Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lubanka
2. sep 2013

@milcsi blahoželám 🙂 a môžem sa opýtať, kde v Brne, teda v akom CAR si bola? zvažujem zmenu centra a stále sa neviem rozhodnúť kam 😕

milcsi
2. sep 2013

Dievcata, dakujem za podporu a palceky. Este sa zidu.

milcsi
2. sep 2013

@lubanka Kedze to bol definitivne moj posledny pokus, rozhodla som na pre Reprofit Brno po niekolkych vymenach informacii od kociek, ktore tam chodili, chodia. Su tam aj stare splnacky. Este som rozmyslala nad Martinom. Reprofit je velmi uspesny, su ustretovy, kedze tam chodi vela zien zo Slovenska a zaplatitelny. Bola som celkovo 3x v Brne vratane konzultacie a babetko rastie v brusku. Ale netvrdim, ze u kazdeho to ide tak jednoducho, ale maju vysledky nad priemerom Europy.

lubanka
2. sep 2013

@milcsi Ďakujem za info 😉 presne nad týmto Reprofitom stále uvažujem a presne ako píšeš rozmýšľam aj nad Martinom, ale už som počula aj zopár negatívneho na martin, tak od neho pomaly upúšťam... Koľkáte tvoje IVF to bolo? Niektoré baby písali, že to vraj poistovne preplatia, aj keď s tým robia trocha caviky... mňa čaká 3 pokus... chcem ešte raz skúsiť a keď nič, tak sa s tým asi budem musieť zmieriť, že budeme s mm sami 😔 Ďakujem ešte raz veľmi pekne za info a držím prsty, nech všetko bezproblémovo prebieha a nech sa ti narodí zdravé bábo.

pempusik
3. sep 2013

Baby, ako je to teraz v SPLNE? ked sa chcem objednat na prvu konzultaciu, mam volat 1DC?

dorotka66
3. sep 2013

zavolaj tam, ja som dnes volala doc je ešte na dovolenke, robí od pondelka. mala somšťastie, že mám doma estrimax a tak som tam nemusela chodiť, ale ja sa chystám len na vklad. 😉

kalista32
3. sep 2013

@pempusik ahojko moja ja som volala na konzultáciu priamo do SPLNU a sestrička ma objednala 🙂

milcsi
3. sep 2013

@lubanka ja som vsetky tri hradene IVF absolvovala v splne, z druheho mam syna. Teraz som hradila ja, preto som sa snazila vybrat to najlepsie, co je dostupne. Mala som soft IVF, je to vyrazne lacnejsie, pichas len male davky liekov. Mas menej vajicok, ale s vyssou kvalitou. A pristup je tiez fantasticky. Pokial by to bolo tvoje tretie ivf, poistovna ti ho preplati, ale az spatne refunduje naklady. Viac ti poradia dievcata na fore asistovana reprodukcia-Slovenky a IVF v Reprofite Brno. Ja sa tam tiez obcas kuknem.
Tebe tiez drzim palce, aby si sa dobre rozhodla a aby to vyslo!!! Vidim, ze tiez uz toho mas dost za sebou.

jania023
6. sep 2013

Kocky poradte mi okolo decembra by sme ccheli ist na X-te kolo Ivf a uvazujeme nad Splnom aby sme nemuseli dochazdzat lebo naposledy sme boli v Brne a bola to dialka..Ake maju ceny v splne a ake maju uspechy?

dorotka66
9. sep 2013

@jania023 ceny nájdeš na ich stránke, aj ja som bola prekvapená, že tam je už pekne všetko vypísané ako má byť. Dnes som bola na kontrole pred KETkom po prvý krát čo tam je doc. a racionálne musím skonštatovať, že je tam omnoho lepšia pohoda, možno som s tým mala problém len ja, ale dnes som nemala kŕče v bruchu 😉 a celkovo doky zmenila ordináciu, spravila tam väčšie súkromie. Mám pocit, že pribudlo aj nové kvetinové foto v čakárni (dlho som tam nebola) Celkovo zmenu hodnotím veľmi pozitívne. Dokonca som po prvý krát dostala v PC tlačený zápis z vyšetrenia a nie na papieri ručne naškrabané lieky ... za mňa zlepšenieeeeee.

jania023
9. sep 2013

@dorotka66 dakujem za odpoved..nevies vyjde jedno ivf-icsi do 1000eur pre samoplatcov?

dorotka66
9. sep 2013

@jania023 http://www.spln.eu/cennik_vykonov_spln_kosice.pdf podľa tohto cenníka len odber Odber oocytov a prenos embryí stojí samoplatcov 1000 € a v tom nie sú lieky asi 300 (ale ja som bola pred 2,5 rokom, takže to už možno nie je celkom tak) a všetky vedľajšie úkony, ktoré Ti môžu robiť cenu určite navýšia. Určite si priprav väčší budget 😉

laurinkat
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucia108
15. sep 2013

@kukulik30 ahoj dobre citam ze si v splne uz sa podarilo alebo ste na tej ceste za cielom....

milcsi
15. sep 2013

druhy zazrak sa nekona... missed abortion v 10 tt

lubanka
16. sep 2013

@milcsi ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ och to ma tak hrozne mrzí 😢 😢 😢 😢 čo sa stalo? začala si krvácať alebo samo odišlo? ☹ ☹ ☹ je mi to veľmi ľúto... posielam ti veľa síl, aby si to čo najskôr prekonala a znova skúsila šťastie, tento krát už s lepším koncom 😔

lauritka
16. sep 2013

@milcsi ☹ ☹ ☹

milcsi
17. sep 2013

@lubanka ziadne krvacanie, bolesti, len na ultrazvuku uz nebilo srdiecko. Ale uz par dni som mala blby tusak, ze nieco nie je v poriadku. Prestali mi vadit vone a chute, ktore mi vadili. Je to teraz velmi tazke....chce to cas.

lubanka
17. sep 2013

@milcsi ☹ presne toto som zažila 2x... tak viem, že je to hrozné... stále dookola som rozmýšľala, čo sa mohlo stať...
drž sa... časom to ako tak prejde a ty naberieš odvahu znova skúsiť šťastie 😔 prajem ti, aby to bolo čím skôr 😔

milcsi
18. sep 2013

@lubanka mne doktorka vravela, ze na 90 % to bola nejaka vyvojova vada babetka. Tak sa chytam slamky, ze asi je to takto lepsie. A pomaha, ze uz dieta mam. Manzel vravi, ze velakrat za dvoch, lebo je velmi zivy 🙂. Mam este 2 mrazacikov, casom si po nich pojdem a to bude definitivne. Manzela uz nepresvedcim. Treba vediet prestat aj kvoli tym konskym davkam hormonov.

lubanka
18. sep 2013

@milcsi určite je to tak... ja som tiež, keď sa mi to stalo počula od lekára, že určite nebolo niečo v poriadku a či by bolo lepšie, keby odišlo neskôr alebo sa narodilo choručké... a tiež mi to pomohlo... brala som to, že tu so mnou chvíľu bolo, ale odišlo tam, kde mu bude lepšie... a dalo a dá sa to tak uniesť. Verím, že sa z toho pozbieraš čo najskôr, že aj tvoj šibalský drobček ti v tom pomôže a že mrazáčikovia (aspoň jeden) budú čulejší a životaschopnejší a hlavne v absolútnom poriadku a vydržia pri tebe 9mesiacov, aby tvoj poklad mal súrodenca 😉 Držím palce 😵

sofi88
18. sep 2013

Ahojte zienky, pripajam sa k Vam, aj mna caka cesta do CARu 😢 som z toho nestastna... rada by som sa Vas preto opytala co ma tam caka a ake su asi poplatky a co vsetko sa plati, ci nieco hradi poistovna alebo nie...lebo ja tym ich skratkam v cenniku nerozumiem a vobec si neviem predstavit ake financne naklady nas vlastne cakaju, kedze peniaze na vys nemame ☹ ak by sa nasiel niekto kto by mi vedel povedat co a ako, bola by som vam velmi povdacna...

milcsi
18. sep 2013

@lubanka dakujem 🙂

jarmilaer
22. sep 2013

ahojte žienky.som tu nova a prosila by som a radu od Vás.ideme s manželom teraz prvy krat do SPLN košice.Chcem sa opytat či sa za prvé vyšetrenie plati.Dakujem za pomoc.

lenkahh
23. sep 2013

@jarmilaer ja som v splne platila iba za lieky a oplodnenie vajíčok, kde cena závisí od toho, koľko ich máš (mali sme ISCI) a za predlženú kultiváciu. na zmrazenie sme nemali nič, takže nic sa neplatilo. za vyšetrenia sme neplatili nič.

lenkahh
23. sep 2013

@sofi88 záleží od toho koľko zaplatíš za lieky, koľko ti budú oplodnovať vajíčok, či si dáš trebarz metodu ISCI, PISCI, či budeš mať predlženú kultiváciu, či dáš niečo zmraziť....... od toho sa ti potom odvíja aj cena

lubanka
23. sep 2013

@lenkahh ahoj! už si nebodaj bola na druhý pokus? stále kukám, či sa niekde nedopátram ako sa ti darí... ani v téme IVF už nie si... alebo si, len nepíšeš?

kalista32
24. sep 2013

@jarmilaer ja som bola na konzultácií v SPLNE urobili mi odber krvi prezrela a ma a neplatila som nič. akurát čakám na prenos schválenej žiadosti do Splnu už mám jedno nevydarené IVF v CAR-KE . teraz pôjdem na druhý pokus 🙂

jarmilaer
25. sep 2013

dakujem vám velmi pekne za vaše reakcie.už sme po kontole čakame na vysledky

jaja9891
15. okt 2013

ahojte,pripajam sa k vam a aj ja sa chystam do splnu a ani neviem co ma tam caka a ani nemam sil mysliet na to... ako to zvladate,ake to je?ake su uspechy? dakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre