Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

nurili
5. apr 2012

@nana123 no tak u nas mi meraju stale v poradni ked lezim cez pupok a miery sialene, u nas aj placentnu meraju a to hmatom na brusku ci uz je nad pupkom a je na to taka nakreslena odmerka vystupnovana......a oni len perom vyznacia do knizky pokial siaha......ked si pisala o sebe tak to ako keby som o sebe citala......my sme sa snazili 9 rokov tak clovek ze by sa z toho nezblaznil, no nie? No a nad tym fotenim som uz aj ja rozmyslala. Inac aj nad sadrovym odtlackom bruska som rozmyslala ale to este pocka...... 😉

nurili
5. apr 2012

@bique ach moja, je mi to luto ze tebe, takej dobrej dusicke nevyslo....no na druhej strane je zbytocne ta lutovat a som rada ze si plna elanu do dalsieho kola, nam tiez KET nevyslo ale ET v druhom IVF kole.....ako pises z cerstvych.......Treba osud pokusat, urcite sa to raz podari......Ja ti z celeho srdiecka drzim palce.......

nurili
5. apr 2012

@bique dakujem za povzbudenie, som rada ze taka osobka ako ty je tu a vzdy si najde pekne a povzbudzujuce slova......

bique
5. apr 2012

@nurili vyjde nam to obidvom, uvidis, len tomu treba verit a nepodliehat momentalnemu neuspechu 😉 ty uz synceka mas, tak sa zatial tes iba z neho a ja budem mat tiez...zatial mam muza, ktory pri mne stoji vo vsetkom a znasa moje utrapene nalady a vie povzbudit...tak je to omnoho znesitelnejsie a lahsie....aj to je obrovske stastie a ja som zanho velmi vdacna 🙂 vsetko je ako ma byt 😉

bique
5. apr 2012

@nurili jejky, prepac, to nebooolooo tebe 😉 tebe to uz vyslo a bude supko az do konca a potom to este iba zacne 😉 🙂 prepac, omylom som to poslala tebe🙂 ty budes onedlho drzat svoje vytuzene babatko v naruci, si za krasnou polovicou tehotenstva...tesim sa s tebou, nech vsetko bezi ako ma a dockas sa toho najkrajsieho balicka na svete 🙂 🙂

milcsi
5. apr 2012

@bique som smutna, ze to takto dopadlo. Ale neboj, v dalsom kole sa to urcite podari a budes stastna mamicka. Som si ista 😉 . To je super mat taku oporu v partnerovi, bez nich by sme to nezvladli. Mne pomaha, ze mam synceka a rovnako opora manzela. My sme tie citlivejsie povahy, oni skor stoja pevne na zemi.
Drzim palce kazdej snazilke, aby drzala v ruke aspon jeden uzlik stastia! Urcite budem sledovat ako sa vam dari.

milcsi
6. apr 2012

@nurili no nechcela som ta sprdnut 😉 , len naznacit, aby si sa zbytocne nestresovala a uzivala tehotenstvo. Pravdaze treba mat zakladne informacie, aby si vedela, ak nieco nie je v poriadku. My co sme o to dieta tak bojovali prezivame aj tehotenstvo s mensim strachom, aby bolo vsetko OK. Neboj, aj ja som nabehla v osmom mesiaci na pohotovost po dvoch dnoch intenzivnejsich bolesti v podbrusku, nastastie bolo vsetko OK . Takze naozaj ak sa ti nieco nepozdava, radsej chod a nech ta poslu domov, ze je vsetko v poriadku ako nieco zanedbat.

nana123
6. apr 2012

ahojte, poprosim Vas ak mate chvilu vypisat dotaznik k mojej diplomovej praci 😅 Tema je o spotrebnych daniach.... Dakujem za kazdy jeden 😵 😵 😵
http://www.iankety.sk/dotaznik/266073972/1/

deni5
7. apr 2012

Ako sa máte tie ktoré ste po vklade?Ja necítim nič zvláštne tak neviem či to je dobre alebo zle.Kedy testujete?

majka27
7. apr 2012

@deni5 radsej na to nemyslim, co citim, lebo je to loteria, ci su to priznaky tehu alebo menstr. stale citim podbrusko, bolo citlivejsie uz od odberu, teraz citim krize a take pocity, ako keby som mala dostat. opytaj sa nelynky, ako sa citila, ona to uz ma asi iste 🙂

nurili
7. apr 2012

Prijemne prezitie velkonocnych sviatkov Vam vsetkym zelam..... 🙂

deni5
7. apr 2012

@majka27 Tie kríže cítim aj ja.Bolia ma tak ako pred ms.Dúfam že nepríde.Manžel ma núti zajtra testovať,ale vravím mu,že je to zbytočné.Tak uvidím.Príjemné sviatky.Ja sedím doma,lebo mám marodku a vychádzky mi ešte nemohli dať. 🙂

mimusa4
7. apr 2012

@deni5
@majka27 ... ja sa necítim skoro nijako..troška prsia ako keby naliate ale to môže byť aj iným..ja zatiaľ netestujem, ešte skoro najskôr ak tak 9-10 deň..pekné sviatky 🙂

majka27
7. apr 2012

@mimusa4 @deni5 preco ti nedali vychadzky? ja mam dvakrat za den, ale nevyuzivam ich, akurat dnes sa malemu zapalilo dasno nad zubom, tak sme boli na vychadzke u zubarky 🙂, a tak vystrajal, ze sme ho drzali dvaja, tak dufam, ze som sa velmi nenamahala, no co uz. ja mam tiez prsia naliate, aj ma riadne bolia, ale bolievaju ma aj pred ms, takze tak 🙂 testovat budem neskor, asi ako vy 🙂

nelynka
7. apr 2012

@deni5 ja som od vkladu citila brucho ako na Ms a
cecky boli naliate a pobolievali,inak nic. A doteraz furt nic ☹

@majka27 a ani ja to nemam iste,testy nesileli tak ako by
som si priala a teraz netestujem lebo u rodicov ziadne
nemam ale zato hystercim s krckom lebo ho mam ako
blato a podla vsetkeho by mal byt tvrdy.
Takze len cakat do utorka na krv a odtial idem rovno
na gyndu skrz tu infekciu co mam a toho sa bojim,aby
nebola zase pricina potratu..

majka27
7. apr 2012

@nelynka ou, tak uvidis, bude to lepsie po sviatkoch vsetko, teraz si uzivajte volne dni, nemysli na to, a vsetko bude, ako ma byt. ako vlastne vies, ze mas makky krcok?

nelynka
7. apr 2012

@majka27 no lebo si ho nahmatam :D
a je taky ak blato

zuzlik7
7. apr 2012

@mimusa4 @majka27 @deni5 no ahojte baby...asi som medzi vami jedina, ktora sa nechysta vobec testovat 😀 😀 😀 vo stvrtok som citila rano tri silne pichnutia a od vcera mi je na grcanie...dnes mam dost nizky tlak...proste si tie lieky so mnou robia co chcu 😒 prsia ma tiez bolia, ale zacalo to presne stvrtkom, ale nie ako predtym...predtym ma pobolievali cele...a teraz mam citlive iba bradavky...tie hormony su svine...ale verim, ze to tak ostane a ms nepride.... 😉 pri testovani vam vsetkym drzim prsteky 😉

majka27
7. apr 2012

@nelynka jejda, to ma mrzi, snad to bude ok!

deni5
7. apr 2012

@majka27 Doktorka vravela,že až pri prvej kontrole mi može dať vychádzky.Tak po sviatkoch pojdem a popýtam si ich.

nana123
7. apr 2012

@nelynka @majka27 krcok zacne tvrdut az ovela neskor... na zaciatku nie je tvrdy... ja mam este aj teraz taky niekde v strede... takze toho sa neboj... Na to ci sa to podarilo alebo nie, nie su ziadne priznaky, lebo tie hormony co beriete robia s telom divne veci. Ista je az krv 😉. Takze pfuj pfuj pfuj. Ja som tiez neverila ze to vyjde na prvy krat 😵 😵 😵

lauritka
7. apr 2012

@nana123 ja ho mam naopak tvrdy uz par dni po ovu a pred mrhou sa skrati a makne.
v tehu/ bola som dvakrat / bol tiez tvrdy a dole. lahko som ho doxiahla.

ale suhlasim, ako uplne spolahlivy znak sa to neda brat. krv ukaze , si je to v poriadku alebo nie.

nelynka
7. apr 2012

@nana123 ved prave ja ho mam od ovu po mrchu
stale tvrdy a az ked mala prist mrcha tak zmekol a to iste
som mala aj v tehu a den predtym ako som potratila zmekol.
Ale je pravda,ze kamoska ho mala v tehu uplne ako blato
vraj.. Uz nech je utorok,ale aj tak mi je krv platna. Aj minule
krasne rastla a co z toho.
Najlepsie na uzv sa dostat co najskorej.

deni5
9. apr 2012

pozerám,že každý oddychuje.Ako sa máte dievčata?Ja som testovala včera a dnes.Tak včera tam troch duch bol,ale dnes už nie.Tak som zvedavá čo bude ďalej. 😒

franina
9. apr 2012

ahojte ... mám otázku dnes si mám pichnúť poslednú dávku menopuru a pregnyl, mala som si pichať 3 ampulky menopuru, lenze mi vychadza na dnes 4 ampulky, lebo v krabici su 10 ampuliek, teraz neviem normalne si mam pichnút 3 ako doteraz, alebo mozem aj tu 4 ampulku... 😕

kukulik30
10. apr 2012

@franina asi uz neskoro, ale urcite iba 3, ako kazal lekar 😉

majka_drobka
10. apr 2012

@deni5 este mame casu, nic sa neboj 🙂

majka_drobka
10. apr 2012

@nelynka tak ako??? bola si dnes na krv?

nelynka
10. apr 2012

zdravim dievčence, takže HCG dneska 410, u mojho gyna na UZV nič nebolo vidieť ani len tehu sliznicu..vraj videl len taku nastymulovanú estrogénmi nič viac..
tak uvidíme ako to pojde ďalej..
v piatok idem na gyndu na krv a 25.4. idem na UZV do Splnu 🙂

deni5
10. apr 2012

@nelynka blahoželám,bude to super.Vlastne je to už super. 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre