Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lillyanka.lillyankov
2. okt 2009

Ahojte SPLNiečka v prvom rade, by som vám všetkým chcela popriať veľa štastia na dlhej ceste za šťastím a bábabtkom a držím palce všetkým stimulantkám čakateľkám. z celého srdca vám prajem nech sa vám to všetkým podarí, nech ste šťastné.

všetkým nastavajúcim mamičkám zdravé dieťatko a krásny a bezbolestný pôrod

a mamičkám zdravučké detičky

kukulik30
2. okt 2009

haloooooooooooo 😕 de ste

kukulik30
2. okt 2009

dalidka, pri prvom IVF som mala aj problemy s dychanim...hej vlastne aj preto som sla na pohotovost 😒
ale ty nemas dufam 😕

ixi
autor
2. okt 2009

ahojky kukulicek bola si v praci? ja idem dnes do nocnej 😝 😝 😝

kukulik30
2. okt 2009

myslim, teraz po vklade 😉

ixi
autor
2. okt 2009

som sa okupala a teraz mi je taka zima brrrrrrrrrrrr 🙄

kukulik30
2. okt 2009

no to sa mi tiez stava po kupani, ze potom brrrrrrrrrrrrrrr 😀 ale to aj preto, ze si davam horucu horucu vodu 😝
a potom ked vyjdem z vane, tak ako keby mi niekto vylepil, taka kosa 😀
ixi, zahulat sa do deky a bude fajn, alebo nech ta zohreje MM 😅 😉

ixi
autor
2. okt 2009

mm ako myslis moj? nie je domka uz mi je teplo som sa zahulala

kukulik30
2. okt 2009

nie nebola som , este stale som na OCR so samkom, este aj v pondelok budem 😉 ..ale v utorok uz idem makat 😀

ixi
autor
2. okt 2009

a samkovi uz je lepsie? dufam ze ano 😵

kukulik30
2. okt 2009

hej uz lepsie, ale ma stale na mandliach biele bodky, tak este ho nechala 3 dni brat Zinnat,az vo stvrtok moze ist do skolky 😒 ..to bude zase placu ☹ a doporucila nam Imunoglukan sirup na posilnenie imunity, tak skusime, musime sa dat dokopy, lebo ho chcem dat zaockovat proti zltacke typu A..

no myslela som tvojho TM 😀 ..samozrejme, ze MM ti neponukam 😀 by mi dal ten moj 😀 😀 😀

ixi
autor
2. okt 2009

som si hned myslela ze ho neponukas 😀 😀 😀 😀 imunoglukan je dobry aj hliva ustricova je vyborna myslim ze pre deti sa to vola hlivacik 😉 idem uz do nocnej tak sa mi tu majte papapa

kukulik30
2. okt 2009

papa, prijemnu nocnu 🙂

marcelka82
2. okt 2009

Ahojte. Sme v poriadku. 8tt, srdiečko krásne bije.Drobček je zlatučký. Ale veď pozrite sa same. 😀 😀 😀

lillyanka.lillyankov
2. okt 2009

marcelka drobček je nááááádhernýýýý 🙂) som rada, že ste v poriadku

kuku ma mrzí že je Samko chorý ale ani sa mu nečudujem ja som tiež riadne ochorela, ke je ta ké zlé počasie a všade okolo sú chorí ľudia, tak prajem skoré uzdravenie

ixi príjemnú nočnu 🙂

marcelka82
2. okt 2009

Ahoj ďakujem. Mám z neho veľkú radosť.

dalida
2. okt 2009

Jeej, marcelka. Krasna fotecka. 😵
Kukulicek, praveze som mala (problemy s dychanim), ale uz presli. 😉 Prekonala som to doma. Nemohla som sa poriadne nadychnut, vzdy som sa rozkaslala..., citila som pichlavu bolest v plucach..., ale je to uz za mnou. 😉

kukulik30
2. okt 2009

marcelkaaaaaaaaaaaa, uzasne..krasna fotecka 😵 😵 😵

dalidka, tak to jedobre, ze uz teraz nie je problem 😉

lili, aj mna uz zacina pobolievat hrdlo, teda mandle 😒 ..no super

marcelka82
2. okt 2009

Ahojte. Ďakujem. Robí mi vééééééééééééééééééééééééľku radosť. 😀 😀 😀

zuzana.dry
2. okt 2009

Ahojte, dlho som tu nebola...travim dost casu u rodicov, kedze manzel je casto na zapade SK. Maly je nase slniecko...uz mame skoro 4 kilka...absolvovali sme dnes druhu poradnu a kontrolu klbikov u ortopeda...vsetko je ok... 🙂
Zdravim vsetky...vidim, ze sa to tu ne jesen konecne pohlo...prajem vsetkym, nech cim skor drzia v rukach takeho drobceka, ako my... 😉
Osobitne zdravim Marcelku...prave preto, ze prezivas taky isty zazrak, ako my pred 10 mesiacmi....fuuu...ani sa mi verit nechce, ako to zbehlo... 🙂
A este osobitne zdravim mamicky...tiez pocitujete niekedy taky zvlastny pocit, ze toto male stvorenie je na dlhe roky na vas absolutne odkazane a mate za neho obrovsku zodpovednost...je to zavazok...ale krasny... 😉

kukulik30
2. okt 2009

zuzka, som velmi rada, ze zazivas to velke stastie 😵 😵 😵 takze Samko je spokojne babatko...nech sa vam dari a hlavne nech ste zdravi 🤐 posielam boztek malickemu 🙂

jespera
3. okt 2009

Ahojte, dnes tu nikto nie je ? ako je to mozne? aj u vas tak krasne svieti slniecko ako u nas? Prajem pekny vikend.

zdeja
3. okt 2009

jespi ahojjj 🙂

jespera
3. okt 2009

Cau Zdeji, no ako? pohodicka - ci psychika pracuje na plne obratky? Kolky den si po et?

zdeja
3. okt 2009

no ja som v pohode ...trosku ma sem tam poboli brusko ale nie velmi....dnes sme 8 den po ET ak nepocitam den prenosu.....joooj som zvedavaaa 😅

ixi
autor
3. okt 2009

ahojte vidim ze je vykend je tu pusto...........

zajacik...
3. okt 2009

Pekny vecer 🙂
Marcelka drobcek je krasnucky 🙂
Zuzka ako to rychlo ubehlo, Samko ma uz mesiac 🙂
Piskotka to je hrozne ze si taka zavalena pracou 😒 A nech tu ureaplazmu cim skor vyliecia aby si mohla ist na KET-ko 😉
Mimuska neboj, do tyzdna si maminkou 😵
Dalidka chvalabohu ze uz ti je lepsie 🙂
Ja som vcera pichla prvu vcelicku, za pohodinku budem pichat druhu...
Zdravim vsetky SPLNiecka 😎

ixi
autor
3. okt 2009

marcelik krasne fotecka babuska drzte sa 😎

kukulik30
3. okt 2009

zajko, takze uz to mas za sebou...aj druhu vcelicku 😵 nech len vajka porastu 😉

kukulik30
3. okt 2009

pekny soboitny vecer vsetkym prajem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre