Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

ixi
autor
9. apr 2009

tu je dnes divno prsi svieti slnko a to sa v 15 min intervaloch strieda 😒

ixi
autor
9. apr 2009

no 😀 😀 😀 😀

ixi
autor
9. apr 2009

ja som mala zo slovenciny vzdy same 1 ale tie diktaty....same gule 😀 😀 😀

katy2
9. apr 2009

u nas sa tiez nejako zatahuje.... a to sa prave chystam do mesta na omsu..... dufam, ze nezmoknem... uz aj hrmelo....

ixi
autor
9. apr 2009

v sobotu idem do trnavy a vratim sa az v utorok takze tu nebudem keby ste ma nahodou hladali 😀 😀 😀

katy2
9. apr 2009

ved ta gramatika robi vela ludom problemy.... a pritom mne sa zda taka logicka..... 🙂

ixi
autor
9. apr 2009

bu bu bu 😕 😀 😀 😀 😀

ixi
autor
9. apr 2009

vies ja ovladam gramatiku teoreticky ale dajak ked pisem napisem to naopak a ked to odoslem alebo napisem tak az potom mi to dajak pride 😀 😀

ixi
autor
9. apr 2009

ja idem na nocnu 😖 😀 😀

katy2
9. apr 2009

ixi, pozdrav odo mna trnavienku.... milujem ju.... 😵 😵 😵 😵

ixi
autor
9. apr 2009

ok ako myslis mesto? 😕

katy2
9. apr 2009

no, mozno to vyznelo hlupo, ale ano, mesto.... prezila som tam hodny kus svojho zivota... a je hlboko vryta v mojom srdiecku.... 😵

katy2
9. apr 2009

idem sa ja pobrat do mesta...
prijemnu nocnu ti prajem....

ixi
autor
9. apr 2009

ja by som sa tam hned vratila ☹ pa katy 😵

kukulik30
9. apr 2009

ixi, hej chcela som papat aj anopyrin, ale nemozem ho najst, kupovala som si ho a dakde zapatrosila 😅 asi si pojdem dokupit a zakon schvalnosti, ze potom ho najdem 😀

jespera
9. apr 2009

Ahojte,
dnes je tu pusto - nikto nikde. Ja som v polovici stimulky - bola som u dokiho, ale akosi mam z toho divny pocit, povedal len nieco endometrium B, nieco 7 - 9 - co ja viem, a ked diktoval - sestricka sa tam akosi prekvapene zatvarila --a ked som sa obliekala nieco sa bavili, a ked som prisla - ticho. pridete v utorok a dovidenia...neviete co to znamena.?

melisska
10. apr 2009

jespera endometrium B a hned potom 7? to je asi 7mm, to je dobre a potom uz nadiktoval iba jedno číslo alebo viacej?

kukulik pekne mi napis co to vsetko papate aby som urobila pre babetko vsetko a este viac 😉 🙂 anopiryn mam tiez jest ked picham fraxiparin?

katy2
10. apr 2009

Ahojte 🙂
Vsetkym prajem pekny velky piatok a ak sa neukazem, tak aj velku noc 😵

zajacik...
10. apr 2009

Babulky prajem Vam krasne prezitie Velkonocnych sviatkov, vela vody a kupacov a hlavne vela slniecka a usmevov na tvari 🙂 Ja dnes cestujem k nasim, tak sa tu vyse tyzdna neuvidime... Ahojte 😵

melisska
10. apr 2009

ahoooooooooj zajacik, a dones si male zajaciky 😉 🙂

ixi
autor
10. apr 2009

ahojte splniecka ja idem dnes na nocnu a rano odchadzam k nasim vratim sa az v utoroktak sa mi tu majte krasne a snazilkujte 😀 😀 😀 😀

ixi
autor
10. apr 2009

Gúľaj sa vajíčko, cez hory, doliny, prines môj Veľkonočný pozdrav do každej rodiny. 😀 😀 😀

mimusa4
10. apr 2009

ahojte, pekné sviatky prajem dievčence, užite si ich čo najviac 😀 😀 ak nechcete byť mokré odstaviť vodu, dať dole ružicu zo sprchy a čo ja viem čo všetko 😀 😀 😀 papa

mirus25
10. apr 2009

Ahoj.
Už sú sviatky Veľkej Noci, buď uterák na pomoci, keď Ťa voda z vedra zmočí a korbáč na chrbát skočí.
K radu ďalších vinšovníkov aj ja podľa dobrých zvykov pripojiť sa chcem – keď nie inšie - aspoň svoje skromné vinše. Pekné sviatky, dobrú zhodu, ženám dobrú čerstvú vodu, mužom tiež nech sladko je, nech si prídu na svoje. Prajem príjemné prežitie Veľkonočných sviatkov. 😀

lenuliatko
10. apr 2009

Ahojte, dlho som tu nebola, od kedy je von tak pekne, tak stále niekde lietam 🙂
Prajem Vám všetkým krásne Veľkonočné sviatky, hlavne pohodu a milé stretnutia. Šibačov a polievačov priať radšej nebudem (predpokladám, že ich obľubujete ako ja 😀 ) a ako niekto trefne poznamenal, čím menej žlčníkových záchvatov 😝
Vidím, že sa tu stimuluje vo veľkom, držím palce všetkým stimulantkám k bohatej úrodičke a tým, čo už majú drobátka v brušku, nech sa aj udržia a vylezú von o 8 mesiacov 🙂 . Samozrejme pozdravujem aj všetky bývalé aj budúce stimulantky a mamičky 🙂

steva
11. apr 2009

Ahojte Splniecka. 😵
Aj ja vam vsetkym prajem krasne Velkonocne sviatky 😵

zuzana.dry
12. apr 2009

Ahojte, vidim, ze vsetky sviatkujete...my sme tiez boli prec...zajtra prajem pokojny velk. pondelok... 😉

piskota80
12. apr 2009

Ahojte.
Aj ja Vám všetkým prajem krásne prežitie veľkonočných sviatkov, veľa vody ale hlavne pohody a slniečka. Ja zajtra pracujem, takže si to užívajte aj za mňa a aspoň raz si na mňa spomente. Pa splniečatká. 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉

marcelka82
12. apr 2009

Ahojte. Aj ja vám všetkým prajem krásne sviatky.

Piskota aj ja zajtra pracujem. A keďže máme manželskú krízu tak som sa uvoľnila fľašou vína, ktorú som stiahla sama (1l). No čo, je toho na mňa priveľa. Veď je apríľ. A ja vôbec nepijem. Iba keď už nevládzem a potrebujem sa aspoň na chvíľu uvoľniť.

Ešte raz krásne sviatky.

melisska
13. apr 2009

ahhojte pracantky, maslim na vas 😉 😀

marcelka ako sa citis? je to lepsie????

my sme sa dnes vratili z lucenca, tam je 28 stupnov a u nas 12 😒 no co na teplo musime dlhsie cakat ako na juhu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre