Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

zajacik...
27. okt 2009

To je ale cudne ze vo velkom labaku nerobia hcg... neskusila si tam zavolat, mozno uz odvtedy robia hcg aj vo velkom labaku...

zajacik...
27. okt 2009

Leni a ty si tam bola 7x kvoli hcg???

lenuliatko
27. okt 2009

Ja som tu spokojná. jasné, v KE je väčšie mesto, viac zábavy, príležitostí na kadečo. Ale aj michalovce sú pekné, všade je relatívne blízko, máme pekné mesto, šíravu, vinné. Ale v KE by sme sa mohli pravidelne stretávať... Ale zas tak ďaleko to nie je. Nejaké stretko určite dáme, čo vy na to? A niekedy na jeseň veľké strtko splňáčok s detičkami 😵 a tie, čo ich mať ešte nebudú, sa prigúľajú s veľkými bruškami, hmmm? 😉

lenuliatko
27. okt 2009

Oni možno aj robia, ale asi záleží aj na tom, s kým má doktorka zmluvu, alebo kde patrí 😒
A na hCG som bola viackrát, 4x keď som otehotnela a potratila a asi 3 plané poplachy 😅 Ale aj to sa zmení 😵

lenuliatko
27. okt 2009

U nás je to také divné, napr. moja gyn má ambulanciu na poliklinike, tam je aj labák na krv, ale tam ma neposiela. ďalší veľký labák je v areáli nemocnice, potom ten malý (kde posiela mňa) a ešte viem o ďalšom. Fakt má asi každý lekár iný rajón, jednoducho nedá sa ísť kam chceš, alebo choď a zaplať 😝

kukulik30
27. okt 2009

no stresovalo ma to dost, ale to uz som podvedome nieco tusila, ze to proste nie je ok...ja to neviem vysvetlit, jednoducho citat, zrazu ma to tak prepadlo, ze som to skusala a overovala si to aj pocas dna....ono nemusi byt ta ciarka slabsia, niekomu nabieha hcg aj vecer, niekomu cez noc...ked uz sa zacne tvorit, tak stupa pekne....a ked som videla ako silneli do 8. dna po ET, tak som hned zistila, ze cosi neni ok, ked ta ciarka zrazu ostala trosinku slabsia.....
a oslava dopadla super, vsetci boli spokojni, jedlo sa pojedlo, kolaciky a torta tiez...Samko mal ohromnu radost/ pridam aj fotky/...a najviac sa mu ratala autodraha, i ked je to pre neho este troska tazke, ale celkom mu to ide a pyzamko a trenkz, take frajerske, ako nosia dospelaci, ale tie obtiahnute na stehnach...samozrejme on ich obtiahnute nema, lebo ma nozky ako palicky 😀 ale je v nich naozaj chutnucky 😀 😀 😀

zajacik...
27. okt 2009

Kukulik tesim sa na fotky z oslavy... 🙂

lenuliatko
27. okt 2009

Tak to hej, keď už slabla palička, tak jasné, že si chcela vedieť pravdu. Škoda toho, keď sa to tak pekne rozbehlo 😒
Takže oslava super? Hlavne, že si ju Samko užil, daj potom fotky, nech popzeráme. Veď už má 3 roky, tak si zaslúži chlapské gaťuše 😀 On do nich dorastie...

lenuliatko
27. okt 2009

Zajačik a mužík už vie?

zajacik...
27. okt 2009

Hej, uz vie 🙂 Tesil sa, ajked sa mu zdala ciarka slaba, ale som mu ukazala v inych albumoch ze na 8.den je to OK 🙂 Tak sa potichucky obaja tesime 🙂

lenuliatko
27. okt 2009

Už sa budete tešiť, ako palička tmavne a potom z bruška, kopančekov,... 😵

melisska
27. okt 2009

zajaciiiiiiiiiiiiiiiiiik, tak este raz 😵 😵 😵 😵 😵 😵 veeeeeeeeeeeeeelmi 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😵 😵 😵 😵 😵 tak uz je to o inom 😉

zajacik...
27. okt 2009

Melisska 😵 😵 😵

zajacik...
27. okt 2009

Kukulik perfektne fotky a ta torta nemala chybu, este aj spekaciky mali na raznoch 😀 😀 😀 No perfektna 🙂 A tie jednohubky, mnam, mnam, dala by som si 🙂

melisska
27. okt 2009

takze feja, lenka a zajacik 🙂 huraaaaaaaaaaaaaaaa 😉 dufam ze som na nikoho nezabudla 😉
kukulik ako ste oslaaaaaaavili? samko je ako vzdy cmucik 😉 😵

gisel22
27. okt 2009

Ahojte dievcata, cely den som dnes lezala a teraz som sa konecne sla pozriet na to , ako sa mate. No musim povedat, ze to tu srsi pozitivnou energiou, co je super. 😉 Kukulik dakujem za povzbudenie, lenuliatko a zajacik velmi sa tesim, a prajem vam zo srdiecka aby vam palicka krasne tmavla. 🙂

gisel22
27. okt 2009

Uz tu asi nikto nie je, ale mam mensie obavy. V pondelok som mala ET a dnes zacinam pocitovat palenie a aj posvrbovanie tam dole, asi mi zacina mykoza. Chcem sa opytat, neviete mi povedat, ci to ma negativny vplyv? Zacinam byt z toho mierne nervozna. ☹ Neviem, ci to nebudem mat z utrogestanu.

matulka7
27. okt 2009

Ahojte,...
Zajačik, Feja a aj Lenuliatko - gratulujem a držte sa,...
Kukulik - pekná oslava a tortička,...
Všetkým ostatným ďakujem za povzbudenie,......

melisska
27. okt 2009

gisel myslim ze nie, nebojkaj a chod ku svojej gyn. alebo zavolaj sestricke do splnu 😉
kukulik no ta torta je bomba, 😀 a ja chceeeeeeeeeeeeeeeem 😝 😀

zajacik...
27. okt 2009

Matulka dakujem 🙂
Gisel ak myslis ze je to z utrosu tak ho podla mna mozes uzivat aj peroralne. Ale tu mykozu treba preliecit, aspon podla mna, teraz by aj lieky alebo mast mohla byt v pohode, kym sa babulky nezahryzkaju...
Babulky dobru nocku 😎

katy2
28. okt 2009

Dobre ranko 🙂
dnes som prva 😉 drzim palce vsetkym, koho sa to tyka 😉 😵 😵 😵

gisel22
28. okt 2009

Dobre ranko vsetkym 🙂 🙂 🙂

zajacik...
28. okt 2009

Ahojte 🙂
Lenuliatko drzim palce na krvicku, nech je pekne hcg 🙂
Mirus a ty si dnes tiez isla na krvicku? Velmi by som si priala aby ta milo prekvapila, drz sa!

zajacik...
28. okt 2009

Kde steee? 😕

gisel22
28. okt 2009

Ahoj zajacik, ako dnes? Testovala si alebo si to nechavas na zajtra? 🙂

gisel22
28. okt 2009

V pondelok ides na krvicku?

gisel22
28. okt 2009

Zajacik, velmi ti drzim prsty,aby ciarka bola kazdym dnom silnejsia. Pravdupovediac ja mam z testovania obavy, este uvidim ci vydrzim do odberu krvi. 😉 😉 ale ako sa poznam, tak asi nie 🙂

gisel22
28. okt 2009

No pekne, vcera tu bolo rusno a dnes......? 🙂 🙂 🙂

dalida
28. okt 2009

Dobry den, splnieckovo. 🙂 Kde ste vsetky? 😕 Dnes je tu askosi pusto

lyndus
28. okt 2009

ahojte babulky, idem na Vas kusknut a vas nikde 🙂 ako dopadla krvicka tehulky??? teda HCG nas zaujima, ze ste tehule uz vieme 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre