Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

kukulik30
30. sep 2009

zajko a na vysledky krvi si potom musela este cakat, ci kedy si ich mala?

lenuliatko
30. sep 2009

Zajačik, dúfam, že začneš zajtra pichať, budeme rozdiel len jeden deň, budeme potom porovnávať. Možno by nám aj OPU a ET vyšli naraz, tešila by som sa 😉 A s tým RTG máš teda pravdu, to ma nenapadlo.
Kukulik, ja tiež rozoberám všeličo, čo aj tak nemôžem ovplyvniť, ale je dobré, že nás to zaujíma, ide o naše telá a chceme, aby to dopadlo čo najlepšie.
Keď sa tak zamýšľam nad tvojimi úvahami, tak sia si zbytočne robíš starosti. KET máš naplánovaný asi tak, aby bolo po ovu, Estrimax tam určite tiež zohráva úlohu, pre tehu je dôležitá vysoká sliznica, do ktorej vložia embryjko a to, keď sa zahryzne, začne produkovať HCG a telo si už ďalej poradí samo. Jediné, čo sa ti môže prihodiť je, že jedno bábo počnete prirodzene a ďalšie jedno-dve sa uchytia po KETe. To by bolo, čo? 😉

kukulik30
30. sep 2009

u nas musim za vysledkami krvi cakat asi 2-3 dni , kym dojsu z labaku k gyn, preto to vzdy vezme gynekolog, a ja uz ked sa objednam k internistovi, tak uz aj s vysledkami a kartou k nemu dojdem..troska s tym clovek zabije cas, lebo treba ist jeden den na krv a odniest moc a este sa aj objednat na interne 😖 a tam je vacsinou vela ludi, ale ja som sa stale mala stastie, ze nejako dlho som necakala 🙂

kukulik30
30. sep 2009

leni, fuuuuuha a tak to by bola sila 😀

kukulik30
30. sep 2009

leni , asi mas pravdu, uvahy uz som poslala kade lahsie... 😀

lenuliatko
30. sep 2009

Tak ja týmto "zabijem" dva dni. Jeden deň robia vyšetrenia, EKG, krv, moč, všetko vrámci jednej ambulancie na internom. Akurát si teda musím sama odniesť moč, ale to je v tej istej budove, krv, to mi treba ísť úplne inde a výsledky sa vrátia do ambulancie a už mi len povedia, kedy si mám po ne prísť. Za cca 1-2 dni.

zajacik...
30. sep 2009

Kukulik no ja idem rano na krv na interne a potom o 2-3 dni po vysledky a vtedy mi urobi aj to ekg a tka a dokina vypise spravu. A mne na internom nikdy nebrali moc 😅

zajacik...
30. sep 2009

Lenuliatko no ak by som zacala pichat uz zajtra a tvoji vajkam by sa darilo ze by potrebovali stimulku o den kratsiu, tak to by sme mali ozaj rovnako OPU 😵 To by bolo super, ale zatial sa neradujme, este je to predcasne, uvidim co povie zajtra doki.

kukulik30
30. sep 2009

zajko, tao to mas super...to len u nas to je take komplikovane, zbytocne vela casu.. 😖

super, budete spolu v ocakavani 😵 jeden den hore dole, ale na krvicku uz mozte ist o den skor, ci neskor niektora, ak by vam to nevyslo presne 🙂

lenuliatko
30. sep 2009

Veru baby, pomaly začneme rozmýšľať, kde dáme tie naše deťúrence do škôlky 😀 A ešte ani v brušku nie sú. To je všetko len vrámci snívania, uvidíme, aká bude realita, ale verím, že taká, ako naše sny 😵

kukulik30
30. sep 2009

lenka, tak to byva, clovek uz dopredu planuje...ale nie su krasne tie nase sny?..o to krajsia bude realita 😵 😵 😵

zajacik...
30. sep 2009

Kukulik hej pamatam ze takto sme v ajnuari spolu stimulovali s Mimusou, ona o den neskor, ale na krvicku ona prisla o den skor, teda sme sa na krvicke stretli. Skoda ze to aj rovnako nedopadlo, mohla som sa uz pomaly chystat do porodnice ☹ No ale nic to, je to tak ako to malo byt a bude tak ako to ma byt 😵

kukulik30
30. sep 2009

zajko, viera nas nesmie opustat 😵 to je dolezite...ten spravny cas este len pride 🙂 🙂 🙂

zdeja
30. sep 2009

ahooojte babenky.....dalsi den za nami a vsetko ok 😅

kukulik30
30. sep 2009

zdeja, tesim sa, ze vsetko je dobre 😵

zdeja
30. sep 2009

no ja som zveda ako to vsetko dotiahneme do konca....mam z toho taaaaaaky chaos v hlave ze az. 😉

lenuliatko
30. sep 2009

Zajačik, vždy keď vidím mimuskine tt, tak si spomeniem na teba a ty isto tiež. To je najsmutnejšie, že ideme na to viaceré, niektorým vyjde, niekomu nie a pre tie to je po tom ťažké. Ale teraz je tvoj čas, teraz to isto vyjde 😵 A snívať nám nikdy nikto nezakáže, my si to naše šťastie snívaním pretvoríme na realitu.
Inak, zase špiním 🙄 Teda ešte som neprestala, ale bolo to také dvakrát za deň trošku hnedastého, lenže teraz zas dosť červené 😒 Cítim brucho, ako na MS a bola som na WC a ten pohľad ma nepotešil. Dúfam, že keď začnem pichať, tak to ustane.

lenuliatko
30. sep 2009

Zdeja, som rada, že sa máte dobre a len pozitívne myslenie 😉 Teraz sa ti to asi vlečie, čo? A ešte bude 8 mesiacov...

zajacik...
30. sep 2009

Lenuliatko to spinenie je kvoli decapeptylu. Ja som uz vcera skoro vobec nemala MS, tiez len spinenie, aj dnes rano nic a okolo obeda klasicka cervena krv... ale tak hadam uz zajtra bude dobre. Ale pri predoslom dekaci som tiez mala slabucke spinenie na taky 10-11.DC, uz si presne nepamatam, mam to doma zapisane. Lenze ja som zacala vtedy stimulku az na 20.DC, cize pocas stimulky som uz nespinila. Ale myslim ze to spinenie aj tak vobec nevadi.

zdeja
30. sep 2009

lenikkk ja tak pozitivne myslim ze az , ale da to vsetko zabrat ....len aby si mala pravdu s tymi 8 mes.
ty rozmyslas nad skolkou a ja zas nad farbou v detskej.... 😀 sakra sranda

lenuliatko
30. sep 2009

Hm, ja viem, že to asi nevadí, len nie som zvyknutá, že tak dlho špiním. Ale to si ešte bude treba asi na veľa nových vecí zvyknúť 😅
Zdeja, tak to ja som už ďalej, ja už plánujem škôlku 😀 A čo farba, máš vybratú, alebo počkáš, aké bude pohlavie a potom vyberieš podľa toho? 😉

zdeja
30. sep 2009

lenikkk ja kym som nezacala papat kyselinu listovu tak som tiez dlho spinila a teraz hned koncim
no farba ...paci sa mi zelena a bananova-su to neutralne ale to az v novom domceku...chceme stavat na druhy rok

lenuliatko
30. sep 2009

Zdeja, ja papám listovku už asi mesiac. ja inak nešpiním, len teraz po dekáči, ale to nič.
No, ja podľa pohlavia potom vyberiem farbu, ale ymslím, že budeme mať dievčatko a buď bude izba ružovučká s bielou, alebo nejaká marhuľová. Ja si to viem normálne predstaviť, to bude úžasné môcť zariaďovať detskú izbičku, tie doplnky, volániky, všetko krásne detské 😵 😵 😵 Dnes som videla jednu nádhernú perinku, tak som sa rozplývala, ledy ja začnem také vyberať. A ja cítim, že je to blízko.

zdeja
30. sep 2009

ja chcem chlapca a najlepsie 2 naraz 😀 ja som na auticka a taaak 😉

zdeja
30. sep 2009

ok lenikk idem ja nieco ukuchtit 🙂 ahojte neskor

lenuliatko
30. sep 2009

Tak nech sa podarí, aj tí chlapci, aj vareníčko 😉

ixi
autor
30. sep 2009

ahojky babulky kukulik super tesim sa som zvedava kedy budem mat ja krticek 😵 😵 😵
lenulik rtg ti isto nebudu robit a ani si ho nedaj ak by chceli koli folikulom 😉 a ktomu mocu ved sa domka vycikaj do flasticky a zober zosebou a nemusis na poliklinike 😎

lulockka
30. sep 2009

Ahojte všetky. 🙂 Mne už dorazila mm tak v piatok idem do splnu už sa teším.Ket som sa nevedela dočkať ale už je to tu a ja som znova nervozna a plná očakávania.Túžim po malom drobcovi asi tak ako každá z vás.My už máme detskú izbu fialovú už by sme len doplnili pásik s obrázkami.

zajacik...
30. sep 2009

Lulockka, tak super ze uz mm prisla. A my tiez uz mame detsku izbu vymalovanu, uz 4 roky 😅 , ale ruzovu, tiez by som tam dolepila uz len ten pasik a nejake obrazky 🙂

kukulik30
30. sep 2009

lulockka, super, ze uz zacinas 😵 fakt, takto vela stimulantiek naraz si ani nepamatam, ako je teraz na jesen 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre