Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

kukulik30
18. sep 2009

tak tak a tehulkovat 😀 😀 😀

ixi
autor
18. sep 2009

veru ide sa nato 😀 😀

kukulik30
18. sep 2009

to by bolo super, keby sme sa takto pekne rozbehli 😵 😵 😵

ixi
autor
18. sep 2009

aj sa rozbehnemi 😀

lillyanka.lillyankov
18. sep 2009

tak sa vy dve pekne rozbehnite a pekne krásne do úspešného konca držím palčeky 😵

ixi
autor
18. sep 2009

marcelina to zacala s tehu tak ideme ju nasledovat 😀 😉

ixi
autor
18. sep 2009

lily tak sa pridaj 😀

kukulik30
18. sep 2009

akoze my dve lilly, je nas tu riadna kopa 😀

ixi
autor
18. sep 2009

vies ako sa hovori kto zavaha nezere 😀 😀

lillyanka.lillyankov
18. sep 2009

kuku jasné , že všetky 🙂

ixi moja reč, idem do toho s vami a nevzdám to až kým nebude mimi 🙂

ixi
autor
18. sep 2009

lilly nevzdavaj ja viem ze dakedy sa cloveku nechce ani zit ale vzdy je tu sanca ze to moze vinst pozri ja uz idem 4 krat a pojdem aj sto ak bude treba stoji to zato 😉

ixi
autor
18. sep 2009

de ste sa stratili 😕

lenuliatko
18. sep 2009

Ahojte,
jéé tu to zas po čase žije 😵
Zdravím vás všetky splniečka a vítam nové tváre a dlho odmlčané tváre 😉 Začína sa nás tu zbierať ako sa zažína "zetovievať" a "zketovievať" 😀
Idem vás trošku varovať, teda tie, čo idete na IVF. Neviem, či nebude problém s liekmi. Ja som bola včera u nás v michalovciach v lekárni, Puregon tam bežne nemajú, ale, že mi objednajú a dnes som si mala prísť. No a nemám nič. Dve balenia mám zajednané, len ich musia doviezť a ďalšie dve bolo fakt problém zohnať. Lekárnička zburcovala distribútorov, resp. až vrchnosť v Bratislave a horko-ťažko mi ešte tie dve balenia vytelefonovala. Že stiahnu z nejakých lekárni a dovezú. takže ich budem mať kompletné v utorok. Vraj dostanem posledné voľné balenia na Slovenksu! 😅 Ja som ešte volala do lekárne v KE, do tej vedľa SPlnu a že tiež nemajú a ani nemali. Tak neviem, lebo menopur som tam kupovala na počkanie, toto vraj na objednávku. Vraj je preto taký nedostatok, lebo sa zas ide meniť kategorizácia, zas sa budú meniť ceny, tak asi sa čaká a neobjednáva sa. No neviem, aby nebol problém aj s inými liekmi, resp. ako dlho bude trvať tento výpadok.
Tiež sa teším, že snáď niektorú z vás v SPLNe stretnem 😵 Na pondelok ste už tri, tak pokecajte 😉

lillyanka.lillyankov
18. sep 2009

keby som bola taká silná ako ty ixinka ☹

mne prišiel akurát manžel z práce tak som s ním už 🙂

lillyanka.lillyankov
18. sep 2009

Ahoj lenuliatko 😉

ja mam menopur 😉 ale zatiaľ len na papieri z poisťovne 😨 😕 😅

lenuliatko
18. sep 2009

Ixi, tak ideš na Ket? Dobre robíš, spolu sa nám to všetkým bude lepšie prežívať, budeme sa podporovať a tešiť sa.
Mimka, som rada, že si tu 🙂
Tomka, a ty sa ukazuj častejšie, viem, že si tu 😉
cavik, takže robota bokom a bábo je prednejšie, tak to má byť 🙂
zajačik, teším sa, že žiadosť je schválená, už ti nič nestojí v ceste.
Lillyanka, kašli na váhu, na pocit viny, tým nič nezmeníš. A nič nesmieš vopred vzdávať. Práve naopak si hovor, že dokážeš aj sebe, aj doktorovi, aj manželovi, že aj takáto vieš otehotnieť, nech je to tvoja motivácia prekonávať prekážky.
A čo naša najčerstvejšia tehuľka? Marcelka, ako sa darí?

lenuliatko
18. sep 2009

Lilly, menopur som kúpila riadne v lekárni pri SPLNe, len asi si teraz nerobia také zásoby, možno zas budú lieky lacnejšie, tak by prerobili. Neviem, kedy ti ich terba, ak skoro, tak si ich zháňaj hneď ako bude recept, ak nie počkaj, možno kúpiš lacnejšie.

ixi
autor
18. sep 2009

lily ale si silna len si ver ja mam tiez strach ale tuzba je silnejsia a konik vela pomaha este ze vas tu mam kocky 😵 😵 😵

ixi
autor
18. sep 2009

tie lieky by mohli dat aj zadarmo 😠

ixi
autor
18. sep 2009

lenuliatko kde je ta vestica co ku nej chodis?

lenuliatko
18. sep 2009

Ixi, ona je v Blatnej Polianke, neďaleko Michaloviec. Máš záujem? Pozri, marcelke to vyšlo, mne tiež doteraz všetko vychádza, uvidíme, na to rozhodujúce ešte čakám 😅

lillyanka.lillyankov
18. sep 2009

ixi musíme byť všetky silné 😉 a máš pravdu, mali by ť zadarmo 😉

lenuliatko ďakujem za povzbudenie 🙂

lillyanka.lillyankov
18. sep 2009

lenuliatko ja by som sa bála ísť k veštici 😕

lenuliatko
18. sep 2009

lilly, čo myslíš, že ja som sa nebála? 😀 Ale našťastie som sa dozvedela len dobré veci, bola som u nej už 3 krát. Niekedy si človek už tak zúfa, že kašle na riziko, čo zistí, len potrebuje vedieť, čo ho čaká... Či dobré, či zlé.

ixi
autor
18. sep 2009

leni ja by som isla ja sa nebojim len ako by som sa tam dostala?

ixi
autor
18. sep 2009

leni takze teraz ti to 100 percent vynde a budes tehu 😀

ixi
autor
18. sep 2009

leni a kolko sa plati?

lillyanka.lillyankov
18. sep 2009

ja viem, že by som nemala na to myslieť a ísť do toho ale strašne ma to nejako brzdí, resp. moje podvedomie ma brzdí a neviem to opísať niečo v mojom vnútri kričí že som taká tučná, že bábo kôli mne nevýde 🙄 a možno je to niečo vsugerované čo hovoril aj doky, že by som mala zhodiť, že len vtedy to pôjde a možno aj manžel je v tom, že doky má ravdu a mňa to nejako ubíja aj veľmi túžim po bábabtku a na druhej strane si na toto spomeniem a mám dosť 😒 ☹

lenuliatko
18. sep 2009

No ako Ixi, autom. Urobte si s mužíkom vílet, veď taká strašná diaľka to nie je. Alebo príď busom do michaloviec a ja s tebou zbehnem 😉

ixi
autor
18. sep 2009

lily ty mas normalne depku 😠 kasli nato ide oto comu veris 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre