Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

dafy
15. apr 2009

mirus asi to tak bude najlepsie aj ked dievcata tu pisali ze ked si teh tak to uz ukaze na 9den ale ja mam znamu ktora bola na KET a na 12en si spravila test a negativny a na 14den krv bola pozitivna takze tak .uz teraz je v 4mesiaci

dafy
15. apr 2009

ixi brucho na prasknutie a ta mrcha nie a nie prist.to je ale fakt Mrcha vtedy vie prist ked netreba a ked ju cakas tak si da nacas 😀 😀 😀

jaanulienka
15. apr 2009

nazdarte baby, akurat mam po prvej stimulke. Dufam ze je pichnuta dobre lebo moj manzelik tu ihlu nezapichol az do konca. Co myslite? 😖
Nebolo to az take zle takze to hadam prezijem az do konca.

dafy
15. apr 2009

janulienka ja ani neviem po kadial ma byt ihla v kozi ja som sa na to neemohla divat.to skor ixi ti poradi

jaanulienka
15. apr 2009

ani ja som sa nedivala az ku koncu. No dufam ze je to OK. Zo mna by narkoman asi nebol 😀 . Nech to uz je za mnou s dobrym koncom.

dafy
15. apr 2009

neboj prejde to jak voda akurat ku koncu uz su take blbe pocity ale da sa to zvladnut

jaanulienka
15. apr 2009

no neviem ci je to z nervov ale mam taky tlak v podbrusku ako by som mala dostat. Zeby to uz fungovalo? 😀 Zajtra sa chystam na predoperacne dufam ze to pochodim za 1 den lebo uz riaditel na mna pozera a o kolegyniach ani nehovorim

dafy
15. apr 2009

ja som po kazdej inekcii mala taky tlak asi take 3hodinky potom to preslo

tina1
15. apr 2009

dievčatá, zajtra si idem do SPLNu pre pozitívnu správičku 🙂 . Dúfam, že to vyšlo. Držte palce. Dobrú noc. 🙂

jaanulienka
15. apr 2009

Tina - drzim palce

dafy
15. apr 2009

tina drzim palce silno si pokracovatelka tehu vlny tak to musi vyjst 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

steva
16. apr 2009

Dobre ranko Splniecka 😵
Tina pre teba tehu virusky na dnes 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Silno drzim vsetky palce.Samozrejme vsetkym 😵

kuspitka
16. apr 2009

Ahojte.tak HCG mam 2468 a cakame 2vojicky
😀 😀

steva
16. apr 2009

Kuspitka to su super spravy,gratulujem a prajem bezproblemove tehulkovanie. 😵 😵 😵 velmi sa s tebou tesim 😵

kuspitka
16. apr 2009

steva dakujem ti velmi pekne ved sa aj tesim

dalida
16. apr 2009

Dobre rano, dievcence. Kuspitka, blahozelam 😀 Tina, drzim palce. 😀 Ixinka, no vidis ako ten cas leti...? Ty ides znova... A ja M stale nemam a nemozem do SPlnu dorazit. Uz som vcera volala, ze dnes alebo v piatok sa zastavim, ak sa M rozbehne, ale stale nic... 😖

kuspitka
16. apr 2009

dalida dakujem aspon viem,ze sa to da

jespera
16. apr 2009

Dobre ranko vsetkym Bojovnickam
Kuspitka - tesim sa, blahozelam.
Tina - drzim palce..
A dnes ma odber myslim ze aj Vevericka - ak si tie mena nepletiem, pozdravujem - daj vediet ako si dopadla.
Ja idem zajtra - tesim sa, ked si predstavim ze o dva tyzdne mozem byt tehotna - je to neuveritelne...

kuspitka
16. apr 2009

dakujem jaspera..
verim,ze budete aj vy tehu ako ja...

jespera
16. apr 2009

Kuspitka - a to si bola teraz na krv - a uz sa hned vie - ze budu dvojicky? Ja som stale myslela ze - to az neskor sa toto da zistit...A tiez si po ivf - ci ? torsku som stratila prehlad..

lenuliatko
16. apr 2009

Ahojte babulky, tak tu sa tehuľkuje vo veľkom 😵
Kuspitka, gratulujem, a hneď dvojičky 😵
Aj jajke blahoželám 😵
Tinka, verím, že to budú len najpozitívnejšie správičky 😉
Mirush, nebuď smutná, musíš veriťm ja viem, že čakáš niečo prevratné, čo ti napovie, že si isto tehu, ale väčšinou to príde úplne nenápadne, mrcha pocity ešte prídu a je to normálne. Ešte máš čas a verím, že na konci budú // 😉
Ani nemám prehľad, kto všetko ešte čaká na výsledok.
Ixi, Dafy, pekne nachystajte perinku pre zmrzlinky 🙂
Melisska, ty daj do toho všetko odhodlanie a nádej, musí to vyjsť, veľmi,veľmi ti to prajem 🙂
Vevericka, Jespera, aj na vás myslím, nech máte o dva týždne pozitívne testíky.
Kukulik, ty to už máš tiež v dohľadnej dobe, nech to vyjde 😉
Dalida, nech rýchlo príde mrcha a šup po zmrzlinky.
No, ale vás je baby 😀
Mám pocit, že tu ani nemám čo robiť, keďže nie som v žiadne fáze stimulovania, ale držať palčeky môžem, nie?
Zajačik, Marcelka a Cavik to tu nejako zanedbávajú 😉
No a jasné, všetko dobré aj mamičkám a budúcim mamičkám, nech tt rýchlo pribúdajú a detičky prídu na svet.

mirus25
16. apr 2009

Ahojte. 🙂
Kuspitka veľmi sa teším a veľmi ti blahoželám k dvojičkám. 😀 😀 😀
Tinka držím palce. Hneď ako niečo vieš ozvi sa.
Dúfam že všetky budeme tak úspešne pokračovať ako to začala Jajka a Kuspitka.
Jaanulienka ja som si ihlu pichala len do polovičky. a bolo to dosť úspešné, podľa mňa.
Melisska bodaj by si mala pravdu. Dnes nejako pociťujem nejaké tlaky ako pred mrchou. Tak uvidíme čo z toho.

jajka27
16. apr 2009

kuspitka...to je super správička,blahoželám z celého srdca,prajem aby celé tehotenstvo bolo O.K., tiež si prajem dvojičky 😉 ....ozaj,aj mňa zaujíma ako vieš,aké máš HCG,pýtala si sa na to?Alebo si bola už aj na utz,keď vieš o dvojičkách? 😉

Dievčatká moje zlatunké, veľmi vám ešte raz ďakujem za priania,som rada,že som začala tehu vlnu,dúfam že to takto bude narastať kozmickou rýchlosťou.....v posielaní vírusikov som ešte opatrná...možno až po ultrazvuku.Všetkým,ktoré čakajú,stimulujú,sú pred alebo po transfere,príp.čakajú na správu z krvi držím palce a úprimne prajem len to najlepšie.S prianím všetkého dobrého samozrejme neobchádzam ani skoro budúce maminky a už maminky.Nech sú vaše detičky zdravučké a máte z nich iba radosť.Myslím,že si to všetko prajeme každá z
nás 😉

dalida
16. apr 2009

Dievcence, mrska dorazila 😀 Zajtra rano utekam do splnu... Lenuliatko, tesim sa, ze si tu s nami, bez teba a tvojich priani by to tu nebolo ono. Vidis, drzala si prstiky a mrska hned dorazila.... 😀 😀 😀 Drzkaj prstiky aj nadalej... 😀 😀 😀 😀

katy2
16. apr 2009

ahojte 😵
tinka, drzim palce 😵 😵 😵
pozdravujem vsetky..... 😉

jespera
16. apr 2009

Po choragone - ste citili nieco? ci ani nie?

mimusa4
16. apr 2009

ahojte...
kuspitka gratulujem k dvojkám, paráda 😵 😵
tina myslím na teba siiiilno 🙂 chcem počuť takú správu ako od kuspi 😵

evitkamalicka
16. apr 2009

kuspitka gratulujeeeeeeeeeem 😵

melisska
16. apr 2009

No to je nadhera, sme nazriet, kuspi moja blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😵 😵

tinka 🤐 drzim pasteeeeeeeeeeeeeeee 🙂

vevricka kolko vajok? co sa pyytam uroda je dobraaaaaaaaaaaa iste 😉

jespera zajtra silne drzim palceky 😉

mimus ahooooj, niejako ti pribudaju tieTT 🙂 😵

jajka dakujeeeeeeeeeemeeeeeeeeeeee 😵

mimusa4
16. apr 2009

juj melisska a mne sa zdá, že pomaly, minule ako mala zuana.dry 17tt neviem už koľko je rozdiel medzi nami..tak si vravím, juj keby som mala už 17tt 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre