Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

matulka7
7. okt 2009

Ahojte kočky,...
Dlho som tu nebola, v pondelok som bola v splne a dnes 7.10. na odber,.....
Tie čo ste písali - Kukulik, Zajačik, že tam bol jeden robustný pán - to je môj mm (narástlo mu brucho a svaly od všetkých tých mojích naoordinovaných liekov z MK,ktoré bral preto, že či sa náhodou nepodarí prirodzene)
Do splnu sme dorazili na 8,30 ako kázali, ale dnes tam bolo toľko, ako nikdy predtým,... ja som vyššia (trochu pri sebe) som tmavovlasá s blond melírom), stáli sme najprv pri dverách, ja si potom sadla na biely gauč pri dverách a potom som išla na izbu,...
Potom na odber - obobrali mi 40 vajíčok, Hredzák mi povedal, že som rekordérka, že toľko ešte nemali, ja som v tej chvíli nevedela, že či je to dobré alebo zlé,... Keďže mm má oligoasthenoteratospermiu - moja prvá otázka bola či v jeho spermiograme sú spermie,.. povedal, že všetky vajíčka oplodnia, že 40 spermií nájde ale odporúča nám predlženú kultiváciu - teda vklad nebude asi v piatok,ale v pondelok, aby vyselektovali najkvalitnejšie embryá,.. - ale keďže poisťovňa tento úkon nahradí, pripláca sa navyše 100 €, tak sme súhlasili s predlženou kultiváciou, ale pre istotu mám zajtra volať, kedy bude vklad, či piatok, alebo pondelok,.... Zo splnu sme odchádzali 11,30, nikto tam nebol, sestrička ma ľutovala, som ju nechápala, že či vládzem,... a že mám slané papať a piť fatru, neviem, čo budem robiť,... ta fatra mi nereže,... ako jej vypijem 3 litre!!! to bude utrpenie,....
Ja sa zatiaľ chystám v pondelok na vklad 12,30, mám predpísané lieky,.....
Zvažujem, či po vklade byť na PN,a lebo v robote,... ale ja neviem či doma by som bola vo väčšej pohode, ako v práci, hoci tiež pracujem v školstve ZR RŠ - a stresy sú na každodennom poriadku,.....
Kukulik - dúfam, že si v pohode, si zlatá, že si na mňa myslela
Katy - blahoželám Haničke ku krásnym 4 mesiačikom,.....
Zdeja - vydrž to,... Dalidka tiež,.. myslím na vás,....
Dobrú nocku všetkým,... 🙂 🙂 🙂

kukulik30
7. okt 2009

😕 😕 😕 panecku matulka 40???? to je mozne??? 😅 ..no a citis sa v pohode?
tak ked ti fatra nechuti, tak pi ine, ale hlavne vela vela vela a daj si slane k tomu 😉
a mala som pravdu teda, ze robustny pan je tvoj manzel, ja som prave prisla a kecala so setrickou, ked on vychadzal od teba a je strasne vysoky, ja oproti nemu so svojimi 165cm som sa citila ako trpaslik 😀 takze bol neprehliadnutelny 😉
no ak mas narocnu pracu, tak potom si radsej odddychni doma v klude ...naozaj je to lepsie 🙂
papa a davaj na seba teraz pozor 😉 ten pitny rezim je fakt dolezity

petronelka77
8. okt 2009

Ahojte Splniecka 🙂 .
Vidim, ze dnes ste este neranajkovali, tak vam posielam zopar tehu virusikov, tak si uchmatnite co najviac, aby sa Vam zadarilo pri stimulacii, vkladoch a tehulkovani.....velmi, velmi vam drzim vsetkym palce 🙂 .
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

Ja idem zajtra na UTZ k Dr. Dankovcikovi, davam si spravit DVD zaznam, tak sa tesim na chrobacika, ze ho budem mat nazivo v telke 😉.
pa

zajacik...
8. okt 2009

Dobre ranko SPLNieckovo 😵

Matulka tak ja som potom myslela ineho pana aj inu dievcinu, lebo my sme sa museli tesne minut, ja som mohla odchadzat tak okolo 8,30 a ti co som na nich myslela, tak oni tam boli ovela skor, tak to ste neboli vy. No a ten pocet vajicok, som v soku, co je to oproti mojim 3 vajkam 😅 xixi 😀 A ako sa citis? Brusko v pohode? Podla mna by si radsej mala ostat doma na PN, ale rozhodni sa podla svojich pocitov 😉

Petronelka to je super ze zajtra ides k Dankovcikovi, prajem ti z toho krasny zazitok 😵

leto79
8. okt 2009

Ahojte baby,
chcem sa vas opytat, za kolko dni vam prisla mrcha po decapeptyle, ja som 13. den po pichnuti a mrcha furt nikde. Ci je medzi vami nejaka, ktorej to po decepaptyle trvalo dlhsie.

zajacik...
8. okt 2009

Leto mne teraz prisla 5.den po dekaci, ale ot preto ze som bola na dekaci az 22.DC a teda prisla normalne ako mavam cyklus. A doki mi povedal ze ked do 2 tyzdnov nepride, tak mam volat do SPLNu. Aky dlhy mavas cyklus a kolky den si bola na dekaci?

leto79
8. okt 2009

ahoj zajacik, presne si myslim to co ty, teda ze mrcha sa riadi podla mojho cyklu a nie podla dekaci. Ja som bola pichnut na 18.den a cykly mavam tak od 30 do 34, takze este som v pohode, dnes som 31.dc. Ocakavala som, ze mi dekac cyklus posunie, ale asi nie...

zajacik...
8. okt 2009

Ked mavas take dlhe cykly, tak este par dni pockaj a keby ti neprisla ani potom tak volaj sestricke 🙂 Dekac by ti nemal posunut MS 🙂

dalida
8. okt 2009

Dobry den, splnieckovo. 😉 Matulka, jeeeeejjj 😕 Ja som pri 1. IVF mala myslim ze 28 teraz 21, ale stimulak pri prvom bol strasny. Noo, je fajn, ze sa citis ok. Drzim prtiky, aby vsetko vyslo, tak ako ma. 😵

ixi
autor
8. okt 2009

ahojte kocky 😀 😀 😀 matulka tak ty si ina nosnica 😉 dalidka ako?

ixi
autor
8. okt 2009

leto ja som dostala na 13 den ak nedostanes tak ti asi pichnu vyvolavacku

leto79
8. okt 2009

ahoj ixi, no dufam, ze dostanem...

marcelka82
8. okt 2009

Ahojte. Dnes som už bola za lekárom. Od nedele ležím a všetkého mi iba menej tečie z nosa. Dostala som antibiotiká. Vraj by nemali ohroziť drobčeka. Tak dúfam. Ochvíľu idem aj s Maxom na kontrolu, lebo sa nakazil odo mňa. Len on aj s horúčkou. Tak dnes s ním idem na ďalšiu injekciu. Dúfam, že sa už konečne z toho obaja dostaneme a drobček bude v poriadku. Že mu neublíži ani choroba ani antibiotiká. Držte palce.

zajacik...
8. okt 2009

Marcelka rychlo sa vyliec, aby ste boli vsetci v poriadku 🙂

marcelka82
8. okt 2009

Ďakujem mojka. Teraz sa veľmi bojím o drobčeka.

zajacik...
8. okt 2009

To ti verim, ale lepsie teraz preliecit, a ked doki povedal ze tie lieky by nemali uskodit, tak je dobre. Horsie by bolo keby si to vobec neliecila. Uvidis bude dobre a pozdrav drobceka 🙂

marcelka82
8. okt 2009

Ďakujem za podporu mojka. Drobčeka pozdravím. Sľubujem.

ixi
autor
8. okt 2009

ahoj marcelik drzkam palce aby ste sa raz dva uzdravili su atb ktore sa mozu brat v tehotenstve takze neboj bude vsetko dobre 😎

ixi
autor
8. okt 2009

leto neboj isto dostanes mrsu viem to 😉

lenuliatko
8. okt 2009

Ahojte kočky, no vy ste toho popísali 😉
Marcelka, jéj už 9tt. Liečte sa pekne, neboj sa o drobčeka, tento prišiel tak nečakane, je to bojovníček 😵
Zajačik, predoperačné hotové? A puregon už máš doma?
Kukulik, wau, tak prajem aspoň dvojičky 😉
Matulka, až mi padla sánka, koľko vajok si mala 😕 Tak to by si mala mať postaráno o celé potomstvo 😉 Môžem sa spýtať, nebolelo ťa ku koncu bruško? A zrejme aj o dosť narástlo. Veď keď každý folík má aspoň 2-3cm a ty si ich mala 40! 😲

ixi
autor
8. okt 2009

ahoj lenuliatko co mas nove?

lenuliatko
8. okt 2009

A mne sa dnes vrátil domov oplodňovateľ 😀 Veď už bolo načase, mi odľahlo konečne.
Koľko dní pred OPU sa má abstinovať? Alebo ani netreba? Lebo dobiehame zameškané 😀

lenuliatko
8. okt 2009

Ixi, až na to, že drahý je doma nič. Stále ma bolí hrdlo ☹ To najhoršie trvalo len deň, horúčka, ale stále nie som fit. Tak ma "drhne", akoby sa mi zasekával dych. Nepríjemné. A čo ty Ixinka, ešte špiníš, či už je lepšie?

ixi
autor
8. okt 2009

tak to ti bobe nevim?

ixi
autor
8. okt 2009

no zatial to ustalo tak uvidime co to bude po ket? dufam ze najblizsich 9 mesiacov krv neuvidim 😲

lenuliatko
8. okt 2009

Neviš Bobe? 😀 To nič, niekto si snáď spomenie.

ixi
autor
8. okt 2009

my sme pre opu nesexikovali asi 4 dni myslim brala som to tak ako pred spermiogramom fakt neviem

lenuliatko
8. okt 2009

To aj ja dúfam, pri poslednej mrške po dekáči som sa s ňou slušne rozlúčila, že najbližších 9 mesiacov ju nechcem vidieť, nech to neberie osobne, ale že mám iné plány 😀 😀

ixi
autor
8. okt 2009

leni a kedy ti vychadza opu?

mirus25
8. okt 2009

ahoj holky. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre