Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

vevericka80
24. jan 2010

aixi ktora je kratka a tenka?

ixi
autor
24. jan 2010

modra ale su este tensie ale mi tie nepouzivame su take oranzove

vevericka80
24. jan 2010

asi som si pomylila farby 🙂 bolo to uz davno, co som si to pichala
inac ako sa mas?

piskota80
24. jan 2010

Ahojte,
dlho som tu nebola.
V prvom rade gratulujem lyndus k Jakubkovi 🙂
My už nemáme ureu, čakám na MS, ktorá ako na truc mešká, rozmýšľam, že pôjdem na KET, ale teraz mám trošku zvýšenú teplotu, tak neviem, neviem.
Prajem Vám krásnu nedeľu 😵 😵 😵

rebeka33
24. jan 2010

Ahojte splniečka,
dúfam,že ste mali pekný víkend. 😵
veverička ešte snáď praktické a presné je použitie inzulínových stiekačiek sú zo zatavenou ihlou ,ktorá je taká jemná ako v pere. dá sa nabrať veĽmi presné množstvo a dajú sa kúpiť v lekárni a zdravotných pomôckach.
Ixi ahoj, ako sa máš.
Všetkým prajem úspešný a pekný týždeň.

mravvcek
24. jan 2010

Ahojte baby,citam si vas,citam a rozmyslala som ci sa ozvem alebo nie.Ja by som potrebovala radu.Mam problem s otehotnenim a preto som nasla stranku SPLNU,ale nerobili mi nikdy laparku,mam PCO.Myslite ze ked pridem do splnu,ze ma najskor odporucia na laparku a az potom umele?Ako to tam chodi,normalne sa bojim ☹ aky je postup,este som tam nebola,v pondelok idem volat,treba mi nejake papiere?

mravvcek
24. jan 2010

Nikto tu nie je?

marcelka82
25. jan 2010

Ahojte. Prajem úspešný týždeň.

mravvcek ja som laparku robenú nemala. A čo je to PCO? Viete to viaceré ale ja nie. 🤐

steva
25. jan 2010

Ahojte Splniecka. 😵
Mravvcek vitaj.do splnu nepotrebujes ziadne papiere,bud ides na odporucanie svojho lekara,ale ani to mat nemusis.neviem ako je to pri PCO,ale lekar ti urobi najprv hormonalny profil,odsleduje ta ultrazvukom cely jeden cyklus a zoberie 3x krv a potom si vas zavola a povie co dalej.ci ta odporuci na laparoskopiu to neviem,ale urcite si bude chciet najprv urobit HP.v Splne je prijemne prostredie a ide to tam velmi rychlo a tak sa bat nemusis.

kukulik30
25. jan 2010

ahojte 🙂 ja sa tesim, lebo vcera konecne dorazila mrska, takze zajtra idem navstivit SPLN ( mam pocit, ze tam uz chodim ako na klavir 😀 ] dufam,mame uz iba 3 poslednych mrazacikov, dufam, ze ten najsilnejsi je medzi nimi, alebo aj dvaja 😅 😀 ci traja 😀 😀 😀
pozdravujem vas splniecka
vitaj mravcek 🙂

mravvcek
25. jan 2010

Joj baby hned ste mi vycarili usmev na tvari 🙂,som rada a dakujem ze ste ma zobrali medzi seba,uz som pisala doktorovi a aj mi odpiusal ze mam sa dostavit v prve tri dni mrsky.a dnes je ten treti,tak si pockam jeden cyklus.A to mi vazne staci zavolat az v prvy den MS?Nebude sestricka nabrusena?Bude ma mat kde vopchat na ten treti den MS?Joj viem,stresujem,ale snad to zvladnem.

steva
25. jan 2010

neboj mravcek,sestricka namosurena nebude,to ona asi ani nevie,je to take slniecko.a ta sa netreba objednavat ,len zavolaj a ona ti povie o ktorej mas prist,urobia usg a zoberie ti krv a potom este 2 x pojdes pocas cyklu.
Kukulik tesim sa ze dosla mrcha a dufam ze na nejaky cas si da zas pauzu.drzi silno palce.

zajacik...
25. jan 2010

Kukulik tesim sa ze mrska dosla 🙂
Mravcek vitaj medzi nami SPLNieckami 🙂 Podla mna uz ani potom nemusis volat do SPLNu, ale rovno prid okolo 7,30 do SPLNu v ten 1-3 DC. Ako pisala Steva, tam sa dopredu neobjednava, cize ked prides tak ta vybavia. Niekedy je tam dost natresk, ale v SPLNe maju dobry system takze vsetkych stihnu vybavit. Nezabudni si so sebou zobrat prezervativ, to si budes brat na kazdu kontrolu, a das ho doktorovi ked vstupis do vysetrovacej miestnosti. A pocas toho "sledovacieho" cyklu by mal 1x prist s tebou aj manzel, aby mu vysetrili spermiogram... No a nieje pravidlom ze ta doktor posle na laparoskopiu, to sa uvidi podla toho ake budete mat s manzelom vysledky z toho "sledovacieho" cyklu a podla toho ci vam doktor odporuci inseminaciu alebo rovno mimomaternicove oplodnenie. Drzim palce a nech sa ti v SPLNe paci 😵
Marcelka PCO su polycysticke vajecniky 🤐
Piskotka ahoj, som rada ze urea je prec, tak uz len aby aj teplota presla a aby ste mali s Kukulikom uspesny KET 🙂 Ahojte ostatne SPLNiecka 🙂

astrid55
25. jan 2010

caute baby,

robite nieco zvlastne pre KETkom?Nejake cary mary, co zarucene funguju, aby to vyslo. Ako dlho ste lezkali? Treba vobec polezkavat, ci mozem normalne fungovat? Dik

vevericka80
25. jan 2010

ahojte splniecka 🙂
mravcek vitaj medzi nami 😉
ja som dnes bola v splne, bolo tam vela ludi a ja som musela utekat do prace, tak decapeptyl si pojdem dat pichnut zajtra skoro rano...ale som uz vyfasovala igelitku liekov 😎
kukulik super, ze ms dorazila...prajem stastny koniec 😉

pimma
25. jan 2010

ahojte 🙂
vcera som mala svetloruzovy vytok a dnes rano 1-2 kvapky krvi na gatkach. je to normalne pocas stimulacie?stalo sa vam nieco podobne?som trochu prekvapena,ci to nie je nejaka zvlastna reakcia na hormony ☹

pimma
25. jan 2010

este sa chcem opytat,ci sa treba objednavat dopredu na interne vysetrenie,lebo to vyzera tak,ze uz asi ani nestiham. chodim na polikliniku vychod, ale pojdem kamkolvek,kde ma vezmu, len mi poradte kde

vevericka80
25. jan 2010

pimma na interne vysetrenie som bola v starej nemocnici na internej klinike, tam mi aj krv zobrali aj ekg spravili a to som stihla za jedno dopoludnie

pimma
25. jan 2010

vevericka, super 🙂 pojdem tam. netreba sa tam objdnavat?

vevericka80
25. jan 2010

no ja som sa tam neobjednala, len som tam rano dosla

pimma
25. jan 2010

vevericka, dakujem 🙂 uz som sa zlakla,ze to nestihnem, lebo som pocula, ze na polikl.vychod sa objednava niekolko dni dopredu. fuuu. uz som kludnejsia. 😅
vevericka, teba caka zajtra prva injekcijka, tak drzim palce 😉

vevericka80
25. jan 2010

no dnes som si nestihla dat pichnut dekac, lebo tam bolo velmi vela ludi a ja som nemohla cakat, tak zajtra skoro rano tam skocim a potom hned do prace...dufam, ze ms dojde vcas ....nejak som v poslednom case nedockava

silvia.v
25. jan 2010

Ahojte, chcem sa opýtať či môže estrimax spôsobovať chuť do jedla alebo si to len nahováram? Ale mne sa zdá že mám stále chuť na niečo. Ket ma čaká 9.2.

mravvcek
25. jan 2010

vevericka,zajacik,steva ste proste uzasne a este raz dakujem,neskutocne mi to pomaha a odkedy vas citam,zlepsila sa naladka o 100% po vcerajsej depresii.Takze vkladam sa do ich ruk a oni uz budu vediet co dalej.Verim im 😀 a baby prosim vas treba tam prist na 1,2 alebo 3 den MS?A to mi bude robit utz pocas MS?Ty kokso tak to sa budem hanbit riadne.

mima263
25. jan 2010

mravcek čítala som tv. príspevok v inej téme - o Dr. Hopanovi.
Ja chodím k podobnému Dr. Matyi.
Keď Ti môžem poradiť, tak dobre zváž výber CAR.
V SPLNE je to ako na bežiacom páse

deny3
25. jan 2010

mravvcek to je jedno, ktorý deň z týchto, utz bude robiť počas mrchy 🙂 tiež som sa hanbila ako pes, ale keď je to potrebné,nie je nad čím polemizovať. A on už také videl 😀 a dobre rozmýšľaš, oni už budú vedieť čo s tebou 😉 ja som mu hneď povedala, že čo povie, tak bude, nie som lekár, nebudem predsa niečo určovať.

a kde je naša lyndus? Kubko ju asi veľmi zamestnáva 😵 lyndus hoď aspoň nejaké foto, malý je určite kúzelný,veď je to Kubko 🙂 😉

katy2
26. jan 2010

Ahojte 🙂
Uz sa tu zacina vp velkom stimulovat.... Vsetkym drzim silno palce 😵 😵 😵 😵
Pozdravujem vsetky snazilky, tehulky, mamicky aj deticky 🙂 🙂 🙂

marcelka82
26. jan 2010

Ahojte. V nedeľu som sa šmykla vo vani. Dnes sme boli na poradňu a doktor povedal, že malá je otočná hlávkou dole. Ináč vyzerá, že je v poriadku. Našťastie sa neotváram. Rozprávali sme sa o pôrodnici, takže jednoznačne odporučil Košice. Že je to pre mňa a malú to najlepšie.

zajacik...
26. jan 2010

Marcelka davaj si na vas pozor, aby uz ziadn esmyknutie nebolo 😅 A ktoru porodnicu v KE ti doktor odporucil, ci to je jedno?
Vevericka takze zajtra zacinas dekacom 😵
Pimma myslim ze uz niekto pisal ze pocas stimulky spinil...
Astrid myslim ze ziadne cary-mary ani ine veci pred KETom niesu zarucene 🙂 Treba len verit 😵
Silvia no hormony mozu sposobovat chut do jedla 😉
Mima myslim ze v kazdom centre je to ako na beziacom pase, pretoze neplodnych parov pribuda...
Ahojte SPLNiecka 😵

ixi
autor
26. jan 2010

cavte splniecatka 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre