
7. okt 2009

Cizana ja som pri 1.IVF mala 3 vajka a z toho 2 embryjka 🙂

ixi
autor
7. okt 2009

a ten fostimon co som mala ja comu niktora nemate?

cizana
7. okt 2009

Ďakujem všetkým! Mne to písanie a orientácia na stránke ide ešte pomaly, tak moje odpovede sú trocha "opozdené". Ja by som si aj urobila baby test, ale manžel je zásadne proti. Asi ma dobre pozná ....
Nech sme tehulky!

kkatty
7. okt 2009

Ahojte, SPLNiečka 😉 Nebojte sa... "Všetko dopadne tak, ako má, aj bez tvojho strachu...čo tým ovplyvníš, keď sa budeš báť?Len si tým môžeš poškodiť... Čoho sa vlastne bojíš - že stratíš niečo, čo ani nemáš?" Takto ma povzbudzoval môj milovaný a pomáha mi to doteraz... Musí sa však priznať, že strach už ma prepadáva dosť často 😒 , takže aj dosť často potrebujem povzbudenie..
Ale moje 2. IVF som tiež brala úplne inak, viac reálnejšie a s nadhľadom... Od potvrdenia tehu som doma na rizikovom, a v 7.tt som skončila v nemocke kvôli krvácaniu, teraz som doma a musím odvtedy ležať... okrem kopy liekov tiež pichám každý deň fragmin. Verte však, že sa to dá vydržať. Všetky, čo tu ste, ste silné ženy a viete, čo chcete, preto nepochybujem, že to zvládnete 😵
Čítam si vás stále a myslím na vás 🙂

kkatty
7. okt 2009

ixi... ja som mala aj 1. aj 2. IVF fostimon

ixi
autor
7. okt 2009

cizna ked pridas prispevok tak si klikni o jednu stranku dozadu na tu kde su vsetky temicky a tak sa vrat zasa tu a tak ti to pojde hned dufam ze si ma pochopila lebo som to napisala ako taatar 😀

zajacik...
7. okt 2009

Kkatty hlavne ze ste v poriadku, len tak dalej 😉

ixi
autor
7. okt 2009

kkatty len pekne lezkaj a opatruj babulku v brusku 😉 som rada ze aj ty si mala fostimon aspo niekto a si tehu tak am to tak dajak povzbudilo 🙂

cizana
7. okt 2009

Kkatty, držím prsty, aby si to zvládla v pohode, veď si silná a teda o tebe nepochybujeme. Posielam Ti pozitívnu energiu.

kkatty
7. okt 2009

vďaka 😀

ixi
autor
7. okt 2009

kde ste sa stratili varite? ja uz mam navarene 😎

cizana
7. okt 2009

ixi, ďakujem za inštruktáž, pochopené. trocha som sa zdržala, pretože som rozposielala cenové ponuky na okná na nete (aspoň niečo robím a tak sa nekontrolujem). Chystám sa obedovať, aby "drobčekom" (verím) nič nechýbalo.

ixi
autor
7. okt 2009

samozrejme 😎

ixi
autor
7. okt 2009

idem aj ja papaaaaaattttt 😝 😀 😀 😀

lyndus
7. okt 2009

Leni veru veru, cajik adeka spravia velaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, juuuuuuuuuuuj tesim tesim na zajtra 🙂
zajacik som rada, ze si zohnala lieciky, super 🙂
Ixi asi doki skonstatoval, ze mas proste vedlajsie ucinky a mozno je ten liek pre teba najlepsia volba a najlepsie zabera, aj napriek spineniu... podla mna napriek jeho zvlastnym povahovim crtam je to kapacita a rozhodne vie, co robi... ja by som asi centrum nemenila... mozno maju u Hermana konzultacie s embriologom, ale zas tam maju dlhe cakacie doby na cokolvek a u nas to ide dost rychlo, ak neni vela ludi 🙂 a pocula som, ze Herman je tiez podobny cudak, ako ten nas, tak neviem... rozhodnutie je samozrejme na tebe, to je len moj nazor 😉
Vitam nove kocendy a seckym drzim paluchy 🙂
Kukulicek myslime na vas, teda teba a fazulky, nech sa raiadne zahryzkaju 🙂
Kkatty hlavne ze ste v poriadku, len sa drzkajte 🙂
Babuleeeeeeeeeeeeeeeeeeee, urcite ste alebo budete tehyule kazda jedna do konca roka 😀 😀 😀

ixi
autor
7. okt 2009

lyndus ja zatial centrum nemenim ani sa nechystam zatial herdzi je odbornik to ja dobre viem len ma stve to spinenijednes je to celkom fajn tak dufam ze sa to nezhorsi 😉

mirus25
7. okt 2009

ahoj babušky.

ixi
autor
7. okt 2009

no ahoj kedy ides na ket?

ixi
autor
7. okt 2009

aha uz som si nasla ze 13.10 😀 😀 😀 preco az 13? ked ja 12? ja ze sa konecne vykecame 😀 😀 😀

cizana
7. okt 2009

Aj ja mám dosť veľký rešpekt pred Hredzim. Prekáža mi, že je taký skúpy na slovo. Ale môj manžel konštatuje, že je to dobré, že vraj načo veľa rozprávať, veď on vie, čo má robiť a ako postupovať. Muži to asi berú pragmatickejšie ako my ženy - my by sme chceli viac rozprávať a filozofovať. Mňa už aj v auguste Hredzi upozornil, aby som sa držala jeho pokynov. Cítila som sa ako malé deco...

ixi
autor
7. okt 2009

ved ja sa drzim a dufam ze to bude mat aj dajaky vysledok spolieham sa teraz nato ze minule mi to vyslo v oktobri tak ze aj teraz by mohlo 😉

lyndus
7. okt 2009

cizana, si to viem zivo predstavit, ako si sa citila 🙂 Ale zrejme je, ze vie co robi 🙂
Ixi jasne ze viem, ze este nemenis centrum, ja len som reagovala na to, co si pisala, ze mozno 🙂 inac som nad tym tvojim spinenim rozmyslala, ty si pisala, ze si mala nizsiu sliznicu, vsak? Mozno ti vazne najlepsie zabera ten estrimax...z inych by si mozno nespinila, ale ani sliznica by tak nerastla...alebo by si spinila este viac...ktoho vie, neni som doktor 😀 😀 😀 hlavne nech si tehu a bude secko oki doki 🙂

cizana
7. okt 2009

lyndus, Ty si tiež po IVF?

ixi
autor
7. okt 2009

ja som nemala nizku raz 13 a potom9 ale nech je uz ako chce ved dajak bude 😀

lyndus
7. okt 2009

cizana hej hej, ja som po 1. KET 🙂
Ixinockaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa suprovoooooooooooooooooooooooooo bude, urcite 😉

katy2
7. okt 2009

ahojte 🙂
vitam nove babenky 😵 😵
vsetkym drzim palce 😵 😵 😵 nech sa babenka dobre zahryznu, nech perinka pekne rastie, nech foliky pekne rastu... nech babenka v brusku posluchaju a nech deticky posluchaju 🙂
mimusa uz ma urcite drobca pri sebe.... 😵 😵 😵 a deny tiez 😉

lyndus
7. okt 2009

veru veru, deny 100%, este sa stale neozvala 😕 a mimusa asi tiez, juuuuuuuuuj chrustikovia maly 🙂 a Hanke secko naj ku vcerajsim 4 mesiacikom 😵

katy2
7. okt 2009

zabudla som vsetkym podakovat za vcerajsie a dnesne gratulacie k 4 mesiacikom 😵 hanka robi pokroky zo dna na den.... od rana sa jej pusa nezatvori, len ked spi 😀 inak stale gagota a riadne nahlas, ze ju pocut do dalsej miestnosti....
a dokaze sa dvihnut a pritiahnut krasne rovno do sedu, ked jej podam prsty, aby sa chytila... to su nase uspechy z vojtovky 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre