Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

katy2
15. jún 2010

@pimma ja uz som tehu bola.... testy u mna neklamu.... zbytocne budem rano chodit od malej prec.... viem,. ze to nevyslo... uz ani lieky neberiem....

lauritka
15. jún 2010

katy 😒 mrzi ma to. mas pravdu, uz poznas svoje telo. takze neskusite este dalsie ? alebo si date pauzu ?

katy2
15. jún 2010

@lauritka uz mame len jednu sancu, tak sa na to musim citit.... 😔

mima263
16. jún 2010

lenuliatko, marcelka blahoželám 🙂

dalida
16. jún 2010

Katy, mrzi ma to ☹ Posielam ti objatie a Hanke pusku.

dalida
16. jún 2010

Dobre popoludnie, splnieckovo.
Manzelovej sesternici sa vcera o 16.22 narodila dcerka. Prave som sa to dozvedela 😵
Len ja stale nic ☹

lauritka
16. jún 2010

dalida a co planujete teraz ?? ozaj pricinu potratov ti nezistili ??

dalida
16. jún 2010

Lauritka, mam poslanu ziadost na 3 IVF. Uvidime ako to dopadne. Neberiem to ako poslednu moznost. Stale mam pred sebou dost alternativ... Casto som si citala Vasu temicku Grafy BT, aj referencie na Dr. Krausa... Stale sa neprislo na to, preco u mna dochadza k spontannym potratom 😒 Mam za sebou vysetrenia u Dr. Bobaka... kt. dopadli negativne, hematologiu... Problem nastal u manzela hypo - astheno - teratozoospermia z coho som bola velmi prekvapena... a znepokojena /kedze v splne nam povedali, ze spermio je O.K/. Z vysledkov vyplynulo, ze manzel ma morfologicky poskodenych 92 % bojovnikov ☹ Môj doki povedal, ze AHA tak tu je ten problem. Mozno aj preto u mna nedoslo k prirodzenemu pocatiu /ja mam problemy s ovu, PCO no clostilom sme vzdy dosiahli ovulaciu.../

dalida
16. jún 2010

Prajem ti, aby si u Dr. Krausa dopadla na 1******. Tebe cyklus funguje ako hodinky. Mne m zase meska ☹

lauritka
16. jún 2010

mne sa zda, ze podrobnejsie spermio robia v tkanivovej banke ako v centre 😕
noa zase ides k hredzimu ?? ale na IVF by to malo stacit, ved nejake zdrave mate.... je to na zlost. ze sa clovek musi tolko natrapit. 😠

lauritka
16. jún 2010

no mne ide hlavne o to, aby som mohla skusat IUI a neskrachovt pri tom 🙂 tak ako v centre.....

ale este uvidime o dva tyzdne ako dopadol kontrolny spg. bli sme len minuly rok, a ten bol ze vraj dostacujuci...

dalida
16. jún 2010

Lauri, ano idem k nemu. Uvazovala som nad zmenou, lenze u mna je problem s PCO a stimulku zle znasam... On uz pozna ako moje telo reaguje na tie neskutocne davky hormonov a OHSS vieme predist. Pevne verim, ze ak da Boh a tentoraz otehotniem, tak to bude az do uspesneho konca. Dr. Hulikova mi nasadila fraxiparin /mam mutaciu MTH... uz neviem presne ako sa to vola... nechce sa mi kuk do papierov 🙂 , nie je to nic vazne... no navrhovala, aby som ich zacala pichat uz pocas stimulky).

lauritka
16. jún 2010

no a kedy teda chcete ist ??

dalida
16. jún 2010

Nezeniem sa do toho bezhlavo... Pracujem na plne obratky, aby som nasetrila peniazky... Manzel robi aj pomimo svojej prace... Uvazujeme nad oktobrom... to budem 8 mesiacov po potrate, takze sa snad aj telo troska spamata...

lauritka
16. jún 2010

to urcite uz budes oddychnuta... zelam vela stastia. pa pa. 🙂

katy2
17. jún 2010

Dobre som to odhadla aj bez krvi... uz spinim, zajtra dojde ms 😠

pimma
17. jún 2010

katy 😠 tak sa mozes pomalicky pripravovat na dalsie ketko. nechapem,preco su tie ket tak malo uspesne ☹

mirka7582
17. jún 2010

ahojte aj ja chodim do splnu 🙂

pimma
17. jún 2010

ahoj mirka 🙂 tak uz si zacala so stimulkou?

mirka7582
17. jún 2010

ahoj@pimma dnes som si bola pre lieky a cakam na mrchu 🙂

mirka7582
17. jún 2010

@pimma ty ties stimulkujes

pimma
17. jún 2010

@mirka7582 ja tiez cakam na mrchu a zacnem stimulovat na ket 🙂

mirka7582
17. jún 2010

@pimma ja som na zaciatku a si doma alebo pracujes ???

mirka7582
17. jún 2010

@pimma a ket je ked ti v kladaju alebo odoberaju 😀

pimma
17. jún 2010

@mirka7582 pracujem. pri 1 ivf som bola doma od vkladu asi tyzden a pri prvom kete som sla hned na druhy den po vklade do prace. v oboch pripadoch to nevyslo, tak neviem, co je lepsie. skor zastavam teoriu, ze ked to ma vyjst, tak to vyjde tak ci tak 🙂 ket je vlozenie rozmrazenych embryi, co ti ostali po ivf. priprava na ket nie je tak narocna, papas iba hormony na rast sliznice 🙂

deni809
18. jún 2010

@pimma ahojky,no konečne sme včera boli v splne a už sme dostali aj žiadost na ivf.Dnes som už aj vypísala čestné prehlasenie a boli sme to podat na pošte 🙂 🙂 🙂 Teraz už len čakat hahaha 🙂 🙂 🙂 joj kedy to len bude som nedočkavá 😖 😖 😖 a vobec sa neteším teraz do roboty,bola som tam dneska tak ci pana šalenota 😅 😅 😅 no tak toto mi nechýba 🤐 papa

pimma
18. jún 2010

deni.. neboj, zbehne to, ani sa nenazdas 🙂 v lete ide cas rychlejsie. ja som mala 1.ivf v zime, to sa vlieklo... 😠 a ked tak rozmyslam ze ak mi znova nevyjdu ketka, tak budem mat opat 2.ivf v zime.. 😖

deni809
18. jún 2010

Akurát my volala kamoška sa jej narodila dcérka o 15,00 🙂 🙂 🙂 má 2650g,47 cm,a volá sa LEA 🙂 🙂 🙂 je zdravá a krásná 😵 😵 😵 Dúfam že už aj nám všetkým čoskoro sa splní sen 😉 😉 😉 pozdravujem všetky splniečka,raz aj my budeme maminy. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

pimma
18. jún 2010

@deni809 uz aby to bolo 😵 😵 😵

deni809
18. jún 2010

@pimma ahoj,možem sa spýtat ty si priamo z Košíc??? 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre