Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

piskota80
3. aug 2009

ahojte,
zdravím Vás všetky po dlhšej dobe 😉 😉 😉 Ja si užívam dovolenku, čakám na september a ideme na to. Bola som v sobotu prvýkrát v Maďarsku na kupku a po desiatich rokoch som sa kúpala v bazéne, lebo 😵 😵 dobré skúsenosti (mikózy a tak) a tam sú predsa len lepšie služby a viac sa starajú o vodu. No ako na potvoru, začala som špiniť, myslím, že som prechladla, môj "podvozok" už na zimnú vodu má asi alergiu 😠 😠 😀 😀 Verím že to prejde a že som si nič domov nedoniesla 😵 😒
Prajem vám krásny deň, ja idem umývať okná, ale dnes sa tu určite ešte zastavím. Katy, Hanka je nádherné bábo.
Ixi, kukulik, zajačik, dalidka , ako sa máte?

melisska
3. aug 2009

ahojte 🙂
vevericka joooooooooooooooooooj ☹ ale nie ste na tom tak zle, 2.IVF je lepsie 😉
ixi to ti verim, ze ta malicky nepusti k netu 😀
pozdravujem hanku aj samka a ich mamicky 😀 blahozelam a prajem veeeeeeeeela zdravicka Matuskovi aj jeho mamicke 😉
no ten september 😀 😝

zajacik...
3. aug 2009

Melisska to ma tesi ze 2.IVF je lepsie 😵
Piskotka ahoooj 🙂 Mate este zmrzlinky alebo idete na 2.IVF? Ziadost uz mas schvalenu?
Ixi pekny den aj tebe a Oliverkovi 🙂

dafy
3. aug 2009

ahojte vsetky

Mima ty si dnes bola v Splne aj ja som tam bola mozno sme sa aj stretli

Vevericka je mi to luto ze ti to nevyslo ja uz som s toho na nervy ze sa poslednu dobu nejako nedari v tom Splne

ja mam v stredu odber dnes na usg som napocitala ze mam asi priblizne 12vajicok nič moc ale co uz 😒

zajacik...
3. aug 2009

Dafy bud vdacna aj za tych 12 vajicok, ja som bola vdacna aj za moje 3 vajka 🙂 Drzim palce na stredu 😵

dafy
3. aug 2009

zajacik dakujem

neviete nahodou co znamena ze AB 10?

melisska
3. aug 2009

dafy moyno je aj viacej lebo doki vsetky nevidi 😉 silne ti drzim palceky 😵 to je asi endometrium AB 10 mm 🤐

kukulik30
3. aug 2009

dafy to je vyska sliznice-perinky 😉 ...a 12 je pekne cislo 🙂 takze v stredu drzime palce

piskota80
3. aug 2009

zajačik, mám posledné 4 embrijká, dúfam a verím že to vyjde. Inak v januári druhý ET 😵

lenka_z
3. aug 2009

Ahojte,

ja by som sa veľmi rada, k vám pridala, teda ak môžem ??? . Aspoň mi nebude samej smutno 😢

kukulik30
3. aug 2009

lenak no jasnacka, napis co mas za sebou, ako ste na tom momentalne a tak 😉 uz matew podanu ziadost?

piskotka rada ta vidim 🙂

piskota80
3. aug 2009

aj ja som rada, že som tu opäť pri vás 😵 😵 😵 Ako sa darí Samkovi? Kedy ideš na ket? Nebola som tu dlho, tak neviem, kto je v akej fáze príprav.
Ja som z toho prechladnutia poriadne mimo - špiním ako pred MS 😠 😠 😠
lenka, vidaj 😉

melisska
3. aug 2009

lenka vitaj 😉
piskotka naozaj si tu dlho nebola 🙂
samko spinka 🙂
moj mm lezi v posteli, celu noc mu bolo zle, hnackoval aj zvracal, teraz ho uz boli len hlava a je slabí 😝 teplotu nastastie nema

lenka_z
3. aug 2009

Kukulík - ďakujem za privítanie 3,5 roka snaženia a neštastia smútky, chodenie po lekároch všetkých možných, manžel v poriadku ja bez ovullky,nepravidelná MS ale s laparoskopiou inak nic ☹
dnes Hredzák posledná naša zastávka, máme si ísť dať do poisťovne schváliť lieky naordinoval Menopur, a v septemtbri IUI ,a k nevýde potom IVF, som bacuľka takže v mojom prípade je to ťažke a strácam nádej ☹, a dnes som asi 31dc, takže ak nepríde sama mrcha čo nikdy skoro sama neprišla, do 45dc ísť na vyvolávačku, som smutná z toho všetkého ☹

Melisska a Piškotka, ďakujem za privítanie a som veľmi rada, že tu môžem pri vás byť a ostať bude to aspoň ľahšie v mojom smútku, a vidím, že sa tu tak krásne povzbudzujete a voláte sa tak pekne Splniečka

tak nech sa každému Splnia sníčky Splniečka 🙂

lenka_z
3. aug 2009

Vite mi napísať aký je postup pri IUI? u Hredzáka? ďakuejm krásne 😵

dafy
3. aug 2009

Lenka ahoj bola si dnes aj z manzelom?mala si na sebe biele nohavice??

dievcata mne je dajako zle cely den ma boli v podbrusku ako keby som tam mala kamene a brucho mam uz jak slon .predtym som take pocity nemala .az mi bolo na odpadnutie ked som isla domov uz normalne mam strach aby som nechytila to OHSS

lenka_z
3. aug 2009

Dafynka, nie my sme tam boli asi okolo 9:50, a nikto tam nebol, v čakaárni, lebo Hredzi, robil už konzultácie, hovorila, sestrička, že boli teraz transfery

lenka_z
3. aug 2009

Dafynka: mňa sa nesá prehliadnuť ja som guľka

dafy
3. aug 2009

aha som myslela ze si to bola asi ty lebo jeden pár tam bol a tiez novy 🙂

lenka nebojaj vsetko pojde rychlo ani sa nenazdas 😎

dafy
3. aug 2009

urcite prehanas 😀 😀 😀

lenka_z
3. aug 2009

Dafynka, ďakuejm za povzbudneie a napodobne aby k vašej princezničke pribudla, ďalšia alebo malý princ princ, alebo oboje to znamená dvojčiatka, 🙂 alebo mix dvojčiatko chlpačk dievčatko alebo D+D, CH+CH 🙂

lenka_z
3. aug 2009

Dafynka: budem veľmi rada, že aj napriek môjmu bacuľkovstvu budem raz tehu, a mamička, verím a dúfam tajne v to 🙂

a prajem to všetkým vám dievčatá z celého srdca 🙂

dafy
3. aug 2009

vdaka Lenka je to asi moja posledna sanca 😝 na stvrte IVF uz tak lahko nenaskrabem Eura. 😀 😀 to uz budem samoplatca 😠

Lenka a kolko mas rokov ked sa smiem spytat 🙂

lenka.cingelov5
3. aug 2009

🙂

dafy
3. aug 2009

idem spravit malej spagety hned sa vratim 😎
tak ma oblieva horucava ze des idem si aj po ventilator

lenka_z
3. aug 2009

25 ale nešťastia a smútku dosť a sz skoro ako oceán ☹ a bolí to stále

lenka_z
3. aug 2009

sĺz

lenka_z
3. aug 2009

ja vetrám v celom byte robím prievan ale nič z toho, strašne horúco je 😒

dafy
3. aug 2009

tak uz som tu.
no to ti verim v bloku je to este horsie 😲

lenka_z
3. aug 2009

veru, riadne horúco 😲

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre