Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

astrid55
23. okt 2009

dik baby za info...vcera ked som volala sestricke kvoli vysledku a povedala, ze negativne, tak som sa jej opytala, ci aj niekto pozitivne, tak tvrdila, ze pol na pol...aspon na niekoho sa usmialo stastie...som rada, ze ste optimisticke, mne tiez vcera nebolo vsetko jedno, ale dieta si asi clovek nasilu nevydupka...aj ked sa velmi dlho a velmi intenzivne snazi...este k ixi, vsimla som si, ze mas 23 rokov, ani nevies ako Ti zavidim tento vek..je od teba velmi zodpovedne, ze sa uz od teraz snazis o babatko, raz to musi vyjst...aj napriek neuspechom doteraz mas este vela casu pred sebou..pravdupovediac, ja som v tvojom veku este vobec nerozmyslala nad detickami (teraz mam 32) ,no a teraz sa musim vynasnazit dvojnasobne...tak len tolko...este som nad tym vcera rozmyslala, ze jedinou vyhodou celeho neuspechu pri snazeni, je to, ze cloveka to naozaj zoceli ak to vezme ako vyzvu...ale vacsina bab, co sem chodi, to asi uz vie..takze prinasa to aspon to, ze je clovek silnejsi...no dnes sa citim ako terminator 🙂

ixi
autor
23. okt 2009

mirus ☹ ☹ ☹ ja som bola vcera 10 ☹ nemam slov....

feja22
23. okt 2009

Dievčence dnes som kúpila časopis Mama a ja a zo štatistiky Vám odcitujem:
"Pravdepodobnosť po jednom prenose embryí je 30%. Ak zoberieme do úvahy ešte možnosť prenosu zmrazených embryí a možnosť opakovania IVF, tak po tejto metóde otehotnie 80 -90 % žien."
A ešte poznámočka - na test je čas až na 12 deň. Nevešajte hlavu.

zuzana.dry
23. okt 2009

Dievcata...vidim, ze smola sa tu zo dna na den na vas lepi...je mi to luto...ani si nepamatam take neuspesne obdobie v tomto fore... ☹

zajacik...
23. okt 2009

Mirus, ja uz neviem co na to povedat.... ani naznak ducha tam nieje???

zuzana.dry
23. okt 2009

Konecne sa mi podarilo pridat nejake foto...

ixi
autor
23. okt 2009

ja som chcela babusko a ked som zistila ze prirodzene sa neda tak nemala som naco cakat a sly sme dotoho vidis ze ajtak sa neda hned....

ixi
autor
23. okt 2009

zuzi smusko je na mnam mnam zlatunky 😉

zajacik...
23. okt 2009

Zuzi mas krasneho drobceka 😵

zajacik...
23. okt 2009

Feja to kto pisal ten clanok? To je ten co pisal Hredzak? No mne sa to nezda tych 80-90%, ... 😅

dalida
23. okt 2009

Ahojte, kocendy. 🙂 Kedy sa tu uz konecne dozvieme aj krasne spravicky???
Zajacik, Lenuliatko.... je to na vas. 😵

lyndus
23. okt 2009

zajacik hej ten clanok pisal Hredzi, tych 90% zrejme myslel tak, ze casom a pokusmi sa takmer kazdy dopracuje aspon k jednomu babuliatku...aspon tak som ten jeho clanok a percenta pochopila ja 🙂

zajacik...
23. okt 2009

Ahoj Dalidka, som rada ze ta tu vidim 🙂

lenuliatko
23. okt 2009

Ahojte babule, ja už sa bojím zapínať našu tému, čo sa zas dozviem 😔 To čo sa v tom SPLNe porobilo? Pozerali ste si iné témy o IVF? Veď všade sa tehulí jedna radosť a tu? Veď tu pozitívna správa nebola ani nepamätám, ak nemyslím teba dalida, aj to bolo len na chvíľu.
Feja, držím ti palce dupľom, nie len preto, že ti to prajem z celého srdca, ale aj preto, aby si nám dala iskierku nádeje. To, čo ti sestrička dnes povedala, že to je 50:50, tak neverím, že ide o tento mesiac, celoročný priemer možno, ale toto ja katastrofa.
Inak, ja tiež tuším, že to nevyšlo, proste moje podvedomie ma už na to pripravuje, pri týchto správach sa ani nedá myslieť pozitívne. Ja už mám nejaké mrcha príznaky, som síce len 7 deň po ET, ale som pripravená na všetko...
A keď si spomeniem s akým elánom sme začínali, že koľko detičiek bude... 😅

dalida
23. okt 2009

Lenuliatko, nesmies sa stresovat... Ak na teba zle posobia negativne spravicky, tak sa vyhni netiku... a potom sem nabehni s fajn spravou. 😵
Zajacik, 🙂

feja22
23. okt 2009

Áno, je to od Hredziho. Tiež som to pochopila tak ako Lynduška.

zajacik...
23. okt 2009

Lenuliatko ale ved mrcha priznaky su OK, treba verit 😉 Viem ze po tychto negativnych spravach to ide tazko, ale musime... Mna vcera vecer zacali pobolievat vajecniky, aj brusko som trosku citila, aj v noci, ale len tak mierne, tak snad sa v brusku nieco pekne deje...

lenuliatko
23. okt 2009

Dalida, to nie je len týmito správami. Necítim nič, čo by naznačovalo, že by to vyšlo. Už som bola tehu a pamätám si, čo som cítila. Čo si budem nahovárať? Jasné, že ešte verím, // ma môžu už len milo prekvapiť 😉

lenuliatko
23. okt 2009

Zajačik, vidíš, také niečo by som aj ja brala. Dúfam, že sa zajačiky zahryzávajú 😵 Len, ja mám taký 100%-ný mrcha príznak. Začnú ma bolieť kríže a preháňa ma, no a už to začína... 🙄

zajacik...
23. okt 2009

Lenuliatko ale kazde tehotenstvo prebieha inac... A myslim si, ze vtedy ked si bola tehulka si to zacala vnimat az po vynechani MS, ci nie? Citila si to uz skor?

zajacik...
23. okt 2009

Leni ale presne tie mrcha priznaky su ono. Aj kamoska necitila vobec nic, a potom ku koncu mrcha priznaky, uz myslela ze idu kramy a su z toho krasne dvojicky dievcatka 😵

zajacik...
23. okt 2009

A okrem toho je u teba na mrchu este velmi skoro, tak za tyzden by bola realnejsia, ale nie teraz. Takze hlavu hore!

lenuliatko
23. okt 2009

Zajačik, práve že skôr. Dovtedy som ešte nebrala žiadne hormóny, asi 6. deň po ovu ma začalo bolieť bruško a stále to silnelo, pomaly až kŕče som mala talé 2 dni pred očakávanou mrchou a vtedy ma prvýkrát začali bolieť prsia. Teraz som z tých hormónov taká pobláznená, že prsia ma bolia už od dekáča, brucho od utrogestanu a keď si vezmem, že ovulka bola akože OPU, tak by som bola už 10.DPO a necítim nič zvláštne, len môj typický mrcha príznak 😒

zajacik...
23. okt 2009

Leni a aj prave kvoli tym hormonom co sme nimi nadopovane sa nemozes porovnavat s tym tehulkovstvom co bolo predtym. Drzkam ti vsetky palceky aby si bola tehulka, a aj ostatne co este cakaju na vysledok 😵 Jednoducho uz to musime prelomit...

lenuliatko
23. okt 2009

Asi to jediné ma ešte ukľudňuje, že na mrchu je skoro 😅

lenuliatko
23. okt 2009

Zajačik, veď ja nevravím, že som to vzdala úplne, stále verím a dúfam. ďakujem za povzbudenie, tak dobre mi to padlo 😅 Ja tiež čakám, ktorá to bude, čo to prelomí, už tu bolo toľko adeptiek a akosi stále stojíme na mieste, tak možno práve my... Ktovie, čo bude 🙂 Keď tak rozmýšľam, tak po nás ostáva ešte Leto a Cavik a koniec. Už veľa pokusov nie je. Aj keď kočky, čo ešte čakáte na krvičku, stále ste horúce adeptky, nič nevzdávajte 😉

lenuliatko
23. okt 2009

Mali by sme prvej, čo prelomí smolu vymyslieť nejaký darček, nech je väčšia motivácia, čo vy na to baby? 😀

zajacik...
23. okt 2009

Lenuliatko myslim ze tie // budu samotnym najkrajsim darcekom a najlepsou motivaciou, aspon ja po nicom inom netuzim a nic by mi vacsiu radost neurobilo 😵

lenuliatko
23. okt 2009

Idem variť, deťúrence si rozkázali niečo sladké, a ja mám tiež chuť 😀

lenuliatko
23. okt 2009

Zajačik, veď ja viem, to bolo len na odľahčenie pochmúrnej nálady 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre