Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

vevericka80
3. dec 2009

dobry vecer 😉 , ale asi tu zas nikto nie je
katy aj ja posielam hanicke sladku pusu
zajacik ty sa ako mas?....si na PN alebo chodis do prace?

zajacik...
3. dec 2009

Vevericka ahoj 🙂 No mam sa dobre, uz si uzivam tehulkovstvo, snazim sa mysliet pozitivne, tak dufam ze sa ma babika dobre 🙂 O tyzden idem na UZV tak ju uz snad uvidim 🙂 A zatial som doma 😉

vevericka80
3. dec 2009

tak to je super, ze sa mate fajn 🙂 ...ja sa tiez snazim naladit na pozizivne myslenie 🙂 😎 a zacinam nad tym rozmyslat, co bude, ked sa nam to 2.ivf podari 😀

zajacik...
3. dec 2009

Vevericka ked sa vam to druhe ivf podari, tak co by bolo? Budes najstastnejsia tehulka 😵 😵 😵

vevericka80
3. dec 2009

no jasne, ze budem najstastnejsia tehulka 😀 ja si uz predstravujem, ako si budem uzivat tehotenstvo 😀

steva
4. dec 2009

dobre ranko Splniecka. 😵
neviete ako sa ma Marcelka?
POzdravujeme vsetkych a myslime na vas 😵

zuzana.dry
4. dec 2009

Ahojte, tak co sa deje???
Clovek tu pride po dlhsom case a tu sa toho vela neudialo... ☹
Nas maly ma dnes 3 mesiace...ani sa mi verit nechce... 😉
Nasli sme si uz postupne nejaky ten rezim a zvykli sme si na seba...mame z neho veeeelku radost...je to nase Slniecko... 🙂
Zdravim vsetky a snazilkam prajem, nech coskoro take Slniecko zavita aj k nim...pa

katy2
4. dec 2009

Ahojte 🙂
my mame na Mikulasa pol roka 😵 Strasne to uteka... Mala je zlatusik, taky maly huncutik... uz je to normalny maly cloviecik, co si vie vydobyt, co potrebuje, odmietnut, co nechce.... Je zlatunka....
stevka, zuzka, ahojte 😉 zuzka, gratulujem k 3 mesiacikom 😵 😵 😵 uteka to....

lenuliatko
4. dec 2009

Ahojte babule 🙂
Jéj, ako vám detičky pekne rastú. Bodaj by takými malinkými miminkami boli dlhšie, však? Tak rýchlo to utečie.
Zajačik, prečo tak skoro k Dankovčíkovi? ČI aj potom neskôr budeš k nemu chodiť? Ja idem dnes k dokine po lieky a preberiem to s ňou a chcela by som sa objednať, ale na morfologický UZV.
Stevka, Marcelku by mali dnes pustiť, už sa pýtala domov.
A veru, dosť je tu pusto, keď sa nestimuluje, ale to sa zas rozbehne.
My sa máme fajn, stále mi je blééé, ale to som spokojná, lebo keď mi je dlhšie dobre, už stresujem 😀 A som strašne žravá. Keď vyhladnem, hneď musím jesť, lebo by som vraždila. Inak ani neviem, že som tehu 😅

zajacik...
4. dec 2009

Lenuliatko lebo ja k nemu idem na skrining Downovho syndromu a ten sa robi medzi 11-14tt, tak ma sestricka objednala na koniec roka. A predpokladam ze pojdem aj potom este k nemu, ale to je zatial daleko... Pozdravujem Lenuliatka 🙂 Mne zase vobec nieje zle, citim sa vyborne, ale tiez by som furt daco jedla, teda ani tolko toho nezjem, ale stale mi nieco ide na chut 😵
Zuzka gratulujem k 3 mesiacikov, veru uteka to 🙂
A Hanicke vsetko naj k polrocku, uz je to velka slecna 🙂
Zdravim aj vsetky ostatne SPLNiecka - snazilky, tehulky, maminky a ich deticky 😵 😵 😵

ixi
autor
4. dec 2009

ahojte splniecka 😵 😵 😵
katy ja tiez posielam tu najsladsiu pusinecku pre hanicku cmuk 😵 😀
zuzanka gratulujem samuskovi k 3 mesiacikom 😵 😵 😵 😵
zajacik lenuliatko pekne si uzivajte tehulkovanie 😎 😵 😵 😵
vevericka gratulujem ku ziadosti nech je to zaciatok velkeho uspechu 😉
stevka ahoj ako sa mate? pozdravujem vsetkych...... 😵

steva
4. dec 2009

ahoj ixi.rada ta tu vidim,postradame ta.dakujem,mame sa dobre,jakubko sa teraz casto v noci budi,ale idu mu zubky a este aj sopliky mame ,takze si to v noci uzijeme.ale neplace,len sa mu nechce spinkat. 😅

lenuliatko
4. dec 2009

Ahojte, boli sme u lekárky po ďalší duphaston a videla som aj drobčekov. Krásne narástli, majú 2,1 a 2,3 cm, srdiečka bijú. To bol krásny pohľad 😵 Fotku mám len jednu fotenú mobilom, nič moc, ale mám prísť na veľký UZV do nemocnice, tam mi dokina urobí fotky.
Zajačik, doktorka mi tiež odporúčila Dankovčíka, tak sa v pondelok objednám na ten morfologický. Vychádza mi to niekedy na február. Super, že ti je stále super, aj my pozdravujeme zajačika 😉
Ixi ahoj, čo máš nové ty? Veru, chýbaš tu 🙂

ixi
autor
5. dec 2009

baby vy to tu fakt zanedbavate 😀 😀

zajacik...
5. dec 2009

Juuj Leni krasne spravicky, velmi sa tesim 😵 😵 😵 Ja idem na UZV v stredu, tak snad uz konecne drobceka uvidim prvykrat nazivo 🙂
Ahojte vsetky SPLNiecka 🙂

vevericka80
6. dec 2009

Ahojte splniecka...prajem vam krasneho MIKULASA 😉

Mikulášku,dobrý strýčku,
modlím sa ti modlitbičku,
zlož tú svoju plnú tašku,
daj nám z darov tvojich trošku,
či koláča makového,
či koníka medového.
Vedˇ ty svätý Mikuláš,
veľa dobrých darov máš.Mrkám

kukulik30
6. dec 2009

Peknu 2. adventnu nedelu zelam a pozdravujeeeeeeeeem vsetkych 🤐

tesim sa , ze Marcelke je uz fajn 🙂
lenka super, ze je vsetko ok 😉
zajko v stredu cakam tiez dobre spravicky🙂
katy , Hanulke posielam boztek k polrociku 🤐 😵
yuyka , maly uz ma 3 mesiaciky, jeeeej to tak leti, cmuk aj pre neho 🤐 😵
vevericka, super, ze uz je schvalena ziadost, teraz to uz zbehne a na konci // cakam 😵
cavik nam dufam prinesie dobru spravu, ked uz bude mat funkcny net 😉

zajacik...
6. dec 2009

Krasneho Mikulasa vsetkym 😵 😵 😵
Vevericka krasny vins 😉
Kukulik ahoj ako rada ta tu vidim 🙂 Mas o Cavikovi nejake spravicky? A co im tak dlho nejde net 😒
Katy tak uz mate polrocik za sebou, ako to rychlo ubehlo 😅

marcelka82
6. dec 2009

Ahojte. Vidím, že vás lenuliatko informovala. Tak sme doma. Drobček kopká už 4 dni tak, že to cítim. Dokonca aj keď sa otáča. Dokonca má už teraz niečo po mamine. Je rozkošný. Zajtra idem k svojmu lekárovi, tak keď ešte budem vládať, tak vám napíšem ako sme dopadli. A ďakujem, že ste na nás mysleli. Veľmi si to vážime. Ste zlaté.

Veľké ĎAKUJEME

vevericka80
6. dec 2009

jeeej....ahoj marcelka 🙂 ...som rada, ze vam je uz lepsie.....to je urcite nadherny pocit, ked uz male kopka 😵 😵
kukulik, ziadost este nie je schvalena, zajtra ju nesiem do poistovne, v piatok som to nejak nestihala

zajacik...
6. dec 2009

Marcelka drzime palce nadalej nech ste s drobcekom v poriadku 😵 😵 😵

kukulik30
6. dec 2009

zajko, nie neviem nic o cavik, iba tolko, co vy, ze ma nieco s internetom..ale verim, ze im to vyslo 😵

aha vevericka, ja uz som myslela , ze uz aj schvalena..takze zacnete predpokladam v Novom roku, tak nech je pre vas ten najkrajsi 😉

marcelka, tak to je krasa, ze uz male citis...spominam si ako som to prezivala ja 😵 😵 😵 davajte na seba pozor 🙂

steva
7. dec 2009

ahojte Splniecka 😵
Marcelka sme radi ze si uz doma.je to krasny pocit citit malinke v brusku,aj ja na to rada spominam. 🙂

marcelka82
7. dec 2009

Ahojte. Ďakujeme. Už nám prišli niektoré výsledky z krvi. Musím ísť na endokrinológiu. Ale ináč je drobček na tom dobre. Je spokojný. Akurát keď sme mali ísť dnu, tak sa zobudil. Môj malý pokladík. 😀

pimma
7. dec 2009

ahojte. chcem sa opytat, kolko sa teraz doplaca za gonal 450? a kolko je to 8amp , ked je to v pere?

zajacik...
7. dec 2009

Pimma minule som to tu pisala, aj cenu. A v jednom baleni je jedna ampulka s perom. Ta ti vyjde asi na 2 davky, podla toho kolko jednotiek si budes pichat 🙂

zajacik...
7. dec 2009

Nasla som ten doplatok za 1 balenie - 57,51€. Ale on ti nepredpise vsetkych 8 baleni, podla mna takych 6 a potom sa uvidi podla toho ako ti budu rast foliky, ze ci bude treba aj dalsie balenia predpisat...

vevericka80
7. dec 2009

ahojte 😉
marcelka, super, ze sa drobcek ma dobre 😵

jespera
7. dec 2009

Ahojte,
hlasim sa po dlhsom case - zajtra mame velky den, po mesiaci opustame nemocnicu a moju krasnu Karin beriem so sebou. Karin je v poriadku, zdrava, papame - kakame🙂

mima263
7. dec 2009

ahoj, tak to je super, blahoželám 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre