Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

mirus25
21. apr 2009

petronelka držím palce. 🙂 😉

zajacik...
21. apr 2009

Petronelka drzim palce!!!

kukulik30
21. apr 2009

no ja sa na chvilku vzdialim 🙂 idem ulozit kukulika maleho.... tak zatial papa,ale v prestavke medzi ordinaciou tu som 😀

melisska
21. apr 2009

miruska ved bude 😉 😵 dakujem

peta a pichas farxiparin?clexan? ja uz mam v brusku 60 injekcii 😒 nic prijemne, uz ma to dost boliiiiiii, ale co nevydrzime pre babetko 😉 😵 drziiiiiiiiiiim palceeeeeeeeeeeeeee 😉 😉 😉

😉 zajacik mas pravdu mna to priam taha uz mat v rukach take male babetko, moja kamoska ma, tak hucim do manzela aby sme ju isli pozriet 😀 ale aj kukulik ma zlateho Samka ale neviem ci sa mi da pomojkat ked som pre neho cudzia 🤐

kukulik30
21. apr 2009

petronelke , zelam uspesne KEtko s // na konci 😵

fafinkka
21. apr 2009

aj ja sa pre dnešok lúčim voľajaká mi je zima, idem si urobiť nejaký teplý nápoj 😎 a potom šup pod deku,
pa 😉

kukulik30
21. apr 2009

melisska, ked sa okuka, urcite sa da..ale to uz nie je take mojkanie..to iba s mamkou, ale pohrate sa isto 😵

melisska
21. apr 2009

no dobre, co narobim 😝 😀

melisska
21. apr 2009

No jasne uz je ordinacia, tak tu nikto, ale ja mam PC pri telke 😀

zajacik...
21. apr 2009

A ja mam telku v PC 😀

petronelka77
21. apr 2009

ahojte splnaciatka 🙂
dakujem za podporu pri KET-e, pekny vecer

deny3
22. apr 2009

dobré ránko 😀 Vstávame, slniečko svieti 😀

kukulik30
22. apr 2009

dobre rano, my uz sme hore od 5tej 😀

katy2
22. apr 2009

Dobre ranko 🙂
Dnes to opat vyzera na pekny slnecny den 😵

steva
22. apr 2009

Dobre ranko 😵 Aj u nas je krasne slnecno 🙂

katy2
22. apr 2009

steva, ahoj 🙂
ako sa citis? uz sa ti to krati 😵

steva
22. apr 2009

Ahoj Katy.tak uz by som to mala rada za sebou,trochu sa bojim.citim sa dobre,uz nevladzem vela chodit,malinky sa stale vrti ako keby mal malo miesta.na dalsiu poradnu ideme az na buducu stredu a tak uvidime co povie doktor.zatial sa neotvaram.A ako sa mate vy?Hanka ma uz krasnu vahu?urcite aj kopanceky su viac citit.ja sa stale smejem ze uz to vobec niesu bublinky a ani ziadne steklenie ale riadne kopance.
Katy davate si odobrat pupocnikovu krv?

steva
22. apr 2009

Prepac,to nemalo byt s otaznikom ci ma Hanka krasnu vahu.ja som ju chcela pochvalit,citala som ako krasne priberate. 😉

katy2
22. apr 2009

mala je uz pekna velka..... tiez KOPE riadne.... a ked sa hemzi, tak brucho nadobuda neuveritelne tvary... vtedy sa da krasne nahmatat, kde co vystrkuje 😀
pupocnikovu krv si nejdeme davat odoberat....
uz si zbalena do porodky? moze to prist kedykolvek 😉 drzim palce 😵

steva
22. apr 2009

Dakujem.Aj my drzime palce vam,tiez to uz nemas daleko.Uz som zbalena,ale stale mam pocit ze som na nieco zabudla.tak dufam ze nie.S tym bruchom mas pravdu,aj my sa na tom smejeme,nikdy som si nemyslela ze je to take.niekedy to riadne zaboli,ale aj napriek tomu je to nadherny pocit.

katy2
22. apr 2009

uz sa tesim na jakubkove fotky "nazivo" 😵

piskota80
22. apr 2009

Ahojte bambuľlky.
dlho som tu nebola, ale akosi nestíham. Števa, katy, máte neskutočne krásne tt - už sa vám to kráti. Ja som dnes dostala Ms, zajtra sa chystám do splnu a uvidíme sa v máji aj s melliskou aj kukulik u doktora.
Chcem sa vás len spýtať, či by gartriida (zápal žalúdka) a končiaca mikóza mala mať negatívny vplyv na ket. Ahojte

jajka27
22. apr 2009

Ahojte,teraz som si vás v rýchlosti preletela,včera som vôbec nemala čas,tento týždeň je riadne perný...máme doma murárov/staviame dom/,takže som v jednom kole,varenie,nakupovanie,behanie hore-dole....večer som už nevládala stáť na nohách...dnes som doobeda v robote a na obed pálim na nákup,dovariť obed,podať im ho a môžem sa znova postaviť k sporáku a variť na zajtra..len čo? ☹
petronelka...držím palce k dnešnému úspešnému KETu
mirus..mrzí ma,že test je neg.ale vydrž do piatku a možno budeš milo prekvapená...ja som kvôli tomu hroznému sklamaniu nechcela dopredu testovať 😉
katy,steva...vy už pomaly finišujete...je to krásne,zachvíľku budete mať pri sebe svoje krásne,voňavučké bábätká 🙂
pozdravujem vás všetky...ak mi ostane podvečer čas a budem vôbec schopná...tak sa ozvem,papa 🙂

piskota80
22. apr 2009

Tak nič, vidím, že všetky pracujete alebo ste išli na prechádzku.
Ja idem do práce. Prajem Vám krásny slnečný deň.
jajka- odporúčanie na varenie - francúzske zemiaky - je to rýchle, sýte a dobré.
pa

zajacik...
22. apr 2009

Piskotka mnam taku chut si mi narobila s tymi francuzskymi zemiakmi, mnaaam 🙂 A vies co som dnes ranajkovala? Piskotky 😅 s kakaukom 😵

deny3
22. apr 2009

ale vás tu bolo hneď zrána 🙂
ja vstávam s mužom o pol šiestej, trocha som bola na nete a nejak ma to zmohlo a zaspala som až do teraz.
idem variť fazuľkový prívarok, ja to ľúbim, a keď upečiem nejaké mäso na to, tak to zje aj muž.
a inak nerobím nič, včera som začala špiniť, bola som večer na pohotovosti, bábo je v poriadku, placenta trochu nižšie, ale nevidel tam krvácanie, dali injekciu, ráno trocha špiny, ale zatiaľ je to dobre, vraj to mohlo byť zo sexu, dúfam, že mal pravdu, lebo stále ma bolí pindula a strašne sa bojím.

jajka27
22. apr 2009

piskotka..dík za tip,ale robila som ich min.týž.v sobotu ☹ 😝

lienka2
22. apr 2009

ahojte, neviete mi povedat, ci sa vzdy pred stimulkou na IVF picha diphereline alebo decapeptyl..?

zajacik...
22. apr 2009

Lienka zavisi od centra. Ale ak sa pytas konkretne na SPLN, tak co ja viem, tak kazda mala pred IVF decapeptyl... ale su centra kde sa robi kratky protokol IVF, a tam sa zacina stimulacia uz priamo v cykle, v ktorom prebieha samotne IVF.

kukulik30
22. apr 2009

piskotka neporadim ti s tym zapalom, ale konciaca mykoza by uz vplyv nemala mat, nie? 😕 akus sa poinformovat u gyn a obvodaka, mozno skor poradia...a ten zapal je uz na ustupe alebo este iba v liecbe an zaciatku?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre