Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

ixi
autor
19. apr 2009

Vitamín E sa považuje za účinný antioxidant. Ovplyvňuje tvorbu červených krvinek, zúčastňuje sa obnovy a rastu svalovej hmoty a ďalších tkanív. Je dôležitý pre prevenciu samovoľných potratov, má účinok na plodnosť a potenciu. Podporuje činnosť pohlavných žliaz. Spomaľuje proces starnutia buniek a tkanív preto sa pridáva do kozmetických prípravkov, ďalej má močopudné účinky čím znižuje krvný tlak.

melisska
19. apr 2009

no ja musim vsetko mam na predpis z hematologie okrem chilli 😀 ale aj to by mi mohli predpisat 😀 😀 😀

ixi
autor
19. apr 2009

a aku mas hematologicku diagnozu?

melisska
19. apr 2009

ixi diky za odbornu odpoved od zajtra ho beriem 😀

mirus mas pravdu ale ja uz neverim an odbornost 😝

ixi
autor
19. apr 2009

no aj mna to prekvapilo ze zabranuje potratom takze papame het 😀 😀 😀

ixi
autor
19. apr 2009

ved clovek by aj nemozne pojedol som zvedava aka bude endometrium 😉 pijem aj alchemilku

melisska
19. apr 2009

no niejaky trombofilny stav-preto tan missed abort ☹ a nejaku mutaciu, ale tu vraj ma mnoho zien, ale o tom ani nevedia 🤐 no a od fraxiparinu mam zeleno modre a hrckave brocho, neviem kde mozem pichat hormony okrem bruska, mam v nom uz 70 inj. fraxiparinu 😒

melisska
19. apr 2009

no mohla by som pit este cajiiiik, nebude to velaaaaaaaa 😕 ixi endometrium som mala velke a nic nepamatas?

ixi
autor
19. apr 2009

tie hrcky sa ti casom vstrebu 😵

ixi
autor
19. apr 2009

ja viem mojko ☹ to je vsetko niekde mimo nas

melisska
19. apr 2009

no to viem, ale az ked prestanem pichat 😖

ixi
autor
19. apr 2009

ja tiezmyslim ze je toho uz dost ale co uz pijem ho ved po transfere uz nebudem ho pit ani to cili

ixi
autor
19. apr 2009

a dokedy to musis mojko?

melisska
19. apr 2009

ale teraz idem pre dvojicky 😵

zatial papa ideme sa s drahym vonku prejst, neda mi pokoj 😵

ixi
autor
19. apr 2009

papa aj ja idem pre dvojicky 😵 😵 😵 😵

petronelka77
19. apr 2009

melisska, aj ja mam trombofiliu ☹

deny3
19. apr 2009

mirus ja budem mať v auguste 39, na amnio rozhodne nepojdem, aj 1% riziko je pre mňa veľa, ťažko som k bábu prišla, druhé už možno nebude, hradenie z poisťovne nestíham. A keby mi aj zistili, že niečo nie je v poriadku, tak čo? už som bábo videla, počula srdiečko, zatiaľ vyzerá OK aj cítim, že bude OK.

lulocka
19. apr 2009

Pekný večer Vám všetkým.Ja idem do splnu v utorok na dalšie odbery chcem sa vás spýtať či už teraz mi doktor bude vedieť niečo povedať.

cavik
19. apr 2009

pekný večer

my sme boli vyše týždňa na chalupe, nebola som na nete......nejdem ani dočítavať....len, Kukulik, už Ti prišla žiadosť ? Mne do Veľkého piatku nie a to boli presne 4 týždne od podania, v schránke, kde mám ešte trvalý pobyt som ešte nebola, ale hádam už prišla a schválená 😲 😲

lulocka...na aké odbery ideš ? Chodíš na hormonálny profil ? Ak áno, tak až po posledom Ti povie, sleduje teraz Tvoj cyklus 😉

kukulik30
19. apr 2009

cavik ahoj...ty a nebude uz ta ziadost u dr, lebo oni to zvyknu poslat rovno jemu???

kukulik30
19. apr 2009

moja este isto nie je schvalena, este len 2 tyzdne od podania, takze predpokladam, ze este tyzden si pockam....ale zvyknu teraz rychlo schvalit, aj Melisske za 3 tyzdne, ale jej poslali domov..pri 1. IVF to islo priamo dr do KE 😕

lulocka
19. apr 2009

Cavik dakujem.Ano sleduje moj profil teraz idem na posledné nevieš mi povedať kedy ma potom znova objedná. 🙂

cavik
19. apr 2009

kukulik.....ja som prešla zo Spoločnej do Všeob......tak neviem ako tam schvašujú, ale sestrička mi povedala, že keď príde mám sa ozvať 😖 ...niežeby mi to súrilo, veď ktovie ako sa bude dr. stavať k VšZP, keď nemajú peniaze....či tam nebudú aj poradovníky 😉 🙂 🙂

lulocka.....a máš už podanú žiadosť ? Ja sa ani nepamätám ako to bolo pred 1. IVF, ale asi Ti pri poslednej kontrole dá do ruky žiadosť, ak pôjdete na IVF.....a vtedy treba len čakať na schválenie a po schválení ísťdo SPLNu pre recept na lieky......ak pôjdete na IUI a budete bez stimulácie, tak prídeš na 3. deň na kontrolu....držím prsty 🙂 🙂

kukulik30
19. apr 2009

cavik ja nejdem na IUI, ale na 2. IVF 😀

jajka27
19. apr 2009

ahojte všetky 🙂
mirus ,spomínala som,že keď pôjdem na utz na ďalší týždeň v pondelok,tak budem mať narodky...a budem mať takisto ako deny 39,takže akurát som stihla to IVF,ak by to náhodou nebolo vyšlo alebo nebodaj nevýjde,tak smola...samoplatca...neviem odkiaľ nato?

kukulik30
19. apr 2009

jaj, to bolo lulocke, pardon 😀 😀 😀 panecky, ja neviem , co citam, sa mi zahmlieva pred ocami ci co 😅

kukulik30
19. apr 2009

ja dufam, ze problem nebude, ani ziadne poradovniky 😕 ved ani melisska nemala ziaden problem, tak hadam to pojde hladko 😉

kukulik30
19. apr 2009

jajka na take nemysli, vyjde to a basta 🙂

jajka27
19. apr 2009

ďakujem kukulik...aj tak si myslím,že je to v mojom prípade zázrak,ktorý som vôbec nečakala,lebo v mojom živote sa veľmi nediali a pevne verím,že ten zázrak a môj sen bude pokračovať,musí to výjsť...vieš iba som strašne opatrná 😉
kukulik,ja som posielala prioritne z PO žiadosť do poisťovne v KE 4.2.a do SPLNu som volala 23.2.a sestrička mi povedala,že schválená žiadosť im už prišla 🙂

jajka27
19. apr 2009

Dobrú nocku,nech sa vám všetkým snívajú pekné sníčky a hlavne,aby tie sníčky boli skutočnosťou 🙂 Bóóže,zajtra zase do roboty...ten víkend je vždy tak krátky,už aby bol ďalší 😉 😀 papa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre