Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

zajacik...
26. okt 2009

Feja hore si klikni na "nastavenia" a tam si daj ze cakate babo, zadas datum poslednej MS (resp. korigovany, ze od dna odberu odpocitas 14 dni) a potom to das ulozit a uz budes mat pri svojom nicku ze cakate babatko 😵

kukulik30
26. okt 2009

zajko...takze uz ta chyta testovacia horucka 😀 ..juj, verim, ze aj ty nas potesis 😵

feja22
26. okt 2009

Aha, ale ešte počkám. Preventívne.
A ty kedy ideš na krv? V stredu, alebo piatok ,

zajacik...
26. okt 2009

Feja ja mam ist na krv az v pondelok 😅
Kukulik no dufam aj ja ze potesim, ale mam taky strach ze az... 🤐

feja22
26. okt 2009

Tak to je ešte dosť. Držím pršteky.
Ahoj Kukulík.

zajacik...
26. okt 2009

Feja a ty si vobec netestovala, ze? To musel byt nadherny sok v piatok ked si volala sestricke... Esteze bol vikend na predychanie 😵 😵 😵

feja22
26. okt 2009

No to je pravda. V piatok som vôbec neverila, ale bola som u nás doma a ešte som aj vyjadrila podozrenie, že vymenili skúmavku, že to nemôže byť moje. Preto som sa ani neozvala. Ale dnes mi HCG stúplo na trojnásobok, podľa tabuliek.

zajacik...
26. okt 2009

Jeej tak dnes si bola na kontrolnej krvicke? Znova v SPLNe? To som ani nevedela ze sa chodi 🙂 A ake mas HCG?

feja22
26. okt 2009

Nie v Splne. Bola som u nás. Dohodla som sa so setričkou, aby som nemusela cestovať a výsledok som im len zatelefonovala. Pia. - 315, Po. - 942

zajacik...
26. okt 2009

Jeej, krasne stupa 🙂 Aj ja chcceeeeeeeeeeemmmmmmm 😅

lenuliatko
26. okt 2009

Ahojte 🙂
Feja 😵 😵 😵 Ty potvorka, tak si nás naťahovala 😀 Gratulujééééém, jéj, tak sa teším. Žeby sa fakt aspoň trošku prelomila smola v SPLNe? Ešte keby niekto začal s pozitívnymi KETmi, bola by to paráda. Aj vieš, aké si mala hodnoty hCG? Super, že rastie, všetko je ok 😉
Zajačik, ale veď skús zajtra 😉 Už by mohlo byť niečo... Stískam palce aj na nohách, nech vycikáš // 😵
babulky, ďakujem za ďalšie gratulácie, teším sa, kedy vám to oplatím 😉

lenuliatko
26. okt 2009

Feja, to sa dá? Nebola si na krv v Splne? 😕 Lebo ja by som tiež šla radšej tu v MI, mám zlatú doktorku, šla by som v stredu a v piatok a vedela by som, či to pekne rastie 😵

feja22
26. okt 2009

Budeš mať, neboj.

feja22
26. okt 2009

Leni ja som vždy chodila k nám a výsledok som len zatelefonovala. Zavolaj sestričke a dohodni sa s ňou. Ani ja som nevedela, že ideš dvakrát ak je pozitívne a až pri druhom, ak stúpne sa definitívne vyjadria.

lenuliatko
26. okt 2009

Ja by som už aj zajtra šla a potom vo štvrtok 😅 a feja, to je pekné stúpanie pomaly aj na dvojčatá 😉

feja22
26. okt 2009

Vraj to má takto byť. Aj v splne sestrička povedala, že ideálne by bolo, keby to stúplo trojnásobne. Uvidíme koľko.....

lenuliatko
26. okt 2009

Čo ja viem, tak ak je prvé HCG dosť vysoké, stačí ísť raz. Ak je nižšie, ide sa na kontrolný odber.

lenuliatko
26. okt 2009

Feja a koľko dní po ET si bola na krv, 15. a 17.?

feja22
26. okt 2009

V tom naozaj neporadím. Možno je to individuálne. Našla som na nete tabuľku s výškou HCG počas celého tehotenstva a poviem ti, že tam riadne veľké rozpätie. Podľa toho je to ozaj 100%-tne individuálne a nedá sa porovnávať navzájom. Kľudne choď. Viem o pár babách, že sa so svojím lekárom dohodli a šli skôr ako v určený termín.

zajacik...
26. okt 2009

Lenuliatko ahoj, vidim ze si nedockava 😵 😵 😵

feja22
26. okt 2009

14. a 17.

zajacik...
26. okt 2009

No chvalabohu som odoslala prispevok, vobec mi to nefungovalo a stale ma to po odoslani hodilo na prvu stranu fora a prispevok samozrejme nepridalo... 😠

lenuliatko
26. okt 2009

Ale veď by som nešla až tak skoro 12. a 14. deň 😀 😅 A ten 14. by som už sestričke dala vedieť, aké je hCG a či rastie.

lenuliatko
26. okt 2009

Zajačik aj mne to občas blbne. Zajtra zavolám mojej doktorke a dohodnem sa s ňou. A potom sestričke, že pôjdem na krv tu.

zajacik...
26. okt 2009

Leni a povedala si to uz aj vasim? Ze si mala //? 😵
Inak ja som sa rozhodla ze na krvicku urcite pojdem v pondelok, aj keby som mala skor pozitivne testiky. Lebo na 11.den by este bola nizka hodnota a ja by som zbytocne stresovala 😅 Ja len dufam ze budem mat tie //, to je nekonecno 😨

feja22
26. okt 2009

Kľudne to takto urob. Veď test je poz., tak čo. Budeš v obraze, spokojná a kľudná. A nemusíš sa stresovať. Ty si dokonca "príznaková" 😀 😀 😀

zajacik...
26. okt 2009

Leni tak ty by si nesla ani na tu druhu krvicku do SPLNu? Ale ved jasne, naco cestovat, ked to mozte vybavit doma 😵

lenuliatko
26. okt 2009

Nie, našim to ešte nepoviem, ešte si nie som taká istá. Keď bude všetko ok, malé v maternici, ideálne by bolo počkať do srdiečka, ale to asi nevydržím. Ale testovať budeš, nie? Nepresvedčím ťa na zajtra? 😉

zajacik...
26. okt 2009

Leni uvidim, ten zajtrajsok mi vrta v hlave cim dalej tym viac. Drahy sice nechce aby som testovala uz zajtra, no uvidim ako sa budem rano citit... A inak ja som nasim tentokrat ani vobec nepovedala ze ideme na IVF, nevie to vobec nikto len ja s drahym a vy tu 🙂

lenuliatko
26. okt 2009

Ja som príznaková aj za dve tehule 😀 Tak, tak urobím. V stredu a v piatok pôjdem k nám na krv. Načo sa trepať do KE kôli jednému pichnutiu? A nemusím ani tak skoro vstávať. Dokina ordinuje od 11.h, hodím si to do labáku a za 2-3 hod. viem výsledky. Akurát ma mrazí ten náš labák, ja som odtiaľ vždy odchádzala so zlými výsledkami 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre