Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

dafy
4. jún 2009

ahojte cakatelky 😀 😀

meliska ved uz testni aj tak sa nervujes tak načo je to dobre 😀 😀

ja testujem asi v sobotu to budem uz 9den 😝 ale ani ja nemam dobru predtuchu vobec nic necitim .a nervovat sa urcite nebudem az do krvicky nema to zmysel 😉

dafy
4. jún 2009

dievcata ktory test je dobry myslim tym znacku citlivost viem ze 10tka 😎

kukulik30
4. jún 2009

dafy Mamatest je naj 😉 odporucam tento...co uz chces testovat? 🙂

kukulik30
4. jún 2009

ta svrbia rucky, coooooo? 😀

melisska
4. jún 2009

zeny dofrasa, tak uz nic neostava len to ze som tehu 😀
dafy ale tz mas aspon jedneho milacika, aj ja nic ☹ a zrejme ani nikdy nebudem mat nemam na to

kukulik30
4. jún 2009

melisska...uz zase zacinas 😠 ta prva veta boal tak pozitivne naladena a potom toto...budes mat!!!!!!

melisska
4. jún 2009

kukulik po dku mne 🙂

petronelka77
4. jún 2009

Ahojte 🙂 .
Vsetky Vas pozdravujem 🙂.
Kukulik, skus aj citronovu vodu, citala som niekde, ze to pomaha.
Melisska, zbytocne sa stresujes...ja by som urcite testla, aspon budes vediet, na com si a budes kludnejsia.
Urcite by som nestresovala az do pondelka...aj tak tam budu len // 🙂
Dafy, drzim palce na sobotu 🙂 , ja som pouzivala najcastejsie mamatest, citlivost 10 je najvyssia.

kukulik30
4. jún 2009

melisska..dnes som bola v meste so Samkom a brucho ma uz tak boli, zes som si lahla...pobede budeme uz doma....juj, ale tak rada by som dosla..hned by nam bolo veselsie 😀

cavik
4. jún 2009

čo to tu čítam za chmúrne myšlienky ?

pekný dník vám prajem 🙂 🙂 🙂

dieťa hádam zadriemalo, tak si idem urobiť voľno s kávou a voľačím dobrým sladkým 😅 🤐 😨 a s internetom, samozrejme

lyndus....čítam, že si z Košíc....ale veď vonku nieje zima 😉 ...my sme doteraz boli 🙂 🙂 ...tak nebuď leňoch a šup na prechádzku 🙂 🙂 🙂

dafy.....ale tuším mamatest je 20j.....ja by som tiež určite testovala, výsledok z krvi Ťa môže už len milo prekvapiť 😉

lyndus
4. jún 2009

🙂 Dafy ja som mala Rapidclear, baby pisu rozne veci sice, ale ja som max. spokojna, ukazal mi pravdu...pocula som, ze mamatest je vyborny, ale asik ma fakt citlivost az 20... a hned v sobotu daj vediet, ako to dopadlo, budeme s napatim ocakavat // 😀
melisska co su to za reci, testnia vytesuj sa z //, ty jedna 😀
kukulik sa opatruj a davaj pozor, nech sa ti nepohorsi...
petronelka, cavik ahojky 🙂

jespera
4. jún 2009

Caute Kocky, prajem pekny den v pozitivnej nalade 😝 😝

lyndus
4. jún 2009

ahoj jespi, ako moja?

jespera
4. jún 2009

Lyndus caf, pohoda - dnes mi ani zle nie je, ani unavena - ideal, hehe. Treba mi upratovat - ale asi to necham na zajtra..
A ty ako - mas nejake novinky?

dafy
4. jún 2009

dakujem dievcata za pomoc pri vyberani testov 😀 😀

meliska nepridas sa??v testovani 😎 zbytocne si v depresiach a mozno by si sa uz teraz mohla vytesovat no nie???ved mas velikansku sancu bt tehotna no nie take embryjka mat v brusku ako ty 😀 😀

dafy
4. jún 2009

meliska posli mi svoj moč a ja za teba testnem ok?? 😀 😀 😀

uz som z teba nervozna 😎 viac prezivam to tvoje ci hej ako moje az mam chvenie v zaludku do kelu 😝

lyndus
4. jún 2009

jespi, ja som cez den viac menej v pohode, je mi sice tak kadejak, sem tam ma vynadrapuje, ale celkom sa da 🙂 ako ktory den 😀 ale unavena som kazdy den, totalny utlm okolo siestej na mna pride, potom sa trochen preberiem, ale vyzyvujem az do desiatej, kym nejdem spat...utesuje ma to, ze babatko si berie, co potrebuje 😀 ale inac ziadne novoty 🙂

lyndus
4. jún 2009

hej hej melisska, kludne posli, ja ho tiez bez problemov testnem za teba 😉

lyndus
4. jún 2009

juuuuuuuuuuuuuuuj babulky kde ste sa zas secky stratili 😀

melisska
4. jún 2009

dafy beriem vas za slovo a kde mam ten moc poslat? 😀

melisska
4. jún 2009

kukulik ja viem ze nemozes ja by som si to len priala, ved vies 😉

lyndus
4. jún 2009

do Kosic moja do Kosic 😀

melisska
4. jún 2009

lyndus tak do KE a co keba si mi ty nacikala na testik 😀 😀 😀

lyndus
4. jún 2009

hehehe melisska aj to je riesenie, ale asik by to moc objektivne nebolo 🙂 ozaj babule, kedy zacina klesat HDG v krvi?

tina1
4. jún 2009

dafy, melisska, ako sa dnes cítime? Ja nejako divne. Ružové na papieri stále, a nejako ma pobolievajú kríže a bruško. Nie tak krámovsky, ale pocit asi tak ako týždeň pred mrchou. Melisska, veď si urob testík 😀 😀 😀 .

lyndus
4. jún 2009

tini a kolky den si po transfere?

tina1
4. jún 2009

bola som v utorok, takže 2 deň, keď nepočítam deň ET.

lyndus
4. jún 2009

hm, a to ruzove mas stale na toaletaku? zakazdym? ja som mala len jednorazovo, ale nemusi to vobec nic znamenat, mozno to je z liekov 😉

lyndus
4. jún 2009

a brusko a krize boleli aj mna 😉

katy2
4. jún 2009

ahojte 🙂
vsetkym cakatelkam drzim palce 😵 😵 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre