Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

majka_drobka
13. apr 2012

@nelynka minule sem tu tabulku niekto daval, nie?

nelynka
13. apr 2012

@majka_drobka tie tabulky su nahovno..
lebo tam mas na tento den ako som ja 7-8000 hodnotu..tak sa vysomar ci to je dobre alebo nie..

lauritka
13. apr 2012

@nelynka pockaj, na krv si bola v utorok alebo v stredu ? v CAR

majka_drobka
13. apr 2012

@nelynka a pri ivf sa tiez pocitaju tyzdne rovnako od PM?

nelynka
13. apr 2012

@lauritka v utorok...

@majka_drobka nie nepocitaju..tam stymulujes inak..pokial dobre viem tak od dna OPU odratas 14dni a mala by ti vyjst 1. den MS...
ale moj gynos to napr pocital podla transferu... 😠

31era31
13. apr 2012

ahojte aj ja sa k vám pridám.

deni5
13. apr 2012

@31era31 čakáš na vklad,alebo ho už máš?

31era31
13. apr 2012

ahoj,nie ešte nemám.

deni5
13. apr 2012

@31era31 takže čakáš.Držím palce. 🙂

majka_drobka
13. apr 2012

prave tu bola teta zo socialky si ma skontrolovat, ach my simulanti 🙂

deni5
13. apr 2012

@majka_drobka to vážne?A ja ešte ani tie vychádzky stále nemám,lebo dr.ma po sviatkoch dovol.tak mi ich nikto nenapísal.A jasné že nasedím len doma,lebo by som sa zbláznila.

zuzkana7
13. apr 2012

zdravím vás žienky 😉 ... ja som po odbere vajíčok a v pondelok si idem pre bambuľky .... včera bol odber a mám také nafúknuté brucho, že dovidenia ... bojím sa či nemôžem dostať teraz niekedy mrchu ešte pred vkladom alebo hned po ..... ☹

nurili
13. apr 2012

Babenky, nevetie poradit kde by som mohla zajst na 3D ultrazvuk?

nana123
13. apr 2012

@nurili ahoooj, no v Ke je dobry odbornik, ale zase neviem kde sa vies dostat, ci ti to nie je daleko 🙂 Ja som bola u neho v 14tt aj v 20tt a teraz idem aj v 30tt, on je najma na vrodene vady a vsetko... maju az 4D.

nana123
13. apr 2012

niekto sa tu bavil o tvrdnuti bruska? Lebo mne teraz zacalo... tak sa chcem podelit s pocitmi 😅 Neviem ci dobre alebo zle...

nurili
13. apr 2012

@nana123 ja som sa tiez tu informovala ale stale neviem o co ide.....ake je to tvrdnutie, ako to prebieha?
Ja som volala do KE centrum prenatalnej ale tam je dlha cakacia doba tak nasla som nieco ine skusim v pondelok volat, hadam budem mat viac stastia........

nana123
13. apr 2012

@zuzkana7 ahoj to mas z hormou zo stimulky tak nafuknute, ja som mala take jak v 4 mesiaci a este aj potom... ale to sa potom uvolni... nie je to prijemne, ale je to normalne, pri tom mnozstve hormonou...

nelynka
13. apr 2012

@majka_drobka fiha? a meno nevies ktora u teba bola?
kokos mi ani nehovor, bo ma porazi, ja vecne niekde lietam, normalne som letela za svokrov ci ma tu nikto nehladal 😲

nana123
13. apr 2012

@nurili http://www.fetalecho.sk/ toto si skusala? ty budes asi na SK v urcity cas ked chces ist co? lebo ked tam pojdes osobne mozno ich ukecas aby ta niekde zobrali... celkom su tam zlaty. 🙂

bique
13. apr 2012

@nelynka joooj, ty neries hcg, lebo ti narastlo a to je super, nie je to vobec malo a ked si bola predtym tehu, tak to neporovnavaj, lebo kazde tehu je ine a hcg niekedy rastie rychlo, niekedy pomaly a vsetko je ok...a myslim, ze tebe nerastie ani pomaly, ale normalne 😉 zbytocne sa stresujes 😠 😒

nelynka
13. apr 2012

@bique no sak musim stresovat preboha nie 😀 😀 😀 😀
vzdy si nieco najdem..a dneska som uz bola taka rozcitlivena z tej kravy sestricky rano ze hotovo uz somnou..

bique
13. apr 2012

@nelynka ta vsak tak, treba sa kus vynervovat sama este, nie? 😀 😀

nana123
13. apr 2012

@nurili a to tvrdnutie som citala ze to je ok to sa uz pripravuje maternica na porod, si nacvicuje. Ale nesmie to trvat dlho a nie bolestive. A nesmie to byt castejsie ako 4x do hodiny, ked castejsie tak to uz su kontrakcie... ked si das do vyhladavaca o tejto tematike tak ti vytiahne vela clankov... len pre mna je to divne, stale sa zlaknem lebo to mi zacne dost aj napinat kozu... Citala som sice ze je ok, ale stale tak ked sa to deje rozmyslam ci ok... divne to je 😅

bique
13. apr 2012

@majka_drobka a ako prebehla ta kontrola? sa ta pytala, ze co robis ci co? ci si jej ukazala rozostlanu postel? 😀 😀 😀

nelynka
13. apr 2012

@bique ved toto..
teraz ma pre zenu picha v bruchu..asi som sa prejedla alebo neviem..
ked umrem ta nach umrem uz dneska fakt.. 😠

bique
13. apr 2012

@majka_drobka inak, ja som davala tu tabulku, lebo som sa tiez potrebovala utesit 😉

bique
13. apr 2012

@nelynka tak ty teraz v ziadnom pripade umret nemozes, lebo v brusku mas drobceka, ktory uz bude iba na tebe zavisly 😀 🙂 takze mas smolu 😀 😀 😝 radsej sa prestan prejedat 😀

nurili
13. apr 2012

@nana123 a vies kedy to pride? alebo len si ho chytis a je tvrde....a cele je tvrde alebo len spodok ci vrh? hlupe otazky ale ked ja neviem....inac citala som vela clankov ale potom som sa na to vykaslala lebo mi z toho trosku svihalo... 😀

nelynka
13. apr 2012

@bique ta ja som sa nejak extra neprejeda dneska..ale asi mi nesadlo..ved som nic okre halusiek s kapustou dneska nejedla 😠

nurili
13. apr 2012

@nana123 no presne tam som sa chcela objednat ale tak na rychlo sa to nedalo, tak mam smolu a stvrtok nerobia lebo idu na nejaku konferenciu ci co.....a pacientky musia podelit zo svrtka medzi tie 4 dni..... 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre