Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

kukulik30
25. okt 2009

zajko, presne tak 😵

joj, aky pekny dnik ste mi urobili dievcence...hend je tu lepsia nalada 🙂 🙂 🙂

kukulik30
25. okt 2009

no ideme stavat autodrahu , Samko dostal na narodky 😀 😀 😀 tak mame o zabavu postarane 😀 papa zatial

lenuliatko
25. okt 2009

Kukulik vy oslavujete však? Samkovi všetko naj, naj k narodeninám, Hlavne toho súrodenca čím skôr 😉

petronelka77
25. okt 2009

Lenuliatko, gratulujeeeeeeeem 🙂 .
Je to uzasne, az mi vyhrkli slzy do oci, drzim palce este najblizsich osem mesiacov 😉 ...a samozrejme aj ostatnym snazilkam a cakatelkam 🙂 .
My sme dnes zacali 30-y tyzden 😉

lenuliatko
25. okt 2009

Petronelka, ďakujem 😵 To je také zlaté, ako sa vieme spolu tešiť. Aj ja som sa vždy tešila s každou a aj budem ďalej, tak sa baby posnažte, nech sa je vždy prečo tešiť 😉 Idem do brlôžku ešte trošku, prídem neskôr.

lulockka
25. okt 2009

Ahojte ja mám iba jednu hnusnú /.Ale Lenuliatko tebe úprimne blahoželám 🙂

zajacik...
25. okt 2009

Lulockka ☹ Nechcem ta utesovat, viem ako ti je, ale do krvicky este nieje nic stratene. Kamoska testovala na 10.den a bola iba jedna / a nakoniec su z toho krasne dvojicky, takze este nevesaj hlavku. Drzkaj sa!

zajacik...
25. okt 2009

Petronelka gratulujem k 30tt 😵 Uz len 10 a ste za vodou 😉

lulockka
25. okt 2009

zajačik nerobím si plané nádeje radšej sa zmierim že to nevyšlo život vie byť veľmi krutý ☹ Tebe držim silno prsty aby si si vycikala krásne dve čiaročky 😉

zajacik...
25. okt 2009

Lulockka ja vime robit si plane nadeje nieje dobre, ale nadej zomiera posledna... tak drzim palce aby krvicka prekvapila... a ak by to aj tentoraz nevyslo, tak drzim palce na buduce. Mate este zmrzlinky?

lulockka
25. okt 2009

Mame ešte 5 zmrzliniek.zajačik nevieš mi povedať aka musí byť prestávka aby som mohla mať ďalší pokus

lenuliatko
25. okt 2009

Lulockka, je mi to ľúto ☹ Ale ešte je čas, aby sa objavili //. A ak by aj nie, tak pôjdeš na KET, myslím, že musíš počkať kým príde mrška a na ďalšiu už môžeš ísť k dokimu a začne to. takže v podstate o mesiac môže začať ďalšia stimulka. Držím palce, veľmi, veľmi 🙂

lulockka
25. okt 2009

lenuliatko ďakujem za informácie

ixi
autor
25. okt 2009

lulockk je mi to luto ale este sa nevzdavaj 😉 na ket vynechas 1 cyklus a mozes ist...

baby pozdravuje vas marcelka 😎

lenuliatko
25. okt 2009

Ixi, tak od teba to vedela 😉 Už som dostala sms 😵

zajacik...
25. okt 2009

Lulockka dufam ze zmrzlinky ti pripravia vianocne prekvapko v podobe // 🙂 A inak ty si bola teraz po KET, ze?
Ixi aj my pozdravujeme Marcelku 🙂

mima263
25. okt 2009

lulockka, hmm dúfala som, že budú // ☹

baby a ako je to vlastne s mrškou po KET-ku, tiež zvykne takto meškať?

zajacik...
25. okt 2009

Mima ja som sice na KET nikdy nebola, ale myslim ze po KET tak nemeska, len po IVF, aj to len ta druha...

zajacik...
25. okt 2009

Mima a planujes ist na dalsi cyklus na KET?

mima263
25. okt 2009

ja teda už žiadnu mrchu nečakám, ale čo ak náhodou ....
pri tomto "plodení" by som ju mala asi tak 4 x do roka
zajačik, dúfam, že si dobre naštudovala lenkin album 😉 😝

mima263
25. okt 2009

už beriem estrimax , pijem alchemilkový čajík 😎
tipujem, že okolo 5 - 6. to bude

kkatty
25. okt 2009

Ahojte 😵 😵 😵
lenuliatko... tak vidíš... 🙂 tešíme sa aj my s Tebou a držíme prsty 🤐
...a zopár tehu vírusikov
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mirus25
25. okt 2009

Ahojte.
Leni zo srdca blahoželám !!! 😀
Lulockka ešte to môže prísť, nevzdávaj sa. 😉

zajacik...
25. okt 2009

Kkatty z tvojich virusikov som si aj ja uchmatla 🙂
Mima hej, poriadne som Lenkin album nastudovala, tak snad sa dockam aj ja 😵

mirus25
25. okt 2009

baby a matulka sa tiež neozvala však. neviete niečo ? tiež má ísť zajtra na krvičku, či testovala alebo nie.

mima263
25. okt 2009

mirus mne sa vidí, že testovala a nega

zajacik...
25. okt 2009

Hej aj mne sa zda ze testovala a nic 😔

ixi
autor
25. okt 2009

dufam ze sa s matulkou stretneme mirus ona robila tiez test vtedy ked ja a bol negat ale nikdy nevies?

zajacik...
25. okt 2009

No idem si asi trosku lahnut, ale spat nebudem, lebo potom v noci neviem spat, aj dnes som nevedela zaspat a potom som sa este okolo stvrtej zobudila a asi hodinu som nespala 😝 Tak idem len vylozit labky 🙂 Zatial ahojte 😉

mirus25
25. okt 2009

zajko dúfam že ty tiež budeš pokračovať v lenkiných šľapajách. 😀 A dvihneš tu náladu.

ixi ideš zajtra na krv však ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre