Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

kukulik30
1. jún 2009

katy, verim, ze to dobre dopadne 🙂 ...u teba ....hlavne nech sa po tej sekcii rychlo zotavis, lebo hanka ta bude potrebovat 😀 a aby bolo mliecko 😉

melisska
1. jún 2009

lyndus dakujeeeeem a chytaaaaaaaaaaaaam 😀
katy verim ti ved bez strachu to asi ani nejde 😉 🙂 silne drzim palceky a tesiiiiiiiiiiim sa na Hanicku 😵
kuklik supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer ty nasa sliepocka 😀

kukulik30
1. jún 2009

melisska...no super super...ale lepi mi...a este ma aj zacalo boliet hrdlo 😒 ...a v stredu by som mala byt fit, tak neviem neviem...rychlo musim nieco vymysliet, uz som kloktala, pijem cajik, musim si kupit nejake cmulacie cukriky a dat si tie teple napoje Theraflu, Coldrex, alebo co ja viem.... ☹ radte baby, len nie prosim tie babske recepty ako mlieko cibula a cesnak...to ja nevypijem 😅 😕

petronelka77
1. jún 2009

Ahojte Splniecka 🙂 .
Kukulik, drzim palce na stredu, nech je co najviac kvalitnych vajok a hlavne pi vela tekutin 😉 .
Melisska, budes aj testovat?
Katy, uz sa Ti to blizi, takze zajtra budes vediet, kedy bude ten velky den 🙂 .
Lyndus, Jespera, ako tehulky? Nebyva zle?
Posielam T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂

mimusa4
1. jún 2009

len na skok, lebo idem variť..
kukulik pekneee, vy ste ale nosnice 😀 ..tak len rýchlo sa zotav a šup odovzdať vajka 😉 😵

lyndus
1. jún 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej kukulik, ty si si toho ale nazbierala, supeeeeeeeeeeeeeeeer, pekna uroda...hlavne nech su kvalitne 🙂 katy uz sa ti to krati 🙂 urcite to bude super 🙂
petri ahoj, mno este mi byva bluvno, v podstate mam cely den zaludok jak na vode, ale da sa to, len vecery su krusne 🙂 a ty ako?

melisska
1. jún 2009

kukulik aj mna bolelo hrdlo aso z tej fatry 😉 a ja som len kloktala antibakterialnu ustnu vodu 😉 nebojkaj bude co nebolo 😀
peti beriem za naruc a dakujemeeeeee 😀 nie nebudem testovat, bojim sa

ixi
autor
1. jún 2009

cavko splniecka moje 😵 😵 😵 😵 kukulik 😉 😉 😉 😉 super avelaq piiiiiiiiii 😀 😀 😀

ixi
autor
1. jún 2009

melisska 3-ky 😵 😵 😵 😵

kukulik30
1. jún 2009

dievcata 🤐 ...pijem, ale uz nie fatru nerobi mi dobre...stale z nej grckam ako prasiatko a ktovie, ci aj ona nedopomohla k tomu hrdlu 😅

lyndus
1. jún 2009

kukulik mozo ti fakt nerobia dobre tie bublinky, skus vybublinkovat, ak sa da... a ked nie, tek si daj cipsy, nech mas nieco slane v sebe 🙂

ixi
autor
1. jún 2009

kukulik ja som tiez nepila fatru 😉

lyndus
1. jún 2009

pocuj kukulik, vy na tych fotkach s manzelom vyzerate, akoby ste boli spolu par mesiacov, nie roky 🙂 to ste boli v Ruzbachoch?

lyndus
1. jún 2009

ahoj ixinka 🙂

melisska
1. jún 2009

ixiiiiiiiii 😀 ja by som bola stastna keby to vobec vyslo 😀

lyndus
1. jún 2009

melisskaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, co budeme trocharit 🙂 jednym vrzom secky tri a bude 🙂

petronelka77
1. jún 2009

Kukulik, skus lipovy caj s medom, mne to vzdy zabralo. Hlavne nepi bublinkove.
Lyndus, ja fungujem len napoly, stale mi je zle, aj ked hocico zjem, je mi zle, ale musim to pre chrobacika vydrzat.
Melisska, ja som mala blastocysty a este k tomu KET, takze u Teba to budu aspon dvojky 😉

melisska
1. jún 2009

lyndus, peti potesilo by ma to 😀

lyndus
1. jún 2009

🙂 jasneeeeeeeeeeeee 🙂

melisska
1. jún 2009

Uz som domaaaaaaaaaaa 😀 PN vybaveneeeeeeeeeeeeeee 😀

kukulik30
1. jún 2009

lyndus ano boli sme v Ruzbachoch..svokor tam bol na lieceni, potom k nemu dosla na tyzden aj svokrusa, tak sme si urobili vyletik a boli ich pozriet 🙂

melisska
1. jún 2009

kukulik co robkas?

kukulik30
1. jún 2009

cakam MM, lebo by mal dojst kazdu chvilu a ma darcek pre Samka, co sme mu dnes kupili na MDD...a uz ide 😵

melisska
1. jún 2009

tak nech si Samko užije MDD 🙂 aky ma darcek? som zvedavec 😀

kukulik30
1. jún 2009

kupili sme mu traktor s vleckou na ovladanie 😀 ja mam vacsiu radost ako on 😀

melisska
1. jún 2009

😀 jupiiiiiiii aj ja sa chcem hrat s kukulikom 😀 😀 😀

lulocka
1. jún 2009

Ahojte všetky.Kukulik blahoželám k úrodičke.

lulocka
1. jún 2009

melisska ty si na pn od dnes alebo už dlhšie.

mima263
1. jún 2009

čafte 🙂
Lulocka, ako? Už si sa dočkala?

mima263
1. jún 2009

kukulik 🙂
Vidím, že nasleduješ melissku 🙂
som zvedavá koľko ich bude

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre