Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

petronelka77
17. júl 2009

Ahojte Splniecka 🙂 .
Posielam vam ranajky, obed aj veceru naraz 😉
T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂

zajacik...
17. júl 2009

Petronelka mnam, mnam, mnam 🙂

mimusa4
17. júl 2009

😉 ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😉
😀 ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😀
😵 tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😵
žeby bolo aj na noc 😀

zajacik...
17. júl 2009

Tak ked nikto iny, tak ja si teda dam aj dalsiu davku, mnam, mnam 😵 😀 😵

mimusa4
17. júl 2009

lem papaj zajko 😉 😀

lyndus
17. júl 2009

zajkoooooooooooooooooo, este jedna davka hehehe
😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀
😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀
😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀

zajacik...
17. júl 2009

😵 😵 😵 z tolkych tehu-virusikov musim byt tehulka aj bez IVF 😀 😀 😀 ale kludne aj s IVF, len nech to vyjde 🙂 Tak ja teda papam do zasoby, ked nik iny tu dnes nieje len zajko s tehulkami 😀

mimusa4
17. júl 2009

zajko teraz aj keby neviem čo bolo, tak budeeeš..musíííš..musí to byť vynahradené ak nie sme spolu 😉

zajacik...
17. júl 2009

😵 😵 😵

zajacik...
17. júl 2009

Vidis, Mimuska, namiesto rodenia este len zacnem stimulovat... vyjde to asi v tom termine ked ty budes rodit 😵

jespera
17. júl 2009

Ahojte, chcem vas poprosit o radu:
- v noci som mala neprijemne svrbenie tam dole, dala som sprchu - myslela som ze to trosku skludnim, ale nic, tak som si to potrela candibene kremom / v noci som lustila net , ci sa to moze v tehot. ale pisali kocky, ze im to lekari predpisovali/, dnes uz svrbenie nie je, aspon zatial, ale objavil sa mi taky hnedy vytok, nie vela ale je tam, nic ma neboli - neviete co to je?
- na poradnu idem v utorok, ale ak bude zle tak skor...

melisska
17. júl 2009

ahoooooooooooooj aj ja papaaaaaaaaaam 😀 ak mi zajacik nieco nechal 😀

jespi ahoj, dufam ti babulky poradia

kukulik30
17. júl 2009

ahojte.. 🙂
jespi, ja by som sla skor, pravdepodobne sa bude jednat o nejaku kvasinkovu infekciu, v tehotenstve mozes byt na to viac nachylna...a neordinuj si sama lieciky 😉 radsej chod a dr zhodnoti, co je pre teba najlepsie 🙂

mojej kamoske napr v tehotenstve Candibene nerobilo dobre, ona mala sice tablety, ale zacala po nich spinit, a strasne ju vnutri palili...podrazdilo jej to krcok....

kukulik30
17. júl 2009

Samko od noci horuckuje, tak som s nim sla k dr, a nakoniec je to angina, v tomto obdobi je bezna, chudacik, ale vraj ho musi starsne boliet hrdielko...vravela dr,ale ked som sa pytala, tak mi tvrdil, ze nic neboli..statocny moj kukulik, zatlkal do poslednej chvile ☹ ma atb Summamed, Diazepam a cipky do dupy na teploty..tak teraz zaspal, ale hori neskutocne..po Nurofen sirupe mal teplotu 38, 6...som zvedava, co bude vecer 😒 😔
nasa dovolenka do Tatier sa tym padom rusi...jedine, ze by nemal teploty v po vikende, tak by sme sa presunuli tam, aspon tam nie je tak horuco ako tu v byte...ale by sme samozrejme sedeli dnu..tak to neviem,ci ma vyznam 😖

zajacik...
17. júl 2009

Kukulik Samkovi posielam cmuk na uzdravenie, chudatko male 😨

Jespera neviem ti poradit, ale asi najlepsie ist k Dr., lebo ked je hnedy vytok, to moze byt starsia krv, nie?

Melisska jasne ze som nechala aj pre ostatne, ved ja niesom taky pazravec ani skupan, ze by som len vsetko pre seba chcela 😵

jespera
17. júl 2009

Ja by som k doktr. isla aj teraz - len keby nerobila v piatok do dvanastej, a opat cely vikend...:(

zajacik...
17. júl 2009

Skoda ze si nesla skor, alebo aspon zavolat si jej mohla... tak teraz uz len vydrzat do pondelka alebo keby bolo nieco vaznejsie, tak ist na pohotovost do nemocky... ale snad to nebude treba, drz sa 😉

deny3
17. júl 2009

ahojte, tu sa dnes vo veľkom papá 😀
kukulik máš zlatého chlapčeka, keby som ja mala v tejto horúčave angínu, tak .....

jesperka teraz ti už ostáva len to sledovať a prípadne ísť večer na pohotovosť, tiež som asi v 15tt bola na Rastilavke, ale boli zlatý, aj lekár aj sestričky, aj keď to nakoniec bola hlúposť, ale oni sú už zvyknutý.

melisska
17. júl 2009

zajacik, jooooooooooooj, ved ja zo srandy ty pazravec 😀 😀 😀 😀 😀

kukulik, mozno mu prejdu horucky do pondelka, moj malicky cmucik 😔 , ale je fakt ze je teraz vela ludi aj deti chorych, nech je cim skor zdravy. kde ste presne mali ist v tatrach?

deny ahoj 🙂

kukulik30
17. júl 2009

deny , zajko dakujem 🤐

melisska...mali sme ist do Tatranskej Lomnice 😒 tam mame po mojej starej mame byt, teda bratranec a rodinatam obcas zajdeme 🙂

ixi
autor
17. júl 2009

ahoj kukulik to mi je luto ze samulik vam pochorel zlatusik budem na neho mysliet najlepsie od teploty zabera brufen sirup 😉

mima263
17. júl 2009

ahojte 🙂
kukulik môjmu mužovi - tiež má práve angínu - po antibiotikách po 3 dňoch zišla teplota na normál a to mal okolo 39. Tak dúfam, že malý bude zachvíľu v pohodke. Len škoda tých Tatier 😒

dalida
17. júl 2009

Dobre popoludnie, splnieckovo. 🙂 Uz mam pichnuty agolutin. Tak cakam na mrsku. Tento cyklus skusime s manzelikom, ci sa nam to nepodari prirodzene. Lekar mi predpisal clostilbegyt a duphaton. Clostil je na indukciu ovulky, potom od polovice cyklu nabehne duphaston. Budem merat BT. Kukulik, ak budem mat nejake otazocky, tak sa obratim na teba, hej? Duf, ze mozem. 🙂 Teraz ideme na kupko. Stavim sa az vecer. Samulik, sa nech cim skor uzdravi. Mojko, moje zlate.
P.s. Drzte nam palce 🙂 😉

lulockka
17. júl 2009

Ahojte všetkým vám prajem krásny víkend a Samkoví skoré uzdravenie.Mňa čaka pracovní víkend a už teraz sa mi nechce tým ktorí ho budu tráviť pri vode závidím 🙂 😎 😀

melisska
17. júl 2009

mimka tak je super ze klesla🙂))
dalidka, tak ja som moju poslala k tebe 😀 čakaj 😀
luločka ja som doma uz druhy tyzden, ale len doma,mne nezavid nebudem pri vode 😉 🤐 🤐 🤐
kukulik a nemozete tam ist neskor?

mima263
17. júl 2009

melisska len škoda, že moje brucho nie, stále som ako balón 😠

kukulik30
17. júl 2009

dalidka, jasnacka kludne 😉

melisska, mozme aj inokedy, ale teraz to bol idealny cas ..pocasie priaznive, MM mohol a v auguste ktovie...ale sak dajako vyspekulujeme, ale urcite tam pojdeme, ked nie teraz tak neskor 😉

mimka ja som mala dlho brucho ako balom, vydrz, bude to lepsie, hlavne , ze cikas 🙂

mima263
17. júl 2009

Ja sa snažím 😉
Stále myslím na tých našich šmolkov, dúfam, že sa tiež snažia 😀

melisska
17. júl 2009

mimka urcite sa snazia 😉 v piatok vam asi zopar zmrazili a ostatne nechali na PK 🙂
kukulik to je dolezite 😉

cavik
17. júl 2009

Pekný večer dievky

prišla som vás len pozdraviť, sme týždeň doma a už máme pobalené ísť zajtra opäť na chalupu 🙂 ...musím využiť toto leto, možno už nebudem mať takéto dlhé prázdniny s Miškom 🙂 ....len sme všetko poprali a požehlili a už nás niet

vôbec neviem o čom točíte, len tuším mima má krásny počet vajok / aj ja som mala pri 1. IVF 32 😉 / a sobka mala úspešný pokus ? .....obom vám veľmi držím prsty

dúfam, že som na nikoho, úspešného, nezabudla 😒

ja som bola tento týždeň na sono prsníkov, všetko ve OK, horm. profil je ukážkový, stery sú všetky negatívne....ešte ma čaká hematológia.....musím povedať, že som veľmi spokojná s moju dr. s dr. Muránskou, pretože sama mi navrhla všetky tieto vyšetrenia, aby mi 3. IVF / a zrejme aj posledné / vyšlo a išla som do neho s čistým svedomím, že som nič nezanedbala...ale až na jeseň 😉 🙂 🙂 ...kro sa pridá ? 🤐 🤐 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre