Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

vevericka80
14. aug 2009

ahojte splniecka 😉
marcelka som rada,ze si sa tu ukazala ...pozdravujem maximka 😉
dafy ti tajnostkarka 😉 ....ale este to nevzdavaj

taella
14. aug 2009

dafy tak skoro to ešte možno boli pozostatky choragonu a test ti môže ukázať až na nejaký 5-ty deň po uhniezdení a to nevieš kedy nastalo . Takže nestresuj zatiaľ a ešte vydrž . 😉

zajacik...
14. aug 2009

Dafy podla mna si testovala az prilis skoro, ako pisala Taellka, tie prve testy boli pozitivne z injekcie. Hlavku hore, vyskusaj este o par dni testnut, kamoska mala negativny test 10.den po ET a uz ma nadherne 1,5 rocne dvojicky chlapceka a dievcatko. Takze nic nieje stratene, drzim palce 😵

zajacik...
14. aug 2009

A inak zdravim vsetky SPLNiecka, aj Marcelku, ktora by tu mohla chodit aj castejsie 🙂

A tiez si uchmatnem z virusikov 😅

dafy
14. aug 2009

no zrejme to bude asi z pregnylu

lyndus
14. aug 2009

dafy, kolky den si od pregnylu? lebo ten je v tele cca 12 dni, potom uz nie...a ten lacny test s citlivostou 25 to je dost vela, skus citlivost 10... takze teraz si len 6 den?

lyndus
14. aug 2009

nedas fotky?

dafy
14. aug 2009

dnes 12den od pregnylu
7den ked nepocitam den vkladu

lyndus
14. aug 2009

jaj... tak si kup rapi clear 10 citlivost a zajtra rano testni a budes vediet na com si.. som myslela ze viac casu ubehlo 😕

dafy
14. aug 2009

lyndus aj tak by si nevidela lebo fotak nemam a z mobilom keby som odfotila tak asi nic neuvidis lebo mi nedobre foti mi spadol do vody 😀

lyndus
14. aug 2009

tak kasli na fotky, rano testni s vacsou citlivostou 😉

dafy
14. aug 2009

lyndus ta druha slaba ciarka bola asi fakt od pregnylu ja som si tiez myslela ze viac ubehlo od vpichu

dafy
14. aug 2009

asi testnem az v nedelu to uz bude rozhodnute 😝 skoda iskierka nadeje tam bola 😉

dafy
14. aug 2009

kde ste vsetky zase poutekali???

lyndus
14. aug 2009

nebojaj, aby si v nedelu nebola prekvapkana 😀

dafy
14. aug 2009

skor uplakana 😀 😀
ten pregnyl ma dostal svina 😀

lyndus
14. aug 2009

mno ten ma vazne nenapadol 😖

lilix
14. aug 2009

ahojte. babky,ja len tak, ze uz mate nad 10.tis prispevkov, preco si nevytvorite novu temu? 😉

lyndus
14. aug 2009

lilix lebo nam bolo povedane, ze pokial je v teme nad 10 000 prispevkov, uz sa nemusi rusit a moze sa pisat bez obmedzenia 😀

lilix
14. aug 2009

anoooooo, som nevedela.. az do lezatej osmicky. 😉
inak viete, ze cak noris dva krat napocital do nekonecna? 😀
a potom bola aktualizacia, ze cak noris, napocital este omnoho dalej 😀 😀 😀 papa

lyndus
14. aug 2009

veru anooooooooooooooooo 😀 sikovniak, sa nezda ten caky 😀 😀 😀

lillyanka.lillyankov
14. aug 2009

kuk 😕 😉

kukulik30
14. aug 2009

dafy pregnl moze sa drzat v tele d 9- 10 dni..takze uz si za vodou...pregnyl tieniky isto nerobi 😉

dafy
14. aug 2009

kukulik umna je vsetko mozne ja som taky smoliarik ze umna to bude vynimka 😖

vies co mozno by som tomu uverila keby ciarocka silnela ale ona je taka ista ako na ten 4den.keby to bolo ok tak by uz bola o cosi silnejsia do kelu uz zacinam mat depky 😠

lyndus
14. aug 2009

dafynka este nevesaj gebulku, uvidis dalsi testik 😉

lillyanka.lillyankov
14. aug 2009

dafynka , žiaden pesimizmus !!!! bábo príde len do veselého bruška 😉 takže silno držím palce nech su tam // a fazuľka v brušku a v septembri potvrdené 😵

dafy
14. aug 2009

jaaaj dievcata uz som tak znervoznela s toho ze si aj privolam mršku uz ma tak aj zacalo boliet brucho 😠

no nic ine mi neostava len pockat

mimusa4
14. aug 2009

dafy netestuj ešte najskôr v nedeľu a hlavne ranný moč..a klídek na mrchu nemysli 😉

jaanulienka
14. aug 2009

Pekny piatkovy vecer, je tu niekto?

lillyanka.lillyankov
14. aug 2009

ja trošku 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre