Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

gisel22
6. nov 2009

Rebeka, ja som si robila mamatest a ten je tu asi najpopularnejsi, takze ja viem, ze v pondelok sa ziadny zazrak nebude diat. ☹ Ja mam 5 mrazacikov. Rebeka neblazni, raz sa to musi zlomit, ale ta bolest je teraz velmi velka. ☹ Nic ine nam neostava a ist dalej, co uz. ALE ty nezufaj, pretoze si si urcite robila ten nespravny testik. Uvidis v pondelok 😉

kukulik30
6. nov 2009

ahojte moje 🙂 ja mam taky rozbehany tyzden , ze nic nestiham...a teraz som si uvedomila, ze mi strasne rychlo zbehol cely tento tyzden 😝

sobka 😢 ach ako mi je to luto 😔 😔 😔 chcem len napisat, viem , ze je to uz klise... ale.... nevzdavaj to...nazbierate sily a pojdete dalej, co vies, mozno sa vam zadari aj prirodzene, ved neraz sme toho svedkom , aj tu na tychto strankach..vid Marcelka, stevka....ak nie, tak este stale mate moznost skusit do tretice IVF...drzim ti velmi velmi velmi palce 🤐

tehulky nase opatrujte sa a davajte na seba a drobcekov v brusku pozor, hlavne sa poriadne obliekajte 😵

pimma vitaj na nasich strankach, dufam, ze sa sa coskoro pridas k tehulinkam 😉

katy, Hanke cmuky cmuk 🤐 🤐 🤐

maminkam vela trpezlivosti a lasky 😵

snazilkam vela vela optimizmu do dalsich stimuliek 😉

pimma
6. nov 2009

ahojte baby 🙂
lenuliatko , kukulik.. dakujem za privitanie 😵 zaciatky su najhorsie, ked nevies co ta caka, ale studujem vsetko o 106 a verim, ze o take 3-4 mes. budem tehulinka 😵 😵
juliett.. kedy cakas mrsku? tiez idem prvy krat do splnu,ale mrska pride az okolo 24-25.nov . pondelok idete na konzultaciu? potom napis ako bolo.

zajacik...
6. nov 2009

Gisel s tym testom mi je to luto 😒
Kukulik ahoj 😉

zajacik...
6. nov 2009

Gisel inak este ma napadlo, s akou citlivostou si mala mamatest, lebo su aj s citlivostou 25 aj 50. Ak si mala ten druhy, tak ten este nemusel hcg zachytit...

sobka
6. nov 2009

Ahojte babulky a velké dakujem 😔 Aj ked tu vsetky držíme spolu, vsetko spolu prežívame, tej bolesti sa žiadna z nás nevyhla...niekto sa už raduje a niekto este stále bojuje či smuti...ale ako píšeme, na každeho príde rada...takže držím palce čakateľkám na výsledok, Haničke gratulujem k výročiu a nováčatkám trpezlivosť a dobru naladicku do boja no a tehulkám a mamičkám veľa zdravíčka 😵 Gisel, práve vcera som čítala tu na fore, že jedna kočka bala na krv HCG, mala test negatívny, ale na 16den sa jej stav nezdal, tak si doma urobila test a boli //čiarky...takže si myslím, že niekedy aj ten 14den može byť skoro🙂 veríme v zázrak baby 😉

gisel22
6. nov 2009

Zajacik, test som si robila s citlivostou 20, tak neviem. ☹
Sobka a vsetkym babenkam dakujem za povzbudive slova, vsetky ste tu take zlate 🙂

lenuliatko
6. nov 2009

Ahojte, joj, aké zas smutné správičky ☹ Gisel, rebeka, je mi to ľúto, viem, že už asi sotva veríte, ale možno sa to ešte zmení. Všimli ste si, že je to ako na hojdačke, keď sme začali s ETmi po lete tak prvé 3 negatívne, potom 3 pozitívne, teraz 2 negatívne. A s KETmi je to podobne. Ale nevzdávajte to kočky, podarí sa.
Kukulik ahoj, aká zmena, donedávna si si užívala materskú "dovolenku" a zrazu každý deň kolotoč 🙂
Zajačik, krásny testík, už ani nemá zmysel testovať, už nemá čo stmavnúť 😉 Zajačiky sa majú ako?
Pimma, tak je to najlepšie, všetko si tu pozisťuj a potom ťa už nič neprekvapí. A začiatkom roka môžeš byť tehuľka.
Ja som taká skapatá, že sa mi už ani pri počítači nechcelo sedieť. Bola som poobede von, prišla som, zaľahla, pospala a teším sa, kedy pôjdem zas 😅 Ja neviem, či je to z liekov, alebo kôli tehu, ale som večne jak mechom udretá 😝

lenuliatko
6. nov 2009

Zajačik, vieš čo sme sa nedávno bavili, ako si nastaviť tt, že ty máš kratší cyklus, ja dlhší a tak.... Tak mne sa normálne v noci o tom snívalo a asi mi došlo, ako to má byť správne 😅 Ty keď si si zadala ako 1.DC 14 dni pred OPU, tak si si mala nastaviť 28 dňový cyklus. Podľa mňa tie programy automaticky rátajú s luteálnou fázou 14 dní a rozdiel je len v počte dní od MS po OVU. Takže ak ty máš bežne 26 dňový cyklus, mala si si nastaviť ako 1.DC OPU -12 dní. Ja mávam bežne 32 dňový a keďže LF je 14 dní, tak u mňa by 1.DC bol OPU -17 dní. Ako jasné, pár dní hore-dole, len asi takto to je ozaj správne.

lenuliatko
6. nov 2009

oprava, 31 dňový cyklus...

cavik
6. nov 2009

Dobrý večer dievčatá

ja si tu teraz chlípkam vínko....to bol dnes deň 😠 😠 😠 😠 ...no, zúfalstvo 😲 😲 ...prišla som pred 20.00 ( v stredu o 21.30 😎 ).....to, aby som mala na dovolenke nad čím premýšľať, pretože to bol dnes fakt extrém, ako začarovaná bola dnes tá moja práca....problém nad problém 😖 ...mám memento a ja dúfam, že ostanem tehoška 😉

pozerám, že tu dnes boli nejaké negatívne správičky...ale naozaj, testovať na 10. deň môže byť fakt skoro a ešte Rapi...., ten neukáže 2 čiarky ani pár dní po vynechaní ms.... 😠

lenuliatko
6. nov 2009

Cavik, to je banka či koncentračný tábor? 😅 Čo vás tam tak dlho držia? Len si daj do nosa, kým môžeš 😉

rebeka33
6. nov 2009

Cavik, to je otrasné tak veľa robiť. 😝 . Mala by si si aspoň cez víkend poriadne oddýchnuť. To vínko trocha závidím. Díky za povzbudenie s rapi... Nadej umiera posledná. Všetkým prajem, aby nemuseli do práce roky. 😵 😵 😵

cavik
6. nov 2009

mňa picne...ešte aj dieťa nechce dnes spať....odkedy sa pretočil čas,tak je to do zúfania....odmalička bol dobrý spachtoš, ale toto čo predvádza teraz 🙄 🙄 🙄 ...stokrát nás volá, raz prikryť jeho, raz zvieratká, potom chce ísť ešte na záchod, potom niečo počuje, potom nepočuje.....a hodina je za nami 😖 ...no dnes začíname drezúru, síce je to náš malý zázrak, ale všetko má svoje hranice 😉 🙂 🙂 ...už má schovanú časť hračiek 😉 🙂

cavik
6. nov 2009

lenuliatko....nás tam nasilu nedržia, ale keď si raz vedúca ( aj keď malá 😉 ), tak sa na Teba všetci spoliehajú, že vyriešiš všetky problémy a dnes ich bolo teda požehnane 😠

ixi
autor
7. nov 2009

dobre ranecko 😵

ixi
autor
7. nov 2009

cavik misenko si isto zvykne na zmenu casu a bude zasa vsetko ok 😉

mima263
7. nov 2009

pekný víkend všetkým 🙂

zajacik...
7. nov 2009

Peknu sobotu 🙂
Lenuliatko ja uz testovat nebudem, ale este ten jeden test som mala doma, tak reku urobim si posledny do zbierky 😅 A s tymi dnami tt, teraz je to ajtak jedno, doki nam podla UZV potom presne povie... Zajaciky sa maju dobre, posluchaju 😵 Som hrozne zvedava ci budu dva alebo jeden 🙂 Moje milaciky, nedala by som ich za nic na svete 😵
Snazilky tak strasne by som vam priala aby ste sa aj vy dockali, aby ste nemuseli tak dlho cakat a ta beznadej k tomu... drzkajte sa, verim ze Panbozko coskoro pozehna vam vsetkym, cmuk 🙂
Cavik to je hrozne s tou pracou, ja by som preto veducu robit nemohla, lebo ak mas pod sebou takych ludi, ktori si nevedia pracu spravit sami, ale so vsetkym behaju za veducou, tak to by ma porazilo. Ja radsej za nizsi plat, ale zato bez stresov 😉
Ahojte vsetky SPLNiecka 🙂

cavik
7. nov 2009

zajačik....ja som prirodzený vodca......ja aj keď nechcem byť šéfom, tak matam šupnú 😅 😅 😀 😀 .....a pre mňa je výzvou naučiť ľudí pracovať zodpovednejšie a nemusím mať ani vyšší plat....takže asi som aj naivná, či čo 😠 😀 😀

leto, ako ? mňa brucho ešte stále pobolieva, ale už som dnes aj tepovala koberec 😵 ...a dokonce som dnes aj špinila...mali ste to niekto ? 😖

teraz som si čítala, že tie injekcie na krv sa nesmú pichať do svalu....tak ja teda neviem, kam si ich mám pichať. Na začiatku teda asi brucha, ale ak budem tehošiť, tak inde...len kam ? 😒 😲

zajacik...
7. nov 2009

Cavik to spinenie este moze byt po OPU... a Leto ide tiez na transfer v utorok, ci ona v pondelok?

cavik
7. nov 2009

ja idem v pondelok 😉 o 11

zajacik...
7. nov 2009

Jaaj ja som si to poplietla, lebo viem ze mas ET o den neskor ako ja, lenze ja som mala odber vo stvrtok a ty v stredu. Tak som to poplietla 😅 Tak to uz zachvilocku mas bublinky v brusku 🙂

cavik
7. nov 2009

zajačik....tuším u Teba začína na tehu.....zábudlivosť.... 😀 😀 ja som bola tiež vo štvrtok na odber, ešte si mi písala, že to budeme mať rovnako

leto ide až v utorok na prenos, má klasickú PK 😉

zajacik...
7. nov 2009

Tak ja to pletiem poriadne, xixixixi 😀 😀 😀

mima263
7. nov 2009

čafte cavik, no zatiaľ budeš do brucha a keď sa začne zväčšovať, tak do ruky alebo do nohy ...
Ja osobne si to radšej nejdem predstavovať. Od minulého pokusu mám nacvičené pichanie do brucha. A dá sa to aj vygoogliť - ku clexanu je video na youtube
Včera som dala prvú

melisska
7. nov 2009

pekny vikend 😀 aj ked to nieje naj pocasie, da sa 😉
zdravim tehulky, nejdem ani menovat, aby som niektoru nezbudla, tolko vas je 😀 😀 😀 😵 aj mamicky a hanicku 😵
kukulik kde sa flakas 😀
ixi ajojj, ako sa mas?
zajacik budu dve 😉 aj u lenky 😉
sobka ☹ nebojkaj preboli a ides dalej s nami 😉
mimka drziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 🤐 🤐 🤐 😵 😵 😵
cavik aj tebe 😵 spinit mozes o OPU je to normal 😉

my este pracujeme s kuchynou :yes: dnes malujeme, ale na dve steny ku stolu som chcela tapety, uvidime ci budu odmeny :lol: aj lampu som chcel posunut nad stol ale nechceli vrtat do betonu, aby zase neprevrtali kabel, tak to nejako zatial prezijem :mrgreen: samozrejme musim vyriadit celyyyyyyyyyyyy byt :roll: vsade je plno prachu :ZZ: no co uz darmo sa mi nechce, musim :blink: ja by som stale :yawn: asi mam nizky tlak stale, urobim nam kavicku :yes: pozyvam vas :yes:

leto79
7. nov 2009

Ahojte baby,prosim vas, ako dlho trvaju tie otrasne stavy po OPU? Alebo to ja tak citlivo znasam? Citim sa, ako keby som mala svalovicu, dolu ma picha, lejem sa vodou, citim sa ako balon ☹ ☹ ☹ ☹

mima263
7. nov 2009

Ahoj leto, mala by si veľa piť. A vieš čo odváž sa koľko máš teraz, aby si si to mohla potom skontrolovať keby sa to náhodou zhoršilo, čo sa ale fakt nemusí.
Aj mňa nafúklo ako balón a príšerne ma bolelo brucho. Odporúčam espumisan, ja som si až do vkladu dávala 3 x denne, aby som nemala až také nafučané brucho. A daj si ibalgin od bolesti.

leto79
7. nov 2009

Ahoj mima,
tak pijem vela, uz mam v sebe urcute asi 3 litre a este sa chystam doplnat. Ide o to, ze sa kazdym dnom po OPU citim horsie a horsie, mozno ze je to aj z narkozy, mala som 21 vajok, tak snad to trvalo dlhsie. Myslim, ze mam podone stavy ako po laparke. Hrozne sa bojim OHSS.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre