Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lyndus
11. jún 2009

mno taelka, nejako sa mi neda, neviem co to ma byt 😒
kukulik nebojaj, bude to oki, hlavne ze si oki 🙂

taella
11. jún 2009

ahoj , a ako som to znášala ? Ja som už zabudla 😀 😖 19.6. to bude už rok čo som bola na OPU 😅

oslava prebehla dobre , konečne som aj koláč upiekla 😝 aj som ho zjedla, fajný rumový bol 😀

Ináč sa máme dobre , Oliver má 5750g a Karolínka 5200g, už sme začali papkať mrkvičkovú šťavičku a celkom im to chutí 😉 Režim máme tiež suprový , tak dúfam , že sa čoskoro nepokazí . Večer papáme okolo siedmej , Oliver zvyčajne ihneď zaspí , Karolínka ešte asi hodinku sa v postielke vrtí a mrnčí a spinkáme do rána do siedmej . A potom ešte zvyknú aspoň hodinku pospať , aj dnes ešte zaspali . To robí asi to počasie upršané.
Tak mám čas aspoň sa dať do poriadku a naraňajkovať .

lyndus
11. jún 2009

paaaaaaaaaaaaaaaaaaaani taelka, tak to mas uzasne deturence, aspon sa v noci vyspite 😉

taella
11. jún 2009

veru super detičky , aj keď cez deň už nespia skoro vôbec , max. tak 15 min. si zdriemnu.

kukulik30
11. jún 2009

taella, tak to to pripomeniem, po OPU si mala bolesti, tak si sla na pohotovost, kde ti potvrdil dr 1. stupen OHSS a sla si domov, po OPU 4 dni, ti preslo aj brusko a potom sa zacali bolesti vracat, zrejme ako sa babatky uhniezdili 😉 a bola si tehulka 😵 😀

kukulik30
11. jún 2009

no cez den to mate rusne, ale v aspon v noci sa vyspite 😉

taella
11. jún 2009

tak to si pamätám 😉

kukulik30
11. jún 2009

som sa pomilila, po Et 4 dni ti tie bolesti presli 😀 ....a potom sa vratili okolo 9, 10 dna 😉

cavik
11. jún 2009

Pekné ránko prajeme

Tinka....tak to je super správička.....javerím, že piatková čiaročka sa už bude dať aj odfotiť 😉

Kukulik....OHSS sa možno ešte rozbehne, niežeby som Ti priala komplikácie, ale taký mierny priebeh nieje na zahodenie 🙂 🙂 🙂

My s Miškom od rána obzeráme balóny na oblohe, v jednom, zeleno-modrom, sa niesol aj náš ocko 😵 😵

lyndus
11. jún 2009

babule, nemala ist dnes Dafy na krvicku? tusim aj ano, ale neozvala sa zatial... 😕

lyndus
11. jún 2009

kde ste seckýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý 🙂

lyndus
11. jún 2009

mno teda, nikde nikoho...dafyyyyyyyyyyyyyy, pozitivuš spravy cakame 😀

kukulik30
11. jún 2009

vonkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀 ,a le uz som tu 😉

cavik...ved to, ale zatial nic...a kedy to mozem ocakavat? 😕

cavik
11. jún 2009

aj my smeboli vonku, ale už sme tu 🙂 🙂

kukulik....no, keď sa uhniezdi a začne tvoriť HCG,tak možno od toho 7.dňa 😉 🙂

kukulik30
11. jún 2009

az tak neskoro 😕 😕 😕 ...sak sa zblazn im dovtedy 😀 ...baby by ste neverili, aka som ja netrpezliva, sak to neni normalne...ked ma nieco boli nedobre, ked ma nic neboli..zas nedobre 😝 ...ja sa bojim, ze z toho nic nebude ☹

kukulik30
11. jún 2009

ja som myslela, ze uz skor, ked uz mam tie blastocysty 😅 ...hrozna som ja koza 😒 ...uz sa u mna zacina prejavovat stres 😖

kukulik30
11. jún 2009

takze ste pokukali na baloniky, super...my sme boli von s motorkou- odrazdlo, ale nazad som ju uz tahala ja..ako obycajn,lebo mladeho uz boleli nohy 😀 ale behat vladal 😀

cavik
11. jún 2009

my odrážadlo ani neberieme....Mišo je na teké pohodlný, jeho treba tlačiť ( dedko ho naučil 😒 )....on stále povie, keď vidí niekoho na bicykli.....chapček pekne bicykuje, neteba tačiť 😉 🙂 🙂 .....hlavne, že sa mu ústa nezavrú 😅 😅

dafy
11. jún 2009

lynduš si zlata ze si na mna myslela ale bohužial nevyslo to.a nemam sancu ani uz ist na dalsie IVF tento rok lebo poistovna ma rocny limit ktory je uz vycerpany teraz ☹

topiaci sa chyta aj slamky tak teraz naberam informacie ci sa daju zrasty znicit laparoskopicky tak by som to chcela skusit ale ani neviem za kym mam ist 😖

mne Hredzak spravil len prefuk pred 6rokmi tak neviem.chcem ist za nim a sa ho spytat ci sa to da nejako odstranit

kukulik30
11. jún 2009

dafy ☹ ☹ ☹ tak tvoje tusenie sa potvrdilo 😔 to ma mrzi...

lyndus
11. jún 2009

juuuuuuuuuuuuuuuuuuj Dafy moja, to ma vazne mrzi 😖 ja tomu neroumiem, uz by sa ta smola tu mohla skoncit ☹

ixi
autor
11. jún 2009

ahojte kocky 😵 😵 😵
dafy 😢 😢 😢 😢 😢

kukulik30
11. jún 2009

ahoj ixi 🙂 co porabas?

ixi
autor
11. jún 2009

ahoj kukulicek prisla som z prace a tak som vas pocitala kus 😉

kukulik30
11. jún 2009

aha..a ja som medzicasom zaspal, prepac, sla som sa kustik vystriet na postel a hla , zobudila som sa teraz 😀

vevericka80
11. jún 2009

ahojte zienky 🙂
melisska, daffy- je mi velmi luto, ze vam to nevyslo ☹
tina-gratulujem k // 🙂
Katy- blahozelam ti k Hanicke 🙂 len sa pekne drzkajte a zvykajte si na seba 🙂

vevericka80
11. jún 2009

mam k vam jednu otazocku 🙂 keby som chcela ist na KET, ktory den cyklu mam ist na ultrazvuk?.......teraz velmi rozmyslam, ci cakat este na mrsku, ktora zatial 5 dni meska, alebo si ist dat pichnut vyvolavacku a az v juli ist na KET...boze ja mam ale dilemu 🙂 ...totiz do konca juna mam dost stresove obdobie, no ale zas v SPLNE maju v auguste dovolenku

kukulik30
11. jún 2009

vevericka, na ket sa chodi v 2., 3. den menzesu 😉

vevericka80
11. jún 2009

kukulik vdaka...normalne neviem co mam robyt.....tebe po IVF na ktory den cyklu dosla druha menstruacia

zuzana.dry
11. jún 2009

Vevericka, ta MS zvykne dost meskat...niekomu aj vyse mesiaca... ☹ Aj u mna to tak bolo ☹ Potom som sla na vyvolavacku..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre