Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

katy2
5. máj 2009

uz je to dost bieda.... brusko ma tlaci, nemozem sa zohnut a k tomu vsetkemu ma od vcera rana drzi krc v lytku.... pri kazdom kroku a dotyku vidim hviezdicky.... ani magnezium zatial nezabralo....

ixi
autor
5. máj 2009

moja zlat to by chcelo rozmasirovat

ixi
autor
5. máj 2009

a brusko ti este tvrdne? a kedy mas termin?tak ako v pase? 🙂

katy2
5. máj 2009

uz mi to muz masiroval, ale strasne to bolelo, tak sme to nechali tak.... TP mam ako v pase, ale bude to sekcia, takze pocitam ze nejaky tyzden - 10 dni skor.... Podla toho, ako sa to bude vyvijat.... Hlavne, aby bola mala pripravena ist von....

katy2
5. máj 2009

brusko mi obcas tvrdne, aj poslicky obcas uz mavam... uz sa telo pripravuje.....

ixi
autor
5. máj 2009

poslicky???? to co 😕

katy2
5. máj 2009

bolesti v podbrusku podobne ako pred MS, ale intenzivnejsie... podobne ako kontrakcie, ale nie su to kontrakcie........

ixi
autor
5. máj 2009

aha 😀 😀 vidis tak toto som neznala 😎

kukulik30
5. máj 2009

Katy, jej vy uz poslickujete???tak to uz sa blizi pomalicky, este chvilku vydrzat pekne v brusku a potom rychlo von ku maminke 😵

dalidka, blahozelam k chrustikom v brusku, nech sa riadne zahryznu 😉 🙂

lyndus
5. máj 2009

ixi, preco nejdes uz v pondelok? ja som sla tiez uz 13. den, som sa dohodla so sestrickou... mno veru poslickovia, na tych sa uz tesim 🙂

katy2
5. máj 2009

kukulik, ahoj 🙂
ved ma to minule v noci riadne vystrasilo 😕 😀 ale potom to dajako preslo... teraz uz viem, co to je, tak ma to neplasi 😀

ixi
autor
5. máj 2009

tak ja som otom necula a ze zdravotnik 😀 lyndus ved ja idem 13 lebo 14 dni po ket je az v stredu

katy2
5. máj 2009

neboj, ixi, vyskusas na vlastnej kozi 😵 😉

ixi
autor
5. máj 2009

tak dufam ze raz isto 😀

katy2
5. máj 2009

ved babenka uz mas v brusku 🤐 😵

ixi
autor
5. máj 2009

katy 🤐 😵 idem daco zjest som lacna jak rak 😀

kukulik30
5. máj 2009

ja som nemala ani raz pri Samkovi, mne este aj bolesti prisli az po vyvolavacke, ale pocula som o nich 😉

lyndus
5. máj 2009

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj ixi, nejako som to zla poretala ci co 😀

kukulik30
5. máj 2009

ja uz papam kapustnicu 😝 😀

lyndus
5. máj 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeee kapustnica kukulik mnam mna, tu zboznujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😀 musim si uvarit 😀

kukulik30
5. máj 2009

ja ju tiez zboznujem celkovo kyslu kapustu, robime i domacu 😵 teda nasi a my ju jeme tiez, kedze jej je vela...a kapustnica...tej sa neviem dojest 😝

lyndus
5. máj 2009

kukulik presne tak... bud bereme od nasich, alebo od svokrovcov...cim kyslejsia, tym lepsia a kapustnicu zboznujem xixi...inac som zazila sok, ked som prvy krat jedla segedin u svokry...ona ho totiz robi zo sladkej kapusty 😕 😕 😕 som dovtedy nic take nazazila 🙂

ixi
autor
5. máj 2009

jaj kapustnicka mnam mnam 😎 😎

ixi
autor
5. máj 2009

ja uz tlacim tribitku to su teda chute 😀 😀

zajacik...
5. máj 2009

Lyndus uz volas o vysledky? 😵

ixi
autor
5. máj 2009

ahoj zajacik usiacik 😎 😎

zajacik...
5. máj 2009

Ja kapustnicu zboznujem, ale mne sa rata len na Vianoce, cez rok to nema tu atmosku, pre mna je teda kapustnica len vianocna 🙂

kukulik30
5. máj 2009

lyndus sa uz vytesuje a oznamuje pozitivne vysledky krvi svojim blizkym 🙂 😵

zajacik...
5. máj 2009

Ahoj ixinka 🙂

lyndus
5. máj 2009

juuuuuuuuuuuj zajacik este musim vydrzat, sestricka vravela o pol druhej...boze to su nervy 😠
ixinka ty papaj normalne, nie blbinym ze tribitka 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre