Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

marcelka82
5. nov 2009

gisel nestresuj. Dobre to dopadne. Chytila si tehu vlnu. 😉 😉 😉

gisel22
5. nov 2009

Dakujem marcelka 🙂 🙂 🙂 , ale uz nestresujem, praveze som kludna a pripravena na vsetko 🙂 😉 😉

rebeka33
5. nov 2009

Ahojte, fakt je tu dnes nejako podozrivo ticho. Kto mal ísť dnes na USG? Dúfam, že je všetko O.K. Ja som chcela dnes testnuť, ale keď som videla ako vonku prší 😝 , vôbec sa mi nechce ísť von len kvôli kúpe testu. Tak uvidím. Ja už tiež na sebe nič nepozorujem, len to ,že som úplne zlenivela. Len by som pozerala TV a spala. Ani do roboty sa mi bohvieako nechce. Preto sa chcem opýtať, Ak vám to vyšlo, od kedy ste šli na PN, a kto vás vypísal? Hredzi asi nie. Rozmýšlam, že ak by pánbožko doprial, nevrátila by som sa robiť. Viete poradiť, ako sa to vybavuje keď si SZČO.

lenuliatko
5. nov 2009

http://tvnoviny.sk/spravy/svet/polska-katolicka...
Pozite, aký článok som našla 😕
Gisel, dobrý prístup, nevzdávaj to 😉 A hej, srdiečko je najčastejšie až v 8tt.
Marcelka, ty sa ako máš?

gisel22
5. nov 2009

Rebeka, ja som tiez SZČO a aj teraz som na PN. Hredzi mi dal lekarsku spravu a moja gynekologicka mi dala PN.

lenuliatko
5. nov 2009

Ahoj Rebeka, Feja šla na UZV.
A šup-šup kúpiť testík, drobce treba aj trochu vyvenčiť na čerstvom vzduchu 😉 Neviem, či dobre chápem, ale ty robíš ako SZČO pre niekoho iného? Neviem, aká je konkrétne tvoja situácia, ale pozor, aká ti vyjde materská, či ti vyjde a tak. Treba myslieť aj na to. Hoď sa na rizokové a hotovo. Neviem, z akého VZ si platíš odvody, ale je namieste pošpekulovať, ako si zmaximalizovať materskú, k tomu využiť PN... A byť v teple doma a len brať peniažky 😉

gisel22
5. nov 2009

No ten clanok.............. 😠 radsej no coment

marcelka82
5. nov 2009

To je tým, že nie každý vie, čo prežívajú páry, ktoré chcú mať svoje vlastné detičky a nemôžu. Nech to znie akokoľvek, dala by som im, aby prežívali to čo my.

marcelka82
5. nov 2009

Prepáčte, ale ten článok ma naštval. Veď aj samotný štát, nepomáha párom, ktorý nemôžu mať svojích potomkov a idú na umelé. Keď počúvam ako pomáhajú tým, čo na všetko kašlú, tak je to hrozné. Ja by som skôr zakázala potraty. V dnešnej dobe je toľko možnosti ochrany. Tak nech zakážu potraty. Samozrejme nechala by som výnimky kvôli zdraviu.

marcelka82
5. nov 2009

Sobke sa to kráti. Tak dúfam, že sa nám príde rýchlo pochváliť.

Ste tu ešte niekto?

lenuliatko
5. nov 2009

Marcelka, nerozčuľuj sa. Mňa len šokovalo, ako pár obmedzencov, ktorí nikdy neboli v našej situácii idú rozhodovať o osudoch žien túžiacich po deťoch. My sme si zvolili takú cestu, my sa za to budeme raz zodpovedať, žiadni cirkevní ťulpasi nemajú na toto právo. Starajú sa do všetkého... A to som veriaca, ale kde berú, že Boh by niečo také odsúdil? Cirkev si robí vlastnú politiku vo všetkom. Je to hnus...

lenuliatko
5. nov 2009

Sobka sa na akosi dlho odmlčala, nemám z toho dobrý pocit. Ale snáď nás chcela len prekvapiť 🙂
Ani feja sa neozýva. Feja, nie že to urobíš ako s krvou, že si tu a neozveš sa, dokedy nebude srdiečko 😉 Takto nás naťahovať, čakáááááme...

marcelka82
5. nov 2009

Keby to bolo proti cirkvi, Boh by nikdy nedovolil, aby túto metódu vynašlli a tak pomohli párom. Ja som to vždy brala skôr ako skúšku. Koľko som ochotná pre bábo zniesť. To aby som si viac vážila a nesprávala sa ako macocha. Kto neskúsil, nevie.

lenuliatko
5. nov 2009

Ešte k tomu Poľsku... že väzenie za to bude... 😝 A ženy, čo to podstúpia nech rovno upália na hranici, jak posledné bosorky 😠

marcelka82
5. nov 2009

Baby, my sme tehotné. Nemôžeme byť v strese a napätí. Tak rýchlo s dobrými správičkami. 😀 😀 😀

marcelka82
5. nov 2009

Už som radšej ticho. To je už vrchol všetkej drzosti. To skôr toto je proti Bohu. Len ide o to, čo je proti Bohu a čo proti cirkvi. Malo by to byť jedno, ale nie je.

lenuliatko
5. nov 2009

Určite je aj hriech lietať, lietať do vesmíru, veď keby to Boh chcel, tak nám dá krídla, nie? 😅 Škoda sa pozastavovať nad takýmito absurditami. Nepoviem, že je cirkev proti potratom, ale proti umelému oplodneniu? A vyhrážajú sa basou? 🙄

marcelka82
5. nov 2009

Zmeňme tému. Vybrala som si kočík. Pozri fotoalbum.

lenuliatko
5. nov 2009

No, strávila som tu doobedie, nikto z tých, na ktoré čakáme sa zatiaľ neozval, tak sa idem obliecť, nachystať obed, lebo detičky sú hladné. Maj sa Marcelka zatiaľ, nakuknem preiebežne.

marcelka82
5. nov 2009

Tak sa maj. ☹

lenuliatko
5. nov 2009

Pekný je 😵 Aj mne sa také páčia, len neviem, či nebduem pozerať pre dvojčatá 😅 A čierny chceš?

lenuliatko
5. nov 2009

Tak ešte nejdem, len nech nik nepríde, lebo som stále v pyžame 😅

marcelka82
5. nov 2009

Čierny nie. Nechcem mať smutné bábo. Nech je veselé. Ale z tých je iba v tmavom. Ale ten zelený je celkom fajn. A má všetko.

marcelka82
5. nov 2009

Ale aké kolieska na kočíku sú najlepšie?

marcelka82
5. nov 2009
lenuliatko
5. nov 2009

Ten zelený sa mi viac páči. Neviem sa dočkať, kedy budem kočíkovať 😵 😵 😵 Už by som najradšej mala kočík doma a nacvičovala 😀 Dáme rande niekde v meste a budeme najšťastnejšie maminy na svete 😉

marcelka82
5. nov 2009

Nato sa už veľmi teším. Ja by som chcela aby už bol máj a ja som šla s drobcom do parku a zavolala niekoho kto ma podrží vždy keď to potrebujem a nech si ho pohajká. To bude ten najkrajší pohľad. Už keby som sa ho dočkala.

lenuliatko
5. nov 2009

Tak to neviem, ešte som si neštudovala podrobnosti 😅 Ale zdá sa mi, že nafukovacie. Ja by som chcela buď trojkolku, alebo štvor, čo má kolieska pri sebe.

lenuliatko
5. nov 2009

Aj ja chcem, aby to zbehlo, ale všetko má svoje čaro. Ako bude bruško rásť, ako bude malé kopkať a teraz je LEN naše. Keď sa narodí, už veru nebude 😀 A fajn, že sa narodia v lete, užijeme si prechádzok 😉

marcelka82
5. nov 2009

No mne tiež vyhovuje viac trojkolka kvôli výťahu. Ale ináč mi je to jedno, len nech to má všetko a je bezpečný pre malého Erika. 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre