Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

cavik
7. jún 2009

Pekný deň

samozrejme, ako obyčajne, mám nedočítané.....

ale aspoň viem, že Hanička je na svete a prajem jej veľa zdravia a šťastia do života 🙂 🙂 🙂 🙂

vo štvrtok a v piatok sa mojim kamarátkam narodili tiež divečatká, obe sú tiež Hredzákove 🙂 🙂 🙂

cavik
7. jún 2009

mima.....ja som začala stimulovať pri Miškovi 😉 18.6.-dipherilne, 30.6. som bola na krv, od 1.7. som pichala Puregon, 14.7. v piatok som bola na odber a 17.7. na prenos 🙂 🙂 🙂 ....všetko sa dá stihnúť 🙂 🙂 🙂

mimusa4
7. jún 2009

zajacik tak dodatočne všetko najlepšie k narodeninám 😵

mima263
7. jún 2009

ďakujem za povzbudenie.
Mám o čom do rána premýšľať.
Teda, či ísť zajtra alebo odložiť.

dafy
7. jún 2009

meliska drzim palceky na zajtra aby sa stal zazrak a krvicka bola pozitivna aspon jedno dietatko ti musí bt sudene.

ja uz nemam síl dva roky bojujem a stale je to na prd aj teraz mi teču slzy preco ja mam take telo??stale si davam tu istu otazku,ale je fakt ze mam aspon jedno 🙂 aj ked tuzim mat velmi aj druhe vsetky kamošky okolo mna rodia furt dajaka otehotnie len ja som stale na bode mrazu.

petronelka77
7. jún 2009

KUkulik, drzim palce na zajtra 🙂 ..o kolkej ides?
Dafy, Meliss ☹

melisska
7. jún 2009

dafy, mas , ja viem ze tuzis po druhom a bude aj druhe,ale ja nebudem mat ani jedno 😔

dafy
7. jún 2009

zajacik v tom mojom zufalstve som ti zabudla aj zagratulovat 🙂 vsetko najlepsie k narodeninkam ti prajem a aby sa ti splnil tvoj najväcsi sen ktory maš 🙂

najhorsie na tom je ze uz ani malej neviem co mam povedat stale place ze chce mat sestricku a ja jej uz dva roky stale to iste hovorim ze teraz nie lebo som chora potom zase nieco ine atd..uz minule mi dala otazku ci preto nam nedonesie bocian babo lebo je ona zla chudatko uz si to tak vysvetlila.je mi s toho vsetkeho nanič ☹

dafy
7. jún 2009

meliska aspon jedno ti je sudene urcite este mas ani neviem kolko to bambuliek??

melisska
7. jún 2009

mame este 1O, ale ved teraz sa mi zo 7 mich rozmrazili len dve, no a malicka jezlatucka, vsak jej vysvetli, ze bocian istotne donesie sestricku v tn spravny cas 😉

zajacik...
7. jún 2009

Mimuska, Dafy dakujem za zelanie k narodkam 🙂
Melisska zajtra na teba budem silno mysliet 😉
Kukulik aj na teba 😵
Mima mne sa zda ze niekto tu pisal ze v SPLNe budu mat dovolenku posledne tri augustove tyzdne - teda cely august okrem prveho tyzdna 🙂 A neboj, vsetko stihas, hlavne to chce klud 😵
Dafy mojko neplackaj... bud rada aj za ten pokladik co mate doma a druhe babatko pride mozno ked to vsetko snazenie zavesis na klinec... a na druhej strane, 2 roky niesu az taka dlha doba, su tu babule co sa snazia omnoho dlhsie. Ale plne ta chapem ze ta tuzba po babike je velka. A svojej dcerke vysvetli ze vy o tom nerozhodujete kedy bude babika, nieze si chudatko naozaj bude mysliet ze je to kvoli nej...

kukulik30
7. jún 2009

ahojte 🙂
petronelka, o 10, 30 mame transfer 😉
zajacik, tak aj ja sa pridavam....kraaaaaaaasne preskrasne narodeninky 😵 🤐

zajacik...
7. jún 2009

Kukulik dakujem 🙂

kukulik30
8. jún 2009

dobre ranko 🙂
Melisska mylim na teba 🤐 drz sa moja

dalida
8. jún 2009

Dobre rano, vsetkym splnieckam. 🙂 Takze po poriadku: Katy, srdecene blahozelam. 😀 Uz mas Hanku pri sebe, to je skveleeee 😀 Zajacik, vsetko naj k narodkam, splnenie tych najtajnejsich priani a zelani... 😵
Melisska, tebe drzim palce. 😉 Kukulik, tebe nech sa bambulky poriadne zahryzkaju, hej? Odkaz im, ze o 9 mesiacov ich na svete bude cakat milujuca mamina, tainko i bracek, tak len nech v brusku ostanu. 🙂 Dafy, moja, verim, ze vysledok z krvicky ta milo prekvapi a na testom po takom vysledocku uz viac verit nebudes. 😉 Drzte sa vsetky. 🙂

lyndus
8. jún 2009

mno ahojte babulky, cely vikend sme tu neboli, tak sa az teraz ozyvam 🙂
zajacik seco naj k narodkam 😀
katyyyyyyyyyyyyyy, jeeeeeeeeeeeeeeeej, blahozelam k Hanicke a rychle zotavenie zelam 😀
dafy, melisska, tie testy ma mrzia, ale este vydrzte do krvicky 😉
kukulik, drzim prsteky velmooooooooooooooooooooo, nech sa babulky poriadne zahryzkaju 😀
krasne ranecko seckym 🙂

sisi71
8. jún 2009

Melisska prepac, ale neda mi sa neozvat. Viem, ze si clovek nechce davat zbytocnu nadej a neviem ako to bude po krvicke u Teba, ale nikdy by som nevysadila lieky, dokial by mi to lekar nepotvrdil, ze nie som tehotna. Tiez som vahala ked som si urobila tehu test a nic a tiez som bola nahnevana, nestastna a pod. a chcela saom sa pripravit na to aby som to zvladla. Zvazovala som tiez vysadenie liekov, ale uvedomila som si, ze ak tam nejaka sanca je tak aj tym by som ju mohla zmarit a preto som pokracovala a dnes som v 5.mesiaci. Nikdy nezahadzuj sancu, len preto, ze sa bojis, ze to nezvladnes. Sme silne, lebo sme zeny a musime to vydrzat aby sme sa raz mohli tesit z krasnych malych deticiek. Ak to nevyjde teraz, tak mozno nabuduce. Prajem pekny den.

piskota80
8. jún 2009

Ahojte bambuľlky,
dlho som tu nebola, lebo mám teraz rušné chvíle - v piatok bratové narodeniny, v sobotu manželov ujo oslovavoval 50-tku a boli sme opekať a varil sa guláš, no a večer som mala stretnutie po 10-tich rokoch, takže mám krásny víkend za sebou a pred sebou ďalší - sesternica sa vydáva a ja sa neskutočne teším.
Katyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy - z úprimného srdiečka Ti gratulujem k Hanke, konečne má svoj zázrak pri sebe.
Melisska, nečítala som všetko, ale podľa toho čo je na tejto stránke - nevzdávaj to.
zajačik, všetko najlepšie k narodeninkám, veľa zdravíčka a šťastíčka a samozrejme, aby si sa ti splnil ten najkrásnejší sen na svete.
Kukulik - pfuj, pfuj na dnes, nech má doktor opäť dobú ruku 😀 😀 😀 😀
koho som vynechala prepáčte, myslím na vás všetky, aj keď tu teraz nie som tak ťažko. Prajem vám veľa sily do nášho boja. 😵

piskota80
8. jún 2009

nie ťažko ale často 😀 😀

piskota80
8. jún 2009

tak ja idem do práce, ako stále nemám na vás šťastie 😔 😔
bamubuľky držte sa

saskia1
8. jún 2009

Ahojte kočky. Ja som tu nová 🙂 Len Vám chcem všetkým popriať veľa šťastia pri snažilkovaní 🙂 Tiež som jedna z tých, ktoré sa snažia a zatiaľ neúspešne ☹ Treba ale veriť a dúfať, že všetko príde vtedy kedy má a každá z nás raz bude hrdá nositeľka tehu bruška s pokladom vo vnútri 🙂

zajacik...
8. jún 2009

Jeej babulky dakujem za gratulacie 🙂
Melisska strasne silno drzkam palceky, dufam ze si bola odovzdat krvicku 🙂
Kukulik o 3 minutky uz budu babulky v brusku 😵
Piskotka som rada ze mas pekne vikendy, nech mas pekny cely rok 🙂
Saskia vitaj 🙂 Tu poslednu vetu si nadherne napisala 😵

zajacik...
8. jún 2009

Saskia a uz chodis do SPLNu alebo len planujes? Ako dlho sa snazilkujete a v com je u vas problem? A kolko mas rokov? Asi vela otazok na uvod, no ale nech mame aspon aku-taku predstavu o tebe 🙂

saskia1
8. jún 2009

Zajacik my sa snažíme od januára tohto roku. Nahováram si že to je ešte krátka doba, keďže som do decembra 2008 cca 8 rokov vkuse užívala HAK...No a teraz keď už by sme chceli aby sme boli tehotní tak to neprichádza ☹ Zatiaľ skúšame prirodzenou cestou, ale dali sme si termín, že počkáme do septembra a keď sa nezadarí, tak zájdeme k doktorom..Priateľ mal totiž pred pár rokmi problémy s varikokelou a už vtedy mu doktor povedal, že asi bude problém..Len vieš, kto by v 18.-ke riešil plodnosť...vtedy boli iné starosti...A vek? V sobotu som oslávila 26 😀
A vy ste ako na tom? Nečítala som príspevky čo ste si tu predtým písali, tak sa pýtym aj ja
😉

dafy
8. jún 2009

meliska velmi velmi na teba myslim 🙂 ty si to uz raz mala ze test bol neg.a krv bola poz.Tak dufam ze to bude aj tentokrat fakt ti to strašne prajem silno silno drzim palce az sa mi chveje od rana zaludok z cakania na vysledok 🙂

zajacik...
8. jún 2009

Saskia tak to mame narodeniny rovnako 😀 Ja tiez v sobotu, ale ja som o par rokov starsia, mala som 32 🙂 Ja byt na tvojom mieste, zatial by som tomu nechala volny priebeh, ved od januara je ozaj kratka doba. Jedine manzel by mohol ist na spermiogram, kedze mal problemy, aby ste vedeli ako je na tom teraz a aby ste sa nesnazili zbytocne, ak bude problem u neho... Ale aj zdravy par sa povazuje za plodny, ak otehotnie do 1 roka. Takze zatial ste norme 😵

zajacik...
8. jún 2009

Saskia a este si sa pytala ako sme my na tom, no tak my sa snazime uz skoro 4 roky, mne zistili endometriozu, tak asi kvoli tomu sa nedari. Mame za sebou 1 umele oplodnenie IVF, ale neuspesne. Ale nadej nestracam, ved raz sa to podarit musi 😀 Ja som taky optimista, tak verim ze sa stastie v podobe babatka usmeje aj na nas a na vsetky babulky tu ktore tuzia po babike 😵

tinucha
8. jún 2009

Ahojte. Takže Katy je už mamičkou? 😀 😀 😀 Blahoželám a prajem mamke aj Haničke veľa zdravíčka!!!! 😀 😀 😀 Všetky, ktoré si na mňa pamätáte pozdravujem a držím vám palce!!!!

zajacik...
8. jún 2009

Tinuchka ahooooj 🙂 A nechces si dat do pasu fotku s Filipkom?

saskia1
8. jún 2009

Zajacik, tak ti budem držať palčáky aby sa Vám to čím skôr podarilo 😎 Obdivujem ľudí ako si Ty, že si taká optimistka. Ako je to super, že si to tak neberieš, ale skladám klobúk pred Tebou a všetkými dievčatami, ktoré majú podobné problémy, že vedia byť tak optimistické 🙂 Ale niekde som čítala, že bábätko príde len do veselého bruška, tak určite to bude pravda 🙂
A takisto ďakujem za povzbudzujúce slová aj ja 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre