Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

tomka12
27. sep 2009

Ahojte zienky 😉 Tolko ste toho popisali, ze nestiham citat...Prajem Vam vsetkym pekny zvysok dna a uspesny novy tyzden 🙂

ixi
autor
27. sep 2009

ahoj tomka 😀

zajacik...
27. sep 2009

Caute babulky, vy ste toho popisali, precitala som to tak z rychlika... 😅
Vcera mi dosla mrska, jupii, tak vo stvrtok letim do SPLNu 🙂 Dosla na 5.den od dekacu 😵 Ale to asi preto ze som na dekac bola az 22.DC a moj cyklus trva normalne 26.DC, teda dosla presne 🙂 .
Lenuliatko pri puregone ti v pere nezostane ziadny zvysok, jedno pero 600IU ti vyjde na 3 davky po 225IU, sice to matematicky nesedi, ale kvoli tomu ze je tam toho v pere viac, tak ti z 1. pera vyjdu 3 davky a ziadny zvysok tam uz nezostane 🙂 A inak myslis ze ten Pregnyl sa mohol pokazit? Ak si ho dala do chladnicky po tom co si zistila ze si ho tam nemala, tak podla mna by to malo byt OK. Neviem ci ti poistovna preplati novy pregnyl 😕
Babulky vsetky vas pozdravujem a pekny zvysok vikendu 🙂

jespera
27. sep 2009

Ahojte,
Zdeji - si sa pytala, ze na kolky den som testovalal - na osmy, a boli tam slabe dve ciarky 🙂.
Inac este nadviazem na tu temu co ste mali o piti velkeho mnozstva vody - ci je to pravda neviem, pretoze ja som sa pytala sestricky, ci mam pit viacej alebo tak, prekvapene na mna pozerala ze naco? normalne, a aj tak bolo pila som klasicky ako stale....

tomka12
27. sep 2009

Ahoj Ixi, ako sa mas? 😉

kukulik30
27. sep 2009

jespi sestricka to zrejme odporuca hlavne pri velkom mnozstve odobratych oocytov...asi ak je to mnozstvo prijatelne , tak nie je dovod zvysovat prijem tekutin, ale mne napr vyslovene vravela , ze pit vela, viac ako obycajne aspon 3 -4 litre denne 😉
a v stredu nejde ni do Splnu?

kukulik30
27. sep 2009

nik..ups zabudla som pismenko 😀

ixi
autor
27. sep 2009

tomka mam sa celkom fajn tesim sa nato ked budem konecne tehu 😵 😵 😵

zdeja
27. sep 2009

jespiii ahoooj....polovicku som prave prehovola ze budeme tastovat na buduci vikend 😅
jasom tiez pila normalne , skor som chodila viac curat

matulka7
27. sep 2009

Kukulik, ja idem v stredu 30.9. 🙂

katy2
27. sep 2009

ahojte 🙂
cavik uz vravela, ze nas vcera prisla pozriet na prechadzke a videla malu hanku... skoda, ze spinkala.... 🙂
ale vas teraz je, co idete do splnu, opakujem sa, ale myslim na vas.... 😵 mozno o to viac, ze ja som to takto pred rokom prezivala na sebe 😵

sobka
27. sep 2009

Ahojte 😉
ja sa k vám dostanem stále až tak v noci..hm 😒 a nemám s kým kecať..Dnes bolo tak krásne..boli sme s drahým v Prešove na národnej výstave psov za kamaratmi..ich psík vyhral vo svojej triede vsetky ceny..je naozaj krasne stavaný aj povahu má taku ako má mať...no a teraz si vas opat citam, kedže nemám zatial nič nové, cakám aj ja na mršku, mala by príst cca 6 oktobra, takže na KET sa potom aj ja k vam pridám..už sme sa riadne nakumulovali...sa teším 😵, že je nás tolko, hned je živsie. Vecer som si bola zabehať a svokra na mna s otázkou: "nemala by si sa setriť? ale sa natriasaš a co ak možes byt tehula a ti to škodí?" No, baby, normálne ma zaskočila. Sama neviem, či je vhodné kondične športovať po ovulácii, nemožeme si nejak v prípade uhniezdovania ublížiť? hm, zajtra skusim zavolať mojej dokine, normálne som sa zamyslela, viem že je zdravé športovať, ale neviem ako to je v nasich prípadoch, ked KETujeme, stimulujeme atak..viem, že pred IVF by sme sportovať nemali pri stimulácii, ale tak bežne...hm, neviem, možno budete vedieť vy 😉 poradiť. Inak kočendy s tými liekmi na stimuláciu, ja mám také skusenosti, že je individuálne aké dr. predpisuje injekcie, ale hlavne sa pozerá na poisťovnu , ktorá aké prepláca, lebo je fakt, že ja aj keby som chcela iné lieky, nedostanem ich, leda, žeby som zmenila poistovnu, alebo si ich sama zaplatím...tak to bolo mojej kámoške povedané, pretože sa na to pýtala, kedže chcela iné, pretože na tie, ktoré brala pri 1.IVF, zle reagovala...no a dostala opat tie isté a tentokrát mala pekne vela vajíčok...tak neviem. Z vlastnej skusenosti aj ja mam 32 a oba cykly som mala predpísaný menopur, som Spoločná poistovna. Možno, ak sa zlucime od noveho roka so vseobecnou a náhodou budeme musieť absolvovat 3.IVF, dostaneme iné liečiky, ale tiež si myslím, že je jedno, aké nam predpisuju, vajka su geneticky tak ci tak bud zdravé, alebo zdeformované, ci je ich vela alebo menej, skor si myslím, že to zaleží od konkretneho cyklu a momentálneho zdravia ci dusevnej pohody, kolko sa ich vytvorí...no, nechcem nyt mudra, len sii myslím, že inak to neovplyvníme.... 😠 Len aby sme nestresovali a boli pripravené na stimulovanie v maximálnej pohodicke...dobru nocku

zajacik...
28. sep 2009

Sobka tak to si ma potesila ze kamoska na lieky zle reagoavla a pri dalsom IVF mala pri tych istych liekoch viac vajicok 🙂 Lebo ja som mala pri prvom IVF len 3 vajka (vdaka Bohu aj za tie) a doki mi zase predpisal puregon, tak som zvedava aka bude urodicka teraz... Nepotrebujem nejak vela vajok, ale do tych 10 kuskov by som sa potesila 🙂 Inak ja som mala folikov viac aj pri prvej stimulke, lenze rastli nerovnomerne a v den OPU ten najvacsi uz bol prasknuty a ostatne boli este male, takze preto som mala len 3 vajka.

zajacik...
28. sep 2009

A inak vsetkym pekne ranko 😵
Katy dakujeme ze na nas myslis, snad aj my takto o rok sa budeme tesit z malej babiky ako je tvoja Hanka 😵
Cavik uspesny start do prace a nech sa tam dlho neohrejes 😀

katy2
28. sep 2009

Ahojte a pekny dnicek vsetkym 😵
ja idem zajtra konecne na kontrolu po porode, ktora mala byt po 6 tyzdnoch.... uz sa tesim, ako ma porodnik sfukne.... 😠 ked skor sa nedalo.... ☹
drzim palce vsetkym 😵
hanka dnes rekordne dlho spala, od 20,30 do 5,45 a aj to sa zobudila na budik, co zvonil MM 😉

kika79
28. sep 2009

Ahojte babenky 🙂 Prajem vsetkym pekny dnicek.
katka prezerala som si tvoj album, ta tvoja Hanicka je ale pekna fesanda a v tej vode ako mala zubrienka 😉 ze si ju uziva to vidno. Je to maly zlatusik 🙂 Musime dat niekedy rande.
Mna uz brucho az tak neboli, ale stale ho citim, pijem jak duha až mi je z toho zle ☹ pridali sa troska bolesti krizov, snad to bude ok, uvidime. co je zle zacinam pokasliavat a to sa mi nepaci. Dufam,ze nebudem chora 😒 Inak som v pohode. papa moja

vsetkym este raz pekny slnecny den 😵

katy2
28. sep 2009

erika, ahoj, stale myslim na teba a drzim ti palce. myslim, ze uz nemusis tolko pit, uz si dost dlho od transferu. davaj na seba pozor a setri sa. priala by som ti, aby ti to vyslo na prvykrat. my sme sa trapili dlhsie. nakoniec to boli dvojicky ale jedno babo to potom vzdalo, tak nam ostala len hanicka....

kukulik30
28. sep 2009

krasny dnik 🙂

cavik, tfuj tfuj tfuj...pohodovy start do prace....ale ako pise zajko, nie nadlho 😉

Katy..jej Hanka je zlatunka, ze vas necha takto dlho pospinkat 😵 a veru tu prehliadku po sestionedeli si riade dlho omeskala 😀 ale neboj, dr pochopi, hlavne, ze budes ok, to aj na plucne ta posle, ak si dobre pamatam 🙂

ja som na OCR momentalne, takze vegetime doma, dufam, ze uz sa poriadne dolieci ten nas lapaj 🙂

kukulik30
28. sep 2009

inak viete na koho som si vcera spomenula , tie starsie snazilky a mamicky so Splnu si budu pamatat.... cicca, ta uz tu dlho predlho nebola, ani sa neozyva, co je s nou 😕

katy2
28. sep 2009

kukulik, ahoj,
to si sa v praci dlho teda neohriala.... ale s detmi to tak byva, tak nech sa samulik poriadne vylieci.... posielam mu pusinku....
cicca to fakt dlho nebola 😒
ja na tu prehliadku idem k porodnikovi, u svojho som ani nebola, nemam chut, som na neho nastvana a ked tam pridem, tak uz len po kartu, lebo od neho odchadzam.... a na co na plucne? 😕

kukulik30
28. sep 2009

po porode posielaju este na plucne, ale to by malo byt raz dva, aspon u nas je to tak 😉 ale ved dr ti povie, mozno u vas neposielaju 😕 ved uvidis 🙂
hej, dlho som sa neohriala v robote, ale co spravim, ked inak sa neda, musime si prejst asi tymi chorobami, lebo doteraz sme v podtate nemali problem,ale skolka robi svoje 😒 este dobre , ze v praci su ustretovi a ak tam nie som, da sa to vydrzat, akutne veci vybavi aj moja kolegyna...a zvysok pocka 🙂 al eprave tento tyzden mam taky nabity, ze mi to az tak vhod nepaslo, ale nejako to poriesim...

lenuliatko
28. sep 2009

Ahojte splniečka 🙂
Tak, začínam pichať v stredu. V pondelok ďalšia kontrola. Ako tak rátam, keď všetko pôjde, ako má, 12.10 bude OPU a vklad neviem.
Stretli sme sa s IXI, hneď mi spríjemnila čakanie, pokecali sme 😵
Dnes som v SPLNe trhla rekord. Odchádzala som o 9.45h. Toľko ľudí som tam ešte nezažila. Aj nové páry boli. Doki nestíhal robiť. Ixi to ešte celkom dobre zmákla, lebo potom prestal robiť ultrazvuky a šli operovať. Asi len jedna baba, lebo to bolo dosť rýchle. Potom sa pokračovalo... A o týždeň mi to vychádza zas v pondelok 😅 , škoa Ixi, ty ideš v utorok.
K tomu pregnylu mi povedal, že nevadí, že nebol v chlade, mám ho tam dať teraz. Tak keď nevadí, nevadí... Inak aj napriek veľkému návalu sa stále usmieval popod fúz, veď keď videl, koľko peniažkov mu z toho kvapne 😀 Ale nech sa má fajn, len nech všetkým pomôže.
Ešte som sa tam bavila s jednou kočkou a tá berie pre zmenu fostimon, ovu mala, HP ok, doplácala tak ako za puregon, tak mám pocit, že sme ako pokusné zajace, že skúšajú, pri ktorom lieku sú najlepšie výsledky, lebo inak neviem...
A od rána sa mi darilo... 🙄 Pri tankovaní som si okrem toho, že som sa obliala benzínom, zatrhla silonky, tak som utekala do tesca kúpiť nové. Mali len čierne, ale brala som. Pred SPLNom na parkovisku som sa prezliekla, lenže boli to len také po stehná, reku nevadí. Vyšla som z auta, prejdem pár krokov a pančuchy sa šmýkajú, tak som si to chvíľu naprávala, to bol pohľad... 😀 Ale došlo mi, že to nepôjde, tak rýchlo nazad do auta, ale to mi už padali na kolená a trčali spod sukne. Pár začudovaných pohľadov... Tak som nakoniec radšej vzala tie natrhnuté, podarilo sa mi urobiť ešte jednu dieru. No, tak som bola čaja v deravých pančuchách 😝
Idem dačo porobiť, neskôr sa zastavím 🙂

zajacik...
28. sep 2009

Lenuliatko od rana som ta tu chodila vyzerat kedy na pises. Inak dobre si ma pobavila s tymi pancuchami 😀 Super ze uz v stredu zacinas, ale ak budes pichat 12 dni, teda do 11.10., tak odber bude az 13.10.. No ale ved uvidis. Ja idem do SPLNu vo stvrtok, ak by som hned vo stvrtok zacala stimulku, tak to budeme mat tesne po sebe 🙂 Vdaka mojej rychlej mrske som ta skoro dobehla 😵

zajacik...
28. sep 2009

Leni este sa chcem opytat, ty si predtym volala ze dnes pojdes do SPLNu, alebo si rovno isla? Lebo ja si planujem na stvrtok ze pojdem, len neviem ci mam este zavolat dopredu sestricke, ci netreba?

lenuliatko
28. sep 2009

Čau Zajačik, len na bleskový skok som tu, ale odpíšem 😉
Neviem ako dlho budem pichať, závisí to aj od vajok, ako sa im bude dariť. Stimulka trvá cca 10-14 dní, už som tu čítala všeličo, ale mám pocit, že tak to naplánovali naschvál, aby to tak vychádzalo. Inak by som už asi aj dnes-zajtra mohla začať. Ale to ma trápi najmenej. Jéj, a dúfam, že ma teda dobehneš, budeme to mať skoro naraz, možno aj úplne 😉 Hej, a volala som vo štvrtok do SPLNu že mi cez víkend končí mrška, kedy prísť. Ale podľa mňa vôbec nemusíš, sestrička povedala, že od pondelka môžem prísť kedykoľvek, takže deň-dva hore-dole.
Hej a sestrička bola zlatá, videla ako vedieme s IXI družný rozhovor a sa potešila, že sa kamarátime a povzbudzujeme. A to som jej ešte spomenula, že koncom min. roka sme sa tam tak stretli asi 4-5 báb, to bolo jak stretko starých kamošiek, nie návšteva CAR 😀 Som rada, že vás mám 😵 Prídem k večeru, teraz mám povinnosti, papá.

kukulik30
28. sep 2009

leni, tak uz zacinas, super....a fajn, ze ste sa s Ixi stretli 😵 skoda, ze v stredu z vas nik nepojde...ale neva , mozno nabuduce...to ale dufam, ze uz budem chodit iba na ko po pozitivnej krvicke 😀
zajko...a ty ide vo stvrtok? nechces ist v stredu? 😉 😀

kukulik30
28. sep 2009

lenka, a na ty ch pancucjach som sa dobre pobavila 😀 😀 😀 no obcas mam aj ja take smolne dni, aspon sa clovek ma potom na com rehotat, i ked v momentalnej chvili ti do smiechu nie je...a mozno si nikto nevsimol, ze mas dieru 😅

zajacik...
28. sep 2009

Kukulik ja by som aj v stredu isla, ale ked nemusim, tak radsej nechcem v stredu vymeskat z roboty, lebo to vedenie nie je nadsene. Takze pojdem vo stvrtok, to mi ajtak bude koncit mrska. A ty nechces vo stvrtok?

zajacik...
28. sep 2009

Inak ja stale neviem ktora to bola Dalidka v pondelok v SPLNe. Este mi neodpovedala ci ta s tym cervenym mobilom 😀 Lebo ina sa mi na nu nepodobala, ale ani tato velmi, tak ja neviem 😅

kukulik30
28. sep 2009

ja som objednana na stredu 30.9. tak mi vravel doki....a vo stvrtok mame poradu v robote a mala by som tam byt, takze presunut velmi nemozem 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre