Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

mirus25
16. jún 2009

Ahoj dievčence. 😵
Ja viem, už som sa tu veľmi dávno neukázala. Nejako to nevychádzalo. Rôzne problémy. Keby som to tu začala vymenovávať tak neskončím ani o týždeň. Ale občas som si vás aspoň prečítala. Takže približne som v obraze.
Všetkým novotehulkám zo srdiečka blahoželám.
Kukulik aj tebe. 😉
Ixinka veľmi ľutujem, že to ani tentoraz nevyšlo.

kukulik30
16. jún 2009

mirus ahojcek, rada ta vidim opat 😵 mozno sa ti ulavi 😉

mirus25
16. jún 2009

kukulik chcem sa opýtať, ktorý deň cyklu si bola na ultrazvuk a kedy už na KET.

mirus25
16. jún 2009

vieš už sa informujem, lebo budúci týždeň v utorok by som podľa všetkého mala dostať mrchu. a začnem s prípravou. 🙂

kukulik30
16. jún 2009

uj, na ket si uz nepamatam..ja som mala teraz ET 😕 ..ale zapisujem si to wunschkinder, tak hodim sem link,a le len tento et...to by skor vedeli povedat baby, co teraz absolvovali KET, ja som ho mala minule leto a zda sa mi, ale nie som si ista, ze KET mi vysiel nejaky 17dc....

mirus25
16. jún 2009

teoreticky uvidíme. lebo je to určite individuálne. Ja som len chcela vedieť približne, vieš, s čím mám rátať. Ale ďakujem ti. 😉

kukulik30
16. jún 2009

zacinala som 2.dc prvym uzv a potom ma objedal tusim op tyzden..ale fakt uz neviem 😖 tak ti asi neporadim

a vlasten ten linka, ako prebiehal moj ET tu ani nebudem davat, lebo ty mas ist na kET, to je troska ine 🙂 tak uz sa ti to blizi, super, nech je taky uspesny ako bol u mna so Samkom 😉

mirus25
16. jún 2009

Uvidíme. Veľmi by som si to priala. Ale už to beriem trochu s rezervou. Lebo to je málo že ja chcem. O tom rozhoduje niekto iný.

marcela24
16. jún 2009

Krasny den Splniecka, dlhsie som tu nebola, mam toho akosi viac 😒
Kukulik - tak toto je naaadhera, gratulujem - krasny testik. Myslim, si ze toto je tutovka. 😉
Ja som bola v pondelok na krv a utz - tak sestricka mi vravela, ze to tam mam krasne, folikulky do 12 mm, takze vraj v piatok uz len utz a v pondelok pravdepodobne vklad. Strasne sa tesiiim. Davku mi nechal na 225. Len si nie som ista, ci som nemala volat ohladom vysledkov z krvi vcera. aj ked sestricka nic nehovorila 😕

mirus25
16. jún 2009

A ako vidím ani sa to nedá vypočítať, kedy je úspešnejšie obdobie, kedy nie. Lebo niekomu sa to podarí hneď na prvý šup, a niekto sa dosť natrápi. A ja si myslím že som práve z tých, ktoré to nebudú mať ľahké. Aj manžel do mňa hučí, nech to beriem s rezervou, nech sa na to až tak nesústredim. Ak to má prísť, tak to príde. Inač aj zato sa pýtam na dĺžku toho celého, lebo už tento rok chceme ísť na dovolenku k moru. Konečne. A išli by sme tak po vklade. Tak niekedy po 15.tom júli.

lyndus
16. jún 2009

kukulik to vazne 😕 😕 😕 mo teda, to som netusila, ze aj take moze byt, ze kociar stiahnu 😕 😕 😕
mirus ja som bola pi KET 2 den menzesu na utz, doki mi dal recepty na lieky, estrimax som tusim zacla brat hned 2x1, o tyzden utz to mi zdihol estrimax na 3x1, dal mi den transferu presne o tyzden a tusim 2 dni pred transferom som zacala brat utros...myslim, ze tak nejak to bolo 🙂 takze transfer 14 DC 🙂

mirus25
16. jún 2009

Vďaka lyndus.

marcela24
16. jún 2009

miruska, hlavne treba tomu vsetkemu verit a byt pozitivne naladeny 🙂 nam sa tiez vobec nedari 3 x IUI, 1xIVF a neme ziadny problem. ale stale tomu verim a usmievam sa , ved raz to snad pride 😉 aj ked je pravda, neviem ci do 3 IVF pojdem. vsetko je to vyssia moc 🙂

lyndus
16. jún 2009

mirus neni zac, mile rada 🙂 a kam sa chystate na dofcu?

mirus25
16. jún 2009

Marcelka už 3. IVF nepodstúpiš. Veď teraz ideš podľa pasu na druhé. A to sa podarí. 🙂

Lyndus na dovču asi do Chorvátska. Možno to teplo trochu pomôže. Každý ma tam posiela kvôli ženským problémom. Bodaj by mali pravdu, že more nám pomôže.

kukulik30
16. jún 2009

marcelka bud kludna, uz netreba volat ohladom vysledkov krvi 😉

mirus25
16. jún 2009

Kukulik a máš nejaké príznaky tehotenstva ?

marcela24
16. jún 2009

Chorvatsko je nadherna krajina, urcite by som tam isla a hlavne, clovek vypne od vsetkeho a pride na ine myslienky 😉
este jednu otazocku by som mala, picham si puregon , ale na to aby som si naraz pichla 225 mam uz len na 3x a potom mam zvysky po 150, takze mam sa pichnut 2x ? 1 x 150 a 1 x 75 ? alebo ako 😖

marcela24
16. jún 2009

ano idem na 2. IVF, aj ked verim, ze tento raz to bude uspesne, verim tomu. Ale ak by nahodou nie, tak vobec neviem ci budem zvazovat 3. IVF, na psychiku je to cele narocne a najma ak sa nepodari. 😒

kukulik30
16. jún 2009

Marcelka, ano tak ako pises, rozdelit si tu davku a pichnut na 2krat 😉

lyndus
16. jún 2009

juuuuuuuuuuuj aj ja by som sla, ale najblizsie 2 roky zrejme nist, mno co nespravime pre chrobacika 🙂 juj kukulik si mi narobila chute s cesnackou, ale moj zaludok by asi nezdielal moj nazor hehehe

kukulik30
16. jún 2009

mirus , nie...mam akoby silnu svalovku brucha, nafuknute a dnes ma zacalo pobolievat troska podbrusko 🙂

marcela24
16. jún 2009

kukulik, to je super - takze v piatok to budes mat biele na ciernom 😀

kukulik30
16. jún 2009

marcelka, no snad sa budem radovat poobede 🙂

zajacik...
16. jún 2009

Marcelka este k tomu pichaniu Puregonu - ja som mala puregon600 a tiez som pichala po 225 IU a z jednej ampulky mi vysli 3 cele davky, ajked logicky to nesedi, ale ono je v tej ampulke toho viac. Takze len si pekne nastav 225 IU a ak by ti to nevyslo, tak na om pere ti ukaze aku davku si mas este pichnut z dalsieho pera. Ale ako hovorim - jedna ampulka = 3 x 225 IU a este tam malicky zvysok ostane 🙂

marcela24
16. jún 2009

jeeej zajacik, velmi si ma potesila, nie ze by som mala nejaky problem si pichat, ale 2x prijemne to nie je, vzdy ma to potom postipkuje dnu. dufam, ze je vsetko OK. a predstava, ze mam si to pichnut 2x - no ale jasne , ak treba nie je problem . 😉

lyndus
16. jún 2009

juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj kukulicek urcite to bude super, ja som tiez tak strasovala, sa pamatam, hoci som mala 4 pozitivne testy pred krvickou 😀

marcela24
16. jún 2009

lynduska a ktory den po ET si uz mala pozitivny testik ?

mima263
16. jún 2009

ahojte baby 🙂
Potrebovala by som poradiť.
Som týždeň po decapeptyle a dnes som si bola pre výsledky z výteru na gynde.
Výsledok ma trošku šokol, našli mi enterococa, streptokoka agalactiae a ešte escherichia coli.
Dostala som macmimor (vaginálne tbl.), ciphin (antibiotikum) aj pre mňa aj pre manžela.
Doktor mi to teraz neodporúčal brať (že to mám začať brať ak sa to nepodarí 😕, prípadne to začneme riešiť po 12 tt), ale keď som zavolala sestričke do SPLNU, tak mi povedala, že sa máme preliečiť. Tak teraz neviem, čo ďalej a či to neznamená koniec stimulky ešte pred ďalšími liekmi 😢

marcela24
16. jún 2009

mimka, kazdopadne by som sa spojila s Hredzakom, ale asi by som nerizkovala, ak by to nahodou nevyslo, tak by si si vycitala, ze si sa mohla preliecit. Ale najlepsie di povie doky, lebo myslim ze decapeptyl zastavuje cinnost vajecnikov ak sa nemylim, tak pre istotu. A sestricke, si povedala, ze mas uz 1. inj. za sebou ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre