Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lulockka
29. jún 2009

Tak ráno s kusým drž mi prsty

deny3
29. jún 2009

lulocka len testuj !!!!! ja som testla na 8. deň, poobede, žiaden ranný moč, v albume, ledva bola čiarka, pri okne som ju skúmala, ale prvý krát v živote bola, tak som od začiatku verila. Tie bolesti nič neznamenajú, boli aj u mňa, aj u iných kočiek, dodnes sú, tak na základe bolesti nič neusudzuj.
a čo ty lyndus, už tie prvé najrizikovejšie máš za sebou, bude to OK, ale budeš mať dievča, lebo ja budem mať Kubka !
katy malá je krásne bábetko, také ružovučké a voňavučké 🙂 a aké je to mať bábo, ťažké?

lulockka
29. jún 2009

tak presvedčili ste ma zajtra testnem 🙂

lyndus
29. jún 2009

lulocka drzime prsteky, testuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj a hned pis vysledocek 🙂
deny nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, ziadna baba, by ti dall ten moj po krizoch, keby ta cital, tehula netehula hehehehehe...sak mozeme mat obe kuba, nie? mno vo stvrtok idem na utz a v stredu do poradne, tak len dufam, ze bude secko oki doki, lebo keby mi sem tam nebolo bluvno, ani neviem, ze som tehula 😀

deny3
29. jún 2009

mám pocit, že každý druhý chlapec je Kubo, ale my máme to meno vybrané už 4 roky. A vracia sa pri dievčati !
ja som našťastie ani raz a že som tehula si uvedomujem až teraz, keď malý vystrája, keď mi puchnú nohy 😝 a za mesiac som pribrala 4 kilá 😝

lulockka
29. jún 2009

Žienky vy ste ma tak vyprovokovali že som testla už teraz a bol negatívny ha som vravela že to tak dopadne žena to cíti. 😢

lyndus
29. jún 2009

mno hej, ale moja kamoska je teraz v 18TT, caka chlapca a stale bluje, takze nielen pri dievcati 🙂 mno a Kubo je fakt oblubene meno, my ho mame tiez davno, odkedy sme spolu a to je 5 rokov, len babula este nieje ista 🙂 teda meno pre nu 😀

kukulik30
29. jún 2009
https://www.youtube.com/watch?v=fgimKT9td84

🙂
baby som troska nainfikovana filmom Sumrak, tak jedna nadherna skladba pre vas 😵

lulocka, este sa netrap a nezavrhuj, vies , ze najdolezitejsia je krv..nezabudni 😉

lyndus
29. jún 2009

joooooooooooooooj lulocka, 8 den a poobede, ni sa nedivim, ze tam nist nieje...pockaj dve hodky a potom kukni, ci vazne nist 🙂 a testuj az zajtra rano ty jedna 🙂

lyndus
29. jún 2009

kukulicek krasne... stoji ten film za to? este som ho nevidela

kukulik30
29. jún 2009
https://www.youtube.com/watch?v=4r9u97QAPY4

nemozem si pomoct, ale tie skladby su uuuuuuuuuuuuuuuuuuzasne, zamilovala som sa do nich 😵 🤐

lulockka
29. jún 2009

Veľmi krásne pesničky 😀

kukulik30
29. jún 2009

no moze byt,mne sa to pacilo, ja som taka romanticka dusa, tak mna dojme hocico a taketo typy filmov milujem, ...ale necitala som knihu....vraj je ooovela lepsia, ale tak to byva u knih...asi si ju zadovazim, je to trilogia, tak aby som bola pripravena na dalsie casti....mohli troska viac popracovat na tom filme..ale aj tak je fajn 😵 pozri si ho...

lyndus
29. jún 2009

mno kniha je vzdy lepsia ako film 🙂
pocujte babule, akurat mi pisala kamoska, caka teraz druhe babatko a vzdycky strasne chcela tri a teraz im tak priserne zdvihli najomne a chcu za par rokov stavat dom, ze by to financne neutiahli, keby bola este na materskej aj s tretim...uplne je z toho hotova, ani neviem, co jej mam napisat...

lulockka
29. jún 2009

ja ti v tom určite neporadím ty si tá ktora všetkým dvíha náladu takže ty nájdeš tie správne slova

kukulik30
29. jún 2009

nooo lyndus, tak to je...zial 😒 ....ale je to radost, ze cakaju druhe babo, verim, ze nejako to poriesia...to tretie babo asi bude musiet pockat 🙂 je to smutne..ale je to zivot 😖

lyndus
29. jún 2009

mno je to horsie nez smutne, to je ta nasa socialna vlada...kurna, ma to stve, clovek ani nemoze mat tolko deti, kolko by chcel, ak nechce skoncit na ulici 😠 😠 😠

kukulik30
29. jún 2009

veru...a ja by som tiez chcela mat velku rodinu 😒

lulockka
29. jún 2009

aj ja si prajem veľku rodinku ale by bolo načase s tým aj začať 😒

kukulik30
29. jún 2009

...verim, ze tuzba bude naplnena a snaha odmenena...

mima263
29. jún 2009

ahojte žienky 🙂
Už by to chcelo nejaké pozitívne správy
lulocka držím palce na ďalšie testovanie

kukulik30
30. jún 2009

dobre ranko, vstavat zienky..este spite? 😀 uz je den 😀

taella
30. jún 2009

my už nespíme 😉

lulocka ako testík ?

lucietta
30. jún 2009

veru veru lulockaaaaaaaaaaaaaaaa, ako testiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik mojko, verim ze // (teda dvojciarkovo) 😀 😀 😀

lyndus
30. jún 2009

lulockka kdese si moja? ako testik?

lulockka
30. jún 2009

Ahojte test dopadol tak ako včera.ja som to aj tak cely čas tak cítila som s toho veľmi smutná ale čo už. ☹

lyndus
30. jún 2009

juuuuuuuuuuuuuuuuj lulockka, to mi je velmi luto, ale este to nevzdavaj, pockaj do krvicky 😉

lulockka
30. jún 2009

Lyndus ty si mala KET budes taká dobrá a napíšeš mi ako to prebieha

kukulik30
30. jún 2009

lulu... ☹ ...fakt, nejaky je ten SPLN posledny cas zakliaty, ci co 😖 ...uz by konecne mohli zacat pribudat tehulky...ale nerob este zavery, krv je najdolezitejsia 🙂

lyndus
30. jún 2009

lulockka ke dostanes druhu mrchu po ET, teda ak niesi tehulka, co este nevieme 😀 prve tri dni pojdes na utz do centra, doki ti da predpis a povie ako mas brat lieky, o tyzden prides na kontrolny utz, doki ti upravy lieky ak bude treba a urci ti den transferu... potom len dojdes na transfer 😉 ziadne injekcie, iba estrimax a utros, pohodka 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre