Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

mimusa4
5. máj 2009

idem papať..už muzikanti hrajúúú

taella
5. máj 2009

neviem presne kedy tam pôjdeme 😉 ináč sa tam chystáme už poriadne dlho , ale stále beháme po nejakých doktoroch , alebo manžel je v práci ☹
A na sestričku sa tešíme aj my 🙂

ixi
autor
5. máj 2009

minule sme debatili ze nikto ani nezavola mi hovorila ja som jej povedala ze uz mate babetka a isto sa pridete ukazat 😵 😵 😵

kukulik30
5. máj 2009

hej aj Filipko, tak to si muism vsimnut, a kde ju ma? 😵

kukulik30
5. máj 2009

my mse tiez poslali hadam aj po 3 mesiacoch aj s listom 😵

ixi
autor
5. máj 2009

kukulik uplne tak dole na lavo krajna tak trci z nastenky smerom dolu 😉 take krasne babetko myslim ze bolo v bodicku s kratkym rukavikom

ixi
autor
5. máj 2009

ved clovek ma tolko starosti 😵 😵 😵 😵

ixi
autor
5. máj 2009

my so sestrickov vzdy tolko kecame ze ju az telefonom zhanaju kde je 😀 😀 😀

taella
5. máj 2009

fotku som poslala už mailom , lebo takú papierovú nemám žiadnu .
Dnes idem so sestrou a deťmi do mesta na prechádzku , tak asi dám nejakú urobiť.

Veru detičky sú už veľké , neskutočne to letí .
V noci sa mi podarilo oliať s mliekom Karolínku , som zle zavrela fľašu a keď som naklonila tak som ju aj seba oliala mliekom a to som ju predtým prezliekla , lebo bola prepišaná . Chúďatko moje , a už bola pritom taká hladná a ja som to celé naťahovala . ☹

Včera sme boli na krvičku a Oliverovi sa nepodarilo napichnúť ihlu , tak mu krvičku vytláčala rukou a teraz má celú ruku modru , čo tam má takú modrinu .

ixi
autor
5. máj 2009

zaujmave ze sestricka si pameta nas podla mena aj deticky aj cavik-miska mi ukazala

kukulik30
5. máj 2009

ved to uz ubehlo 3 a pol mesiaca..no fakt neskutocne to leti...

taella, no stavaju sa ja take nehody 😒 a ta modrinka musi byt riadna, si neviem predstavit, ako dlho to musi vytlacila, aby vytlacila dostatok krvicky 😕 😖 ☹

ixi
autor
5. máj 2009

takze ste mali rusno taelka zlatusikovia mali 🙂 oliverkovi to pekne pofukaj aj ked trochu chapem ze nie vzdy sa da zobrat na prvy krat dakedy ako velmi chces tak to nejde ale ja by som ho volila pichnut este raz ako mu tlacit rucku a taka modrina zlatusik

ixi
autor
5. máj 2009

aj mozes taelka tak daj spravit fotecku ze ked budem lezat na tej koze sa budem inspirovat dvojkami 😀 😀 😀

ixi
autor
5. máj 2009

idem vyvesat pradlo

kukulik30
5. máj 2009

hej ona ma dobru pamat, my vzdy ked prideme , este stojime len vo dverach a uz sa pyta , kde je maly Samko😀 tentokrat ho berieme zo sebou, len asi nepojde do vnutra , kedze pojdeme skoro rano, bude tam kopec ludi, nemusi to byt kazdemu prijemne, takto drazdit oci dietatom..mozno by prislo niekomu luto, tak asi sa pojdu zatial poprechadzat 😒 a popripade, ked uz bude menej, tak dojdu, nech sa ukaze sestricke , ako podrastol, naposledy sme boli vsetci minule leto na KET, dokonca dosli ku mne aj kym som tam lezala, len Samko chcem tam vsetko tahat, tak za nim MM v kuse utekal 😀 😀 😀 a Samko krical na cely SPLN 😝

taella
5. máj 2009

keď sme tam boli raz pred rokom , tak tam tiež došli nejaký skoro ráno s dvojičkami sa pochváliť .

ixi myslím , že dvojičiek je už na nástenke dosť , inšpirácie habadej 😀

už som si dala fotky na usb , tak dúfam , že ho nezabudnem doma 😝

taella
5. máj 2009

tak už je po spaní 😠 , tak ja idem .
Zatiaľ sa majte 😉

ixi
autor
5. máj 2009

ahoj telka ale tvoje dvojky poznam 😀 😀 daj im za mna pusku chrobacikom 😵 😵 😵

kukulik30
5. máj 2009

taella naozaj? lebo mne raz sestricka tak povedala, ze radsej neskor, ze to le lepsie, ale to bolo este v tsarej nemocke....tak neviem teraz, co budeme robit, asi sa budu prechadzat po ulici 😀 😀 😀

kukulik30
5. máj 2009

ja osobne s tym problem vobec nemam, ja som praveze bola vzdy rada, ked som videla nejaky par a ocividne bola ta zienka uz tehu/ lebo vtedy sa chodilo k dr dlhsie, este v 20tt sme boli u neho na kontrolu/, lebo jej tak pekne klicili brusko....mna to velmi pozbudilo, ze sa dari, ze su uspesni, tak ja to beriem opacne, ja by som rada pokukala aj in deticky, keby chodili ukazovat 😵 😵 😵 je to motivacia ist vpred, len nie kazdy to tak vnima asi 😒

lyndus
5. máj 2009

ahojte babulky, vy ste toho zas popisali 🙂 ja som akurat dosla z krvicky, tak uz len cakat na vysledok...ach jaj

ixi
autor
5. máj 2009

ja by som tiez bola rada keby som tam stretla splniecka 😵 😵 😵

ixi
autor
5. máj 2009

lyndus neboj vsetko ok 😀

lyndus
5. máj 2009

mno dufajme...ixinka preco testujes tak skoro mojaaaaaaaaaaa...mohla si pockat este aspon dva dni, nech ma to tvojr HCGcko aspon sancu narast 😉

zajacik...
5. máj 2009

Caute babulky, no vas docitat to je snad nemozne 😀
Petronelka, Jespera, gratulujem tehulky a prajem bezproblemove tehulkovanie 😵
Vevericka ☹ Mojko teraz si posmutis, a potom hlavku hore, bude zas dobre, uvidis. A ver tomu ze vevericka aj zajacik a aj ine zvieratka a snazilky budu mat svoje babiky 🙂
Ixi verim ze ta testik rozhadzal, ale kasli na neho. Drzim palce na ten dalsi, aby sa tam ukazal aspon nejaky tienik 🙂
Ahojte Melisska, Cavik, Kukulik, Taellka, Katy, Piskotka a vsetky ostatne, nemam sancu vas vymenovat vsetky 😉
A Dafy, mne uz skoncila MS, tak ti ju expresne posielam, ved Melisske prisla hned na druhy den co som jej poslala, takze zajtra ju cakaj u vas doma 😀

ixi
autor
5. máj 2009

lyndus co uz somnou narobis 😀 😀

zajacik...
5. máj 2009

Lyndus drzim palce na krvicku, ale z testikov je to uz jasneeee 😵 😵 😵

ixi
autor
5. máj 2009

zajacik ahoj 😀 😀 😀

ixi
autor
5. máj 2009

ako sa mas????

lyndus
5. máj 2009

ixinka nasekame na zadok ty jedna 🙂)) zajacik snad mas pravdu... budem tomu verit ked mi sestricka povie ze som tehulka...normalne zatancujem indiansky tanec plodnosti hehehe 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre