Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lenuliatko
5. nov 2009

Cavik, tak to s tým testom bolo určite znamenie 😉 A len jeden si vzala??? Oni asi pri OPU počítajú s tým, že ženy budú rozklepané a na kondóm zabudnú, ale ja som ho mala 😎

cavik
5. nov 2009

veru tak 🙂

a keď si predstavím, že keď ostanem tehoška, tak to budem pichať celých 9 mesiacov, až mi mráz behá po chrbte 😒

lenuliatko
5. nov 2009

Nič príjemné, ja už som pri odberoch ani ihly nemohla vidieť, ale ak by bolo treba, premôžem sa. A ty tiež.

zajacik...
5. nov 2009

Cavik, Leto, gratulujem k vajkam a o 2 tyzdne zelam // na testikoch 😵
Pimma doki je v centre kazdy den, mozno len teraz stvrtok-piatok tam nebude...
Sobka budem drzat palce na 3.IVF 🙂
Dobru nocku babulky 😉

mima263
6. nov 2009

dobré ráno 🙂
Dnes mám deň D, tak mi držte palce 😅

cavik
6. nov 2009

mima....samozrejme, že držíme....všetky 🙂 🙂

lyndus
6. nov 2009

ahojte babulky, ranajocky dosli 😀 😀 😀
😀 😀 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 😀 😀
😀 😀 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 😀 😀
😀 😀 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 😀 😀
Mima STRAAAAAAAAAAAAAAAASNE MOCNO drzime palceky na krvicku, pfuj pfuj pfuj 😉

ixi
autor
6. nov 2009

mima 263 drzkam palceky 😉

ixi
autor
6. nov 2009

ahojte kocky 🙂

lenuliatko
6. nov 2009

Ahojte 🙂
Mimka, držím palce na KET, nech sa u teba drobcom páči a nevylezú, až za 8 mesiacov 🙂

ixi
autor
6. nov 2009

ahoj leni ako sa citis tehulka 😵 😵

katy2
6. nov 2009

Ahojte 🙂
nadalej vsetkym, koho sa to tyka, drzim palce 😵
my mame dnes 5 mesiacikov 😉

lenuliatko
6. nov 2009

Ahoj Ixi, Katy, mám sa fajn. Dnes síce ráno zas začali také nepríjemné mrcha tlaky, ale nemienim sa už trápiť. Dúfam, že ako prišli, tak aj pôjdu. Trošku mi je blbo na žalúdku, ale aspoň niečo 😅 Bruško, čo bolo po stimulke veľké, už je skoro normálne, takže zas budem čakať, kým začne rásť.
Prídem neskôr, idem k susede pomáhať piecť na oslavu, bude babinec 😀

lenuliatko
6. nov 2009

Katy, až som to prehliadla, gratulujem Haničke ku krásnym 5. mesičikom, ale to beží... 😉

ixi
autor
6. nov 2009

katy aj ja sa pripajam ku gratulacii pre hanicku 😵 😵 😵 😵 lenuliatko len pekne pec a posli dajaky kolacik 😀 😀

lyndus
6. nov 2009

Hanicke secko naj, slecna velka je to uz 🙂
leni len to moc s tym pecenim neprehanaj, neze ti dojde bluvno z tolkych arom a hned budu vediet cele Michalovce, ze si tehu 😀

mima263
6. nov 2009

aj ja blahoželám 😉
a idem si ľahnúť

lenuliatko
6. nov 2009

Už som nazad,
No Lyndus, presne si to odhadla 😀 Och, ale som sa ja hrdinka musela premáhať. Blééé 😝 Chvíľu vyzeralo, že to vzdám, lebo som šla ozaj skoro wc misu objímať, ale rozdýchala som 😅
Ixi, ani mne sa nič neušlo, ešte tak olizovanie krémov a to teraz fakt nemusím 😅
Mimka, držte sa s detičkami 😵

zajacik...
6. nov 2009

Ahojte, dnes som robila posledny testik, tak kuk do albumu, ciarocka je silnejsia 🙂 Inak nemam ziadne priznaky, ale vychutnavam si to aj tak 🙂
Leni takze ty uz musis rozdychavat... no drzkaj sa... ale aspon vies ze babiky su v poriadku 😵
Mimka straaassne silno drzkam palceky!!!
Katy blahozelam Hanicke k 5 mesiacikom, strasne rychlo to leti 😕
Zdravim ostatne SPLNiecka 😵

ixi
autor
6. nov 2009

mimka drzkam palceky 😵 😵 😵 zajacik krasny testik 😉
lenuliatko no vidis 😀 😀 😀 😀

juliett7
6. nov 2009

Ahojte, ja sa chystam prvy krat do SPLNU, len musim pockat, pokial dorazi mrcha ale v pondelok tam urcite pojdeme, tak som z toho nervozna 😀

rebeka33
6. nov 2009

Ahojte, čakám novinky a nič. Ja som nevydržala a testla na 10d a nič, ani duch. ☹ Ale keďže to starý nechcel, tak som o test poprosila ocka a on kúpil prvý čo našiel. Rapidcleer klasic komôrkový. Poznáte? bola som si istá, že to vyjde . Ale počkám na pondelok ,aj minule som mala neg. test. a bola som. Asi som nemala testovať, starý mal pravdu,ako vždy. 😅 . Tak už teraz netestujem, počkám do pondelka a uvidí sa.

zajacik...
6. nov 2009

Juliett nebud nervozna, uvidis ze v SPLNe je velmi prijemna atmosfera a na dalsiu navstevu sa budes vyslovene tesit 😵
Ixi ahoj 😉

juliett7
6. nov 2009

Diky zajacik, a ako vlastne prebieha to prve vysetrenie?

rebeka33
6. nov 2009

Vitaj juliett . Dosť podrobne to včera popísali dievčatá. Ale báť sa nemusíš. Vezmu ti krv, sestrička je anjelik, ak sa chceš niečo spýtať, tak jej, doki toho veľa nenahovorí 😀 😀 😀 . Potom USG cež pošvu.nie je to nič moc, ale prežiješ. 1krát nemusíš mať kondóm, potom si ho nosíme. prajem veľa štastia.

rebeka33
6. nov 2009

baby, kde ste? už zasa s toho nemám dobrý pocit. Dajte nejaké dobré správy, nech sa mi zlepší nálada. prosssssíííím.

ixi
autor
6. nov 2009

rebeka ahoj 😵 😵 😵 neboj dobre spravi budu cesta je zarastena ale nakonci stoji nadherny zamok 😵 😵 😵

mima263
6. nov 2009

ahojte, ďakujem
Ak dobre počítam, tak sme 3, čo čakáme na výsledok

gisel22
6. nov 2009

ahojte splniecka, rebeka, bohuzial som testla aj ja dnes a nic ani duch, takze moja nadej sa uz uplne rozplynula. Preco je ten svet alebo ten tam hore taky nespravodlivy?! ☹ 😠

rebeka33
6. nov 2009

Ahoj Gisel, nezúfaj. zufať budeme až v pondelok. Aký test si použila? Keď pozrieš zajačikove testy je tam dosť rozdiel v kvalite. aspoň s fotky to tak vyzerá. Ale aj mne dosť spadol hrebienok, kočka čo je embriologička, hovorila ,že mi dáva dve naj vajíčka, dokonca aj doky povedal ,že keď som predtým otehotnela tak by to nemal byť problém. tak som fakt verila. Mrázikov mám len dvoch aj to slabších a ket ma len 15%. Ja sa s toho zbláznim.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre