Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

smallyell
9. nov 2011

@nejka41 no uzasne, velmi silno drzim palce, budem na teba mysliet, prajem ti vela optimizmu a urcite to vyjde, budeme sa spolu sa tesit uvidis 🙂 😉 bude to dobre a konecne budeme kocikovat, drzkaj sa!!!

smallyell
9. nov 2011

@nana123 aj ty sa mi zajtra drzkaj 🙂 potom informuj co a ako

nejka41
9. nov 2011

Ďakujem Vám 🙂 🙂 🙂

haannka
10. nov 2011

@nejka41 dvojky to istia 😉

nejka41
10. nov 2011

Ahojteeeee! Tak máme doma 3 huncútov 🙂 .Ale teraz vážne mali sme tri embryjka 2mocné a jedno slabšie.Vzhľadom k môjmu veku nám odporúčal vložiť všetky 🙂 🙂 🙂.Mala som aj trošku strach ale asi som sa viacej tešila a aj teraz mám taký úsmev na tvári.Asi sa mi to v Splne viac páčilo a hlavne po ET mohola prísť za mnou polovička a to je super. Teraz už len čakať 14 dní,,ach jaj,, ale to zvládneme ľavou zadnou.

lusy22
10. nov 2011

ahojte...my sme boli v splne som po druhom IVF a neúspešne.... 😢 tak mi povedzte prečo to je také nespravodlivé

nana123
10. nov 2011

@nejka41 Tak drzim prsty nech sa uchytia vsetky tri 😀 ... Ale myslim ze aj jedno bude pozehnanie 😉

nana123
10. nov 2011

Ahojte, ja som dnes bola na odber... mala som 8 vajicok, tak dufam ze vacsina z nich ostane. Inak tak ako ste hovorili ten odber bol pohodicka, to prostredie v splne vela robi... citila som sa tam velmi dobre. Po odbere som si pospala a trochu ma pobolieva podbrusko ale to ani nevnimam 😵. V pondelok mam ist na vklad, tesssiimmm 🙂

nana123
10. nov 2011

Este otazocka vklad ako prebieha? Tiez narkoza alebo iba lahnem na kozu a vlozia? Takze si nemusim uz nic so sebou brat?

haannka
10. nov 2011

@nana123 iba ľahneš a vložia 😉

nana123
10. nov 2011

@haannka super... a ty ides teraz na stimulaciu? Len gonal?

haannka
10. nov 2011

@nana123 no teraz koncom tohto cyklu začínam s dlhým protokolom, cca o týždeň...a dr. mi nehovoril o nijakých iných liekoch iba mi kázal vybrať si z menopuru alebo Gonalu, neviem aké dalšie lieky budem potrebovať...možno by mi mohol poradiť ten, kto mal dlhý protokol a stimuloval gonalom.... 😅

nana123
10. nov 2011

@haannka no netusim aky som mala protokol, asi dlhy, pichala som 10 dni. Ale stimolovala som gonalom, a bolo to super najme to ze mi pichal manzel doma s perom, takze ziadne starosti s vodickami a praskami a pichanim po doktoroch. Lebo na konci som pichala pregnyl a tam je ta vodicka a prasok a to som bola na pohotovosti, lebo to sa picha do podbruska a dost to bolelo, takze gonal prechadzka ruzovou zahradou pretoze pero. Aj ked uz posledne dve injekcie dost boleli - netusim preco. A uz som bola dost psychicky mimo asi z tych hormonov, lebo sa mi stale chcelo len plakat. A pri predposlednej inj. som si aj veru poplakala aj ked uz tak nebolelo ale nejak som to nezvladla... 😅 Pripisujem to hormonom, hned na druhy den po polednej inj. bolo vsetko ok. Ale co viem gonal je drahsi. Ja som za 5 pier gonalu platila cca 240 eur + este som platila za dalsie lieky co budem teraz brat na stimulovanie maternice. Tak tolko moj nazor 😀

katy2
10. nov 2011

@nejka41 gratulujem k bublinkam 😵 aj ja som mala vlozene pri 2.IVF 3 embryjka 😉 2 sa uchytili, ale jedno to potom vzdalo 😔 (takze mame anjelika 😔 ) a narodila sa nam dcerka 😵 Drzim palce, nech sa pekne uchytia a nech vsetko dobre dopadne 😵

@nana123 gratulujem k peknej urodicke a drzim palce nadalej 😵

@haannka okrem decapeptylu a Gonalu/menopuru budes potrebovat estrimax, utrogestan, duphaston a pregnyl 😉 vsetko postupne ti dr. vysvetli a dostanes na papieriku presny rozpis kedy co zacat brat a po kolko 😉

@lusy22 je mi luto, ze vam IVF nevysli 😔 Prajem vela sily a trpezlivosti bojovat dalej... Mozno pomoze dat si pauzu, urobit nejake vysetrenia navyse a prip. zmenit centrum... niekedy aj zmena pomoze.... v kazdom pripade drzim palce, aby si sa dockala aj ty vytuzeneho zazraku 🙂

lienka_1
10. nov 2011

@lusy22 Neviem Ti odpovedat preco......Vyrovnat sa s niecim takym je velmi tazke. Prajem Ti, aby si dokazala nacerpat nove sily a bojovat dalej. Za tento zazrak sa urcite oplati pobit sa s osudom.

lienka_1
10. nov 2011

@nejka41 Takze som nebola sama, co sa po transfere nepritomne usmievala cely den? 😀 Tak nech Ti tych 14 dni rychlo zbehne.

lienka_1
10. nov 2011

@nana123 Parada! Som rada, ze si to v pohodicke zvladla! 😉

haannka
11. nov 2011

@lienka_1 akoooooooooooo??????

lusy22
11. nov 2011

@katy2 dakujem velmi pekne 🙂

lusy22
11. nov 2011

@lienka_1 ja to viem vieš ale aspon keby som vedela že ich môžem mať ale to ti že vraj nevedia zistiť....a moja lekárka mi povedala že prečo nie ked mi telo každý mesiac pracuje a vytvára folikuli a ked mi vložia tak sa nechytia...prvý krát dva...druhý krát dva silné jedno slabšie takže tri a stále nič...ostali nám tri a ked ich rozmrazia môže sa stať že ostane jedno na čo ani nemyslím lebo ma ide poraziť....tak aké je to spravodlivé ale jedno čomu verím že sa aj na nás ostatné raz usmeje šťastie a sa to podarí.... 😢

smallyell
11. nov 2011

hellooo kocky, obdivujem vas ako to bravurne zvladate, na mna sa to sype, zapalene hrdlo, nadcha, teploty a k tomu este tento tyzden 2 pohreby, super tyzden ... ☹

smallyell
11. nov 2011

@nana123 super 🙂 gratulujem k osmicke 🙂

smallyell
11. nov 2011

@nejka41 vela stastia moja, drzim palce!

lienka_1
11. nov 2011

@lusy22 Ja sa dnes pridavam do klubu.....2. IVF neuspesne...mame este 2 embryjka v mraze, ale ako pises....kto vie, ci vobec oziju........ale bojujem dalej...aj ked to teraz tak velmi boli.......

lienka_1
11. nov 2011

@haannka krv negativna 😢

lauritka
11. nov 2011

@lienka_1 to ma mrzi 😒 idete dalej ?

lienka_1
11. nov 2011

Mame este dvoch otuzilcov v mraze.....urcite to skusime.....a potom neviem, uz teraz sme nacreli do vrecka viac ako hlbsie.....

nejka41
11. nov 2011

lienka_1 ☹

lauritka
11. nov 2011

@lienka_1 ano poznam to, tiez zatial druhe IVf neriesime. naivne si myslim, ze nejake to IUI vyjde 😀

haannka
11. nov 2011

@lienka_1 ☹ 😢 ☹ 😢

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre