Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

zajacik...
30. okt 2009

Melisska perfektna kuchyna, aka velka, to sa bude varit a piect 🙂 A testovat 😅

dalida
30. okt 2009

Melisska, na takyto model by som sa dala nahovorit. 😉 Krasna, velka, priestranna 😉

melisska
30. okt 2009

Dakujem 🙂 este zdaleka to nieje hotove, potom poslem 🙂
zajacik 😀 😀 😀 😀 uz sa na to tesim 😀
musim urobit chlapom chlebik a pridem 😉

zajacik...
30. okt 2009

Melisska chod na bab@tko, je tam dalsie prekvapko 😀

melisska
30. okt 2009

uz ideeeeeeeeem 😀

kukulik30
30. okt 2009

melisska, ty sojka, to co si vyhrabala za fotku 😅 😀 😀 😀 😀 ..a kuchyna bude paradna 😵

melisska
30. okt 2009

ze sojka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dakujem 😉 na tu fotku mam velmi prijemne spomienky 😉 😵

kukulik30
30. okt 2009

hej hej spominam si 😵 🤐 , ale vyzeram tam ooootrasne 😝 😀 😀 😀

melisska
30. okt 2009

kukulik ved som ju vybrala lebo si na nej zlatucka 😵
dobru nocku, pridem sem az v pondelok 😉 😎

zajacik...
30. okt 2009

Melisska pekny vikendik 🙂

deny32
30. okt 2009

Lenuliatko, mas krasne HCG.. ja som mala na 14 den po ET cca 610 a su to dvojky 😉 ked sa Ti to potvrdi, nelakaj sa velmi.. bude to sice sok, ale potom sa budes tesit dvojnasobne 🙂 ja som sa smiala a plakala zaroven 😀
Tehulkam blahozelam a snazilkam drzim velmi palce 😵 😵 😵

feja22
31. okt 2009

Dobré ránko dievčence! Dva dni som tu nebola a pozerám ako pekne ste pokročili. Ešte som nestihla prečítať všetko, ale tie čísla sa nedali prehliadnuť. SUPER! Zas musím utekať. Zatiaľ pa a teším sa na ďalšie skvelé prírastky.

lenuliatko
31. okt 2009

Dobré ránko 🙂
Zajačik nikde? Taká ranná testovateľka a nedá nám vedieť? 😉
Melisska, krásna kuchyňa, zachvíľu bude hotová a potom sa z nej budeš len tešiť 😉
Deny, a teba pri takom hcg varovali, že môžeš čakať dvojky, alebo to na teba rozbalili až pri UZV? Ja si už na tú myšlienku zvykám a ešte mám skoro dva týždne čas.A super, že čakáš párik, keď už, tak aj ja by som tak chcela. V ktorom tt ti zistili pohlavie detičiek? A príď častejšie, nech mám z prvej ruky ako sa tehuľkuje s dvojkami. Čo bruško, je už veľké? žiadne komplikácie? Toľko otázok... 😅
Feja, ty čo tak rýchlo utekáš, u teba čo nové?

katy2
31. okt 2009

ahojte 🙂
leni, mna sa az na uzv dr. pytall, ci by mohli byt dvojky 😉 vravela som mu, ze jasne, a on mi odpovedal: "tak su" 🙂 bol zlaty... no a pri dalsom uzv v 8 tt, uz bolo srdiecko len u jedneho babenka 😔

lenuliatko
31. okt 2009

Ahoj Katy. Hm, zlatý, tak ťa najskôr akože "pripravil" na tú správu 😀 čo by robil, keby si povedala, že nie? 😅 Som zvedavá, čo sa z toho ešte vykľuje. Včera som trošku brázdila témy ohľadne nárastu hCG a kľudne to môže byť jedno, aj dve, takže ešte skoro dva týždne neistoty, ale teším sa 😵

lenuliatko
31. okt 2009

Katy a koľko dní po ET si bola na UZV? Lebo ja pôjdem asi až keď budem 6+2tt, či by už rovno nebolo/i aj srdiečka?

katy2
31. okt 2009

leni, on vedel, ze dvojky prijmeme, ved nam vkladal 3 embryjka 😉 bavili sme sa o tom...
na uzv som bola niekedy koncom 6 tt... srdiecka tak skoro urcite nebudu... zvyknu byt okolo toho 8 tt.... On vie, preco pozyva na uzv az v 8tt... Prvy uzv je nazistenie poctu plodov a ci nahodou nie su mimo maternice.... a potom som bola este v 10 tt a uz ma prepustil k mojmu gyn....

lenuliatko
31. okt 2009

Tak nejak som počítala, že to bude. Ale až 3x si bola na UZV? Síce ty asi preto, lebo pri druhom sa zistilo, že jedno bábo to nevydržalo, inak by asi stačili 2 UZV, nie?

mima263
31. okt 2009

ahojte žienky,
lenka, neboj rýchlo si zvykneš. Ber to z tej lepšej stránky, ak nebudeš chcieť ďalšie bábiky už si týmito procedúrami skončila 😉
Pekný víkend všetkým

katy2
31. okt 2009

viacere chodia 3x na uzv... ale ty, ked nie si z KE, mozno bude menej... ale ja som bola rada, ze ma hredzi odsledoval.... to dodavam pre tie, co s nim nie su vonkoncom spokojne.... 😝

lenuliatko
31. okt 2009

Katy, ja môžem ísť na UZV aj budúci týždeň, ale nechcem ešte. Ani veľa ultrazvukov nie je dobrých a hlavne takto skoro, keď je to také krehučké. Ja radšej počkám v neistote, len nech majú drobci čas sa kvalitne zavŕtať. Raz som čítala článok o UZV, čo spôsobuje a to bol des. Viem, že dnes sa to robí všade a často, ale zdravé to nie je. Ja keď som bola predtým tehu, tak mi dokina hneď 18. deň po ovu robila UZV, bola dutinka. Na druhý deň mi zmizli všetky príznaky a keď som prišla o týždeň na kontrolu, tak sa zistilo, že vývoj sa vtedy zastavil. Náhoda? Neviem, ale nechcem riskovať.
Mimka, ja neskôr ešte určite budem aspoň jedno bábo chcieť, keď tieto trochu vyrastú. A máme ešte 6 mrazáčikov, nenechám ich len tak. Uvidíme, čo si ešte osud pre nás nachystal, zatiaľ nech toto dopadne dobre, ostatné príde... 🙂 A ty čo, ideš na ten KET? Už papáš liečiky?

lenuliatko
31. okt 2009

Zajačik kráááása 😵

zajacik...
31. okt 2009

Pozdravim vas a idem precitat co ste napisali 🙂 A mam novu foto v albume...

lenuliatko
31. okt 2009

No čo, už si kľudnejšia? Dobre sa pozerá, keď tá druhá palička začína vykúkať a tmavne a tmavne... 😵 Som zvedavá, na tvoje hcg v pondelok.

mima263
31. okt 2009

Jasné leni, zabudla som na mrazáčikov...
Ja som už v štádiu pred kontrolným uzv, ale znovu ako pri ET ma chytá mykóza. Zase to ide blbým smerom

lenuliatko
31. okt 2009

Mimka, takže cca o týždeň vklad? 😵 Tak nachystaj poriadnu perinku... Mykóza nevadí, je to nepríjemné, ale čo už? Vyskúšaj nejaké lactacydové mydlo, alebo sa na kontrole spýtaj, čo s tým. Ale tehule majú často mykózu a bábo to neohrozuje. To môže byť aj z hormónov.

zajacik...
31. okt 2009

Leni veru na palicky sa pozera lepsie nez na duchy... 😅 ... no a ja som tiez zvedava na to hcg, a tiez sa tesim na tt pri nicku 😵 Len nech je vsetko OK 🤐 A ozaj je to UZV tak skodlive? Lebo ja by som asi chcela ist aj na ten UZV popozerat dutinku 🙂 No uvidime este. Inak mne uz predvcerom zmizli priznaky (teda ani som skoro ziadne nemala), ale uz tak necitim vajecniky ako predtym. Len vynimocne brusko. A tiez ta nechut na sladke, bleee... No ale tie // na testikoch ma ukludnuju, takze zatial nestresujem. Uz aby bol pondelok 🙂

zajacik...
31. okt 2009

Mima zly zaciatok - dobry koniec 😵

mima263
31. okt 2009

Lenka aj ja mám ten pocit, že to sú práve tie hormóny
Už som si dala sama canesten - síce neviem, či to bol dobrý nápad, ale radšej skôr akoby sa to malo zhoršiť
A to fakt zvykne byť vklad až o týždeň?

mima263
31. okt 2009

zajačik, ako sa tak pozerám na tie tvoje testík .... žeby dvojky ? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre