Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

katy2
14. sep 2009

ahojte 🙂
da sa odobrat pupocnikova krv aj bez predchadzajucej registracie a preddavku. Mna sa porodnik pytal priamo pred cisarakom, ci sa nechcem rozhodnut odobrat krv. Da sa to dovybavovat aj potom.... Ale my sme nedali odobrat...

zajacik...
14. sep 2009

Ahojte babulky, par dni tu niesom a taketo novinky 😀
Zuzka blahozelam k Samkovi, je nadherny 😵
Mimuska si na radeee, ako rychlo to leti 😅
Marcelka, co to? Blahozelam k //, len mam pocit ze sa z toho vobec netesis. Nech je ako je, dufam ze dnes na kontrole bolo vsetko OK a ze budete zdravucki. Vsetko ostatne sa vyriesi samo 🙂
Lenuliatko takze uz mas dekac v sebe. Ja sa chystam teraz v piatok, ale este mi neprisla domov schvalena ziadost, tak ak nepride do stredy, tak volam do poistovne aj do SPLNu ze co a ako... A som rada ze lieciky su uz teraz lacnejsie, ja som zrejme nepostrehla ze sa to od minuleho oktobra zmenilo este raz, lebo vtedy boli tie drahsie a tie lacnejsie su asi teraz od 1.7.2009. Pripravuje sa novela zoznamu liekov od 1.10.2009, ale Puregon teda ostava nezmeneny za tych 75€ za balenie.
Cavik to je teda skoda ze ti to zrejme teraz nevyjde ist na IVF... ☹
Ahojte vsetky SPLNiecka🙂

deny3
14. sep 2009

ahojte 🙂
nejak to tu viazne, aspoň posuniem troch dopredu.
k tej pupočníkovej krvi - aj my sme nad tým rozmýšľali, ale rozhodli sme sa, že nedáme, možno keď sa bude dať do verejného registra, snáď to malý nebude nikdy potrebovať 🤐

zuzka pridaj fotky, inak závidím ti, aj ja už chcem 🙂

marcelka82
14. sep 2009

Ahojte. Tak lekár potvrdil tehotenstvo. Som tehotná 5,5tt. Len mi teraz povedzte ako to správne upraviť. A videla som obrazovku. To bolo niečo neuveriteľné. 🙂 🙂 🙂

marcelka82
14. sep 2009

Už sa mi to podarilo.

tomka12
14. sep 2009

Ahojte 🙂
Marcelka, to je krasne...Drzim palce, nech vsetko dobre dopadne...Len sa opatruj...

marcelka82
14. sep 2009

Ďakujem mojka. Už som s tým začala a dnes som si ani jednu nezapálila. A za 2 jem už skoro týždeň. 😀

tomka12
14. sep 2009

Dobre Marcelka, tak to ma byt 😉 A mas aj nejake priznaky? Ako si to zistila, ked si pisala, ze ti zvykne aj 2 tyzdne meskat?

piskota80
15. sep 2009

Ahojte,
marcelka, z úprimného srdca Ti gratulujem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 zázraky sa naozaj dejú. Prajem ti krásne a pohodové tehotenstvo 😉 😉
ja idem pratať byt, tak sa majte

zuzana.dry
15. sep 2009

Marcelka...tak prezivas podobny zazrak, ako sme zazili my...prajem, nech ti cele tehotenstvo prebieha podobne bezproblemovo a nech mas o par mesiacov pri sebe krasneho drobceka...je to nadherne 🙂

ixi
autor
15. sep 2009

ahojte babulky tak konecne som tu 😵 zuzanka gratulujem k malickemu vela vela zdravicka vam prajem 😵 😵 😵
marcelka super gratulujem 😵 😵 😵 😵

lenuliatko
15. sep 2009

Ahojte, prajem krásny večer 🙂
Chcem sa spýtať, je normálne, že po dekáči ma bolí bruško? 😒 Dnes som 5. deň po dekáči, 6. po ovulke a od včera večera ma dosť intenzívne bolí. Je to taká mrchovská bolesť, ale nie úplne. A trochu ma bolia kríže. Čítala som si vedľajšie účinky, ale toto tam nebolo. Ale to ani pri utrogestane nebolo napísané... Vraj ak sa dekáč pichá v luteálnej fáze, mrška príde cca za 9 dní. Ale aj tak to bolí dosť v predstihu. A aj vaječníky ma sem-tam pichajú, teda sem-tam, ale keď to už pichne, tak to stojí zato. Aj nálada dosť kolíše, bóže, ešte som len na začiatku a už mi lepí, čo tie hormóny so mnou ešte narobia 😅
Zajačik, tak nech žiadosť príde načas. Mne ani nechodila domov, rovno so SPLNu. A bodaj by tie lieky úplne zlacneli, a vôbec, bodaj by sa komplet zmenil prístup k umelému oplodneniu, aby to mohli ženy absolvovať bez obmedzení.
Zuzi, ako si spolu domka nažívate s maličkým? Už ste si našli spoločný režim? Aj aj sa na toto tak tešííím 😵
Marcelka, tak to máš oficiálne 😉 Inak, ak si 5+5tt, to znamená, že si v šiestom týždni, zachvíľu v siedmom. Už ti dochádza, že to nie je omyl, že si naozaj tehuľka? 😀 A už si to povedala manželovi, potešil sa? Drž sa a veľa oddychuj.
Tomka a ty máš čo nové moja? Už nejaký pokrok?
Ixi ahoj, kde sa túlaš?

zdeja
15. sep 2009

halooo je tu este niekto???

cavik
16. sep 2009

Pekný deň

nečítala som síce všetko, nestíham ako obyčajne, ale podstatné som si všimla 🙂 🙂 🙂 🙂

Marcelka.....no super, gratulujem k zázraku...tento rok je zázračný..."z našej", inej diskusie takto zázračne otehotneli 4 ženy, ale ony už mali prvé detičky po niekoľkých neúspešných pokusoch z IVF....no, načase brať antikoncepciu, čert nikdy nespí 😀 😀 😀

píšem ako hotentot....majú už detičky napr. zo 6.IVF, z 3. IVF a tak ďalej 😅 😅 😅

Zuzka....gratulujem ku krásnemu bábetku 🙂 🙂 ...nech ste všetci zdraví a šťastní 🙂 🙂

zajacik...
16. sep 2009

Caute SPLNiecka 😵
Lenuliatko ja si nepamatam ze by ma bolelo brusko po decapeptyle... snad ti uz coskoro pride mrcha a mozes ist na vec 🙂
Ja som teraz volala do SPLNu, lebo este stale nemam schvalenu ziadost (uz su to 4 tyzdne!!!) a do poistovne sa neviem dovolat, tak som sa so sestrickou dohodla, ze mam prist v pondelok, ze mi pichnu decapeptyl a ostatne lieky mi predpise az ked budem mat schvalenu ziadost. Najprv som mala v plane ist na decapeptyl uz teraz v piatok, ale Hredzi tam v piatok nebude, takze preto az v pondelok... to budem 22.DC, takze to stiham o chlp 😅

ixi
autor
16. sep 2009

ahojky lenuliatko ja som bola v trnave 😎 tak som nemala cas a ved to poznas 😀

lenuliatko
16. sep 2009

Ahojte 🙂
Zajko, no veru bolí, aj vaječníky, občas mám fakt dosť 😒 A k tomu mám návaly tepla, typické príznaky pre ženy v menopauze. Prvé dni mi nebolo vôbec nič, až teraz sa to zbiera. Ale vydržím, nič strašné to zatiaľ nie je. A do tej poisťovne volaj a volaj, nedaj sa odbiť, už by si mala mať žiadosť schválenú.
Ixi, jasné, u rodiny, či na dovči si bola? Teba po dekáči bruško nebolelo?
Cavik, fakt to vyzerá na superplodný rok, musíme sa aj my posnažiť, nech sa zvezieme 😀 Chodíš už do práce, ako po materskej, zvykla si si?
Zdeja ahoj, videla som ťa už v inej téme, si tiež naša spolubojovníčka. Len si o krok vperd so stimulkou, aj som rozmýšľala ako si to stihla, keďže mali dovolenku v SPLNe. Bola si na dekáč ešte pred ňou, alebo máš krátky protokol? Držím palce a príď sa nám pochváliť 🙂
Zdravím aj všetky ostatné babulky 🙂

cavik
16. sep 2009

Lenuliatko....ahoj

ešte mám dovolenku...ale napr. dnes varím slivkový lekvár 😖 ......na budúci týždeň začínam so zvykaním si, týždeň, ešte počas dovolenky budem chodiťdoúčať sa tak na 2-3 hod. a potom už naostro 😨 😠 😒 ☹ 😢 ...samé negatívne smajlíky 😉

zajacik...
16. sep 2009

Babulky tak som sa predsa dovolala do poistovne, tak lieky este nemam schvalene ☹ Ale zatial neviem preco, lebo ta pani mi to nevedela povedat a ze Dr. tam nieje, tak mam zavolat zajtra... no som zvedava co mi povie zajtra, ak mi to nestihnu schvalit do tyzdna, tak radsej ani na ten decapeptyl nejdem, lebo nechcem zacat stimulku zase tak neskoro ako minule, a na poistovnu sa spoliehat velmi nemozem... 🤐

lenuliatko
16. sep 2009

Hm Cavik, najhoršie budú tie prvé dni, kým si po dlhej pauze zas zvykneš na iný režim a pracovné tempo, ale to sa poddá. Zas sa dostaneš medzi ľudí (aj keď to nie je vždy plus 😀 ), ale aspoň peniažky potešia, takže aj nejaké pozitívum 😉 A Miškovi sa v škôlke páči?

Zajačik, bóže ale ťa naťahujú 😲 Buď to niekam založili, alebo majú nejakú "súrnejšiu" robotu, alebo sami nevedia, či im stačia tvoje výsledky z HP, alebo ich budú chcieť komplet. Tam v poisťovni je to, akoby jedna ruka nevedela, čo robí druhá 😝 Ale ty máš ich odpovede z mailov, tak nimi argumentuj, už to malo byť schválené, že budeš musieť čakať ďalší cyklus, joj, ale by som sa s nimi vyvadila 😠 Zajtra tam cinkni a rob tvrdý nátlak, kým nebude žiadosť schválená a odoslaná 😉 Do pondelku, kedy máš ísť na dekáč, by si určite mala poznať ich stanovisko.

zajacik...
16. sep 2009

Lenuliatko povedala si to presne ako sestricka v SPLNe - ze v tej poistovni jedna ruka nevie co robi druha... jasne ze do pondelka musim poznat stanovisko, vlastne uz do piatka, lebo si potrebujem dopredu vybavit volno v praci... Myslim (teda dufam) ze nebude problem s tym HP, lebo ich pisomne stanovisko, ze to nepotrebuju, som im poslala rovno so ziadostou a potom som si to este telefonicky (asi pre 2 tyzdnami) overovala, tak vraj je to OK, ze ten HP nebudu potrebovat. Doktor mi samotne IVF schvalil, len on to potom postupuje este na schvalenie liekov a tam sa to niekde zastavilo... No som zvedava co z toho nakoniec bude, nerada by som stratila dalsi mesiac, ked uz som sa odhodlala ist na to. Ale taketo "prekazky" ma len odradzuju... 😖

ixi
autor
16. sep 2009

ahojky lenuliatko bola som u nasich doma je doma 😉 bol jarmok a bolo super
zajacik to je hrozne moje zlate isto ti to schvalia inak ich tam pojdem zbit 😠

ixi
autor
16. sep 2009

lenuliatko mna nebolelo po dekaci brucho akurat tak zadok 😀

ixi
autor
16. sep 2009

zeny kde ste vsetky ☹

tomka12
16. sep 2009

Ahojte 😉
Lenuliatko, ja sa chystam do Brna, chcem skusit stastie tam...snad to uz dopadne lepsie ako doteraz...

tomka12
16. sep 2009

Lenuliatko, a co sa tyka toho dekaca, tak tiez ma nebolelo brucho...ale asi to kazda prezivame inak...Neboj nic, vsetko bude dobre, drzim palce 😉

ixi
autor
16. sep 2009

tomka ahojky a ides na ivf? do brna?

tomka12
16. sep 2009

Ano ixi, idem do brna...robia tam vraj aj minimalnu stimulaciu, tak uvidim, co mi povedia...v oktobri som objednana na konzultaciu, tak uvidim,co mi povedia...

ixi
autor
16. sep 2009

tak ti drzim palce kuriatko 😉 a to tam budes asi hradit vsetko ked je to v cechach

ixi
autor
16. sep 2009

a ako si sa tam dostala?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre