Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

kukulik30
26. sep 2009

marcelka, tak to uz teraz tesim 😵 😵 😵

marcelka82
26. sep 2009

Aj ja. Teším sa ako ho ukážem všetkým čo sa o nás starajú a opatrujú nás. Sa veeeeeeeeeeeeeľmi teším. Niekto mi pomohol aby som sa tešila.

kukulik30
26. sep 2009

marcelka, tak to je fajn 🙂 ...tesit sa je dolezite, babo to citi 😵

marcelka82
26. sep 2009

Ono vie, že ho nedám. Že o neho budem bojovať nech by ma to malo stáť čokoľvek. Vie to od začiatku. Aj keď som sa netešila. Ono v kútiku srdiečka som sa tešila od začiatku. Len to bol riadný šok. Veď ma presviedčali, že som neplodná od narodenia. A bum. Dokonca sme ani sami nevieme ako zvládli 3 týždeň. Už sme v 7-mom. Ten čas ale letí.

jespera
26. sep 2009

Ahojte,
prajem pekny vikend.
Zdeji - ako po odbere - prenose - v pohode, brusko neboli?
Lyndus - pocuvaj aj ty citis pohyby Maleho stale na jednom mieste? Neviem ci to tak ma byt ci ako - moja Malicka sa hybe stale pod pupkom - napravo....a stale len tam....

zdeja
26. sep 2009

jespi ahooj..vsetko ok ...som v pohode papam tabletky...brusko vobec neboli-je to dobre ci zle?

jespera
26. sep 2009

V pohode - mna po odbere bolelo, ale ja som mala aj viacej vajicok - mozno je to tym. ale to ze ta nic neboli nie je na skodu - neboj.

zdeja
26. sep 2009

jespi...po odbere ma bolelo a dost, potom to preslo ....od kedy mi vlozili je to v pohode...sem tam citim lavu stranu ale tu som mala stale citlivejsiu inac oki. 😉
robila si si test predtym ako si sla k dokimu???

dalida
26. sep 2009

Dobre popoludnie, kocendy. Hlasim sa a prosim o radu. Kukulicek, ako to s tebou vyzeralo po odbere vajok? Viem, ze si to tu uz pisala, ale predsa len...
Boli ma cele brusko, nie velmi... da sa to vydrzat..., ale mala som aj zvysenu teplotu. Vodicku pijem..., vela vela vela... Pevne verim, ze Hredzi mi urobi transfer a ja budem v pohode.

zdeja
26. sep 2009

dalidka....ja som mala odber tiez v utorok, bolelo ma brusko az som si nakoniec zobrala ibalgin a zaspala.potom bolo ok . vcera mi robili ET a som v pohodke 😅

marcelka82
26. sep 2009

Ahojte. Dalida, ak Ti bude zle tak radšej choď do nemocnice. Na transfér by Ťa mali pustiť aj z tamadiaľ.

kukulik30
26. sep 2009

dalidka, no ano po transfere ma bolelo brucho dost, ale stale som to nevzdavala, kym som pekne cikala 😉 a fakt som vela vela pila, ono to preslo az tesne pred transferom, nie uplne, ale troska brucho povolilo....

kukulik30
26. sep 2009

po tom mnozstve , co si mala, ta bude brusko boliet dlhsie...ale zase na druhej strane sa zvysuje sanca , ale to vies 😉 😵 kludne si supni tabletocku, kym nemas v brusku bublinky 😉

dalida
26. sep 2009

Dakujem, za povzbudzujuce slova. 🙂 Ozvem sa, ako som na tom... Kukulik, pijkam cca 4 - 5 l denne. Cikat cikam... To je dolezite. Kym bude toto fungovat, tak zvysok vydrzim. 😉
Este mam otazocku kukulicek... Chcel ti Hredzi urobit transfer, ked si mala nabeh na OHSS??? Idem lazkat, ale potom si ta pozriem. 😉

kukulik30
26. sep 2009

ano, urobil,vlastne ani sa nic nepytal, iba sestricka, ci je to uz lepsie..ja som vravela, ze ano...je pravda , ze to pitie mi strasne pomohlo, .ale ja som silou mocou chcela ist na transfer...takze , urcite by som naliehala, ak by mi nechcel vlozit 😀 ...pri 1. IVF mi vlozil aj ked som mu vravela, ze mi je zle...vravel, ak sa zhorsi po transfere, ze mam ist na pohotovost..tak aj bolo, ale bublinky nevydrzali....ale je pravda, ze vtedy som to pitie zanedbala, teda nevedela som, ze treba az tak vela pit 😒
dalidka, verim, ze ti to ustupi trosinka do pondelka 🙂 a potom , ked sa zhorsi, bude to dobre znamenie 😉

katy2
26. sep 2009

ahojte,
dalidka drzim palce 🙂 😵
inak, ja mam rok od OPU.... dnes oplodnili vajicka a z jedneho z nich je nasa hanicka 😵 😵 😵

matulka7
27. sep 2009

Dobrý deň kočky,....

Kukulik - ďakujem za rady a info, krvácanie ustúpilo, upokojila si ma, zľakla som sa, lebo som si myslela, že si zbytočne pichám Gonal, že nastali komplikácie,.... ešte raz ďakujem,...

a mám ešte jenu otázočku, kto mi vie poradiť,.. asi som blbá,.... alebo vtedy ked treba nepočúvam,.. ale ja sa u Hredziho tak vystresujem, že nič potom neviem,.... ked som si začala pichal Gonal 225, v piatok a v sobotu som si už pichla,.. v tom pere je už dávka len na dnes,.. nie?teda jedno pero mi vystačí na tri krát,... či som zle pochopila???? ja budem ešte pichať Gonal nedeľa, pondelok, utorok a v stredu idem na kontrolu - krv a ultrazvuk,....čo bude nasledovať potom??? poraďte mi,.. vopred ďakujem a prajem peknučký nedelný dníček,....

zdeja
27. sep 2009

matulka ahojjjj....ja som tiez pichala gonal 225......a prve 2 pera som vyhodila ked som bola u Hredziho vo stvrtok s tym ze mam posledne pero na stv. a piatok tak mi povedal ze zbytok z pier si mam pichnut este v sobotu
odber som mala v utorok

zdeja
27. sep 2009

matulka ..takze ked si pichnes 225 jeden aj druhy den tak pero si nechaj je tam toho viac a mozno to potom este dopichnes podla toho kedy budes mat odber.....aspon u mna to tak bolo

kukulik30
27. sep 2009

ahojte, matulka zalezi od toho ako mas predplnenen pero, ja som mala pera 450 IU a pichala som 150jednotiek, tak mi vyslo na 3 krat, s tym , ze v pere je troska viac, este nejakych 75 jednotiek, to som si dopichovala tiez ...z dvoch pier tie zvysky 😉

lenuliatko
27. sep 2009

Ahojte 🙂
Marcelka, krááásne bruško, už sa môžeš pýšiť ozajstným tehuľkovským 😵
Čítam si tu o to OHSS, fúú, asi to nebude sranda. Kedy pri stimulke treba začať veľa piť? Hneď od prvého dňa? Koľko tak, 3l denne, či aj viac? A nemusí to byť vždy Fatra, čo? Nejak to skombinovať s minerálkou, čajmi... A čo sa zas nedozviem, že ešte aj zbytky z pier sa budú dopichávať 😕
A chcela by som brať aj chilli, v akom období sa to berie, od začiatku stimulky po ET? A čo anopiryn? V niektorých centrách ho dávajú automaticky, aj ja by som ho chcela nasadiť. Aj Prednison sa mi pozdáva, proste chcela by som urobiť maximum, ale zas niečo nepokaziť... 😒

lenuliatko
27. sep 2009

A s tou mrškou po dekáči som to asi zakríkla. Fakt to silnejšie krvácanie bolo normálne, 3 dni, včera som už len jemnulinko špinila a dnes už by normálne bolo čisto, ale zas mám slabé špinenie, akurát, že trošku ružovejšie, než bolo. Ale už viem, že je to ok, tak to snáď prejde. Ešte že ste tu skúsené stimulantky, lebo by sme tu stresovali viaceré. A tak ideme pripravené a už nás veľmi nemá čo prekvapiť 🙂

matulka7
27. sep 2009

Ahojte,...
ja mám tiež pero 450 UI, pichla som si 225 v piatok a aj včera,... t.z. že som zle urobila,.. včera som mala už vziať nové pero???nerozumiem,....prepáčte,.... ☹

lenuliatko
27. sep 2009

Matulka, ty máš v jednom pere zrejme dve dávky, na dva dni. Ale stále je tam o trošičku viac. Tak ak som dobre pochopila, tak s tých zbytkov z pier ti dokopy vznikne ešte jedna dávka nakoniec.

matulka7
27. sep 2009

Lenuliatko,.. soms a zľakla že ked pero je 450, ja si pichám 225,... že to nebude dosť ani na dvakrát,...... už stresujem,.. prepáčte 🙂 🙂 🙂

zdeja
27. sep 2009

matulka mala som tiez 450 UI....pichala som si 225....takze jedno pero ti staci na 2 dni...v pere stale troska ostane takze ho odloz.
hredzi ti potom podla ultrazvuku povie ci bude treba dopichnut aj ten zbytok.
ja som si pichala 10 dni (5 pier) po 225.....potom som 11 den pichla zbytok z pier

lenuliatko
27. sep 2009

Ešte by ma zaujímalo, ak viete, prečo niekomu dáva doki gonal, niekomu puregon? Od čoho to závisí?

matulka7
27. sep 2009

Zdeja,... aha, ďakujem, už som pochopila,... ste zlaté, že mi tak radíte,..... čo by som bez vás robila,... 😉 😉 😉

matulka7
27. sep 2009

Lenuliatko,.... to ani ja neviem,... a jeho by som sa ani neodvážila opýtať,..... 😀 😀 😀

petronelka77
27. sep 2009

Ahojte Splniecka 😉 .
Len sme vas prisli pozdravit a povzbudit pri snazeni a tehulkovani 😉 .
My pomalicky rastieme a kopkame 😉 .
Peknu nedelu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre