Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

monikasun
21. apr 2010

a tvoja gyn. ti ich vedela "interpretovat"? lebo ja by som to predsa len s nim presla....skusim zajtra zavolat svojej gyn. ci to uz ma...tak uvidim 😉 tebe nieco tie testy aj "ukazali"?

vevericka80
21. apr 2010

monika...ona mi len tolko povedala, ze nejake protilatky su tam mierne pozitivne a preto ma posle do antisterilnej poradne a tam mi to tam presne vysvetlia a ked bude treba tak aj lieky predpisu

marcelka82
24. apr 2010

Ahojte. Zajacik neboj. Nič nové, okrem toho, že som u rodičov a tam nemám net. Ale zato máme s Maxom dvor a slniečko na ňom. Normálne som sa tam troška skľudnila. Tak už mám aj mliečko. Malej sa nepáči keď nás prezerajú. Vtedy sa veľmi zlostí. Včera som troška pomáhala mamke s priesadami, tak ona pracovala od obeda. 😀 Ja som šla spať a ona sa stále mrvila. Tak sa z toho aj dnes doki smial. No ale nejako sa jej na svet nechce. Už je z toho prekvapený aj lekár. Takže nakoniec asi budeme prenášať. 😀 😀 😀 Ale veď kľud je kľud. A nie ten stres pri manželovi. Dnes som prišla k nemu a už sme sa pohádali. 😠 😠 😠

deny3
24. apr 2010

ahojte 🙂
tak nejak to tu stagnuje, kde ste všetky? jar je tu, vonku je konečne krásne 😵

marcelka tebe sa to už kráti, veď si už na konci. Pred chvíľou som si prečítala tvoju cestu za bábom,je to neuveriteľné, že to nakoniec vyšlo prirodzene. Tak dúfam, že aj mne sa pošťastí takto ďalšie bábo, lebo na IVF asi peniažky nebudú.

zajko, lenuliatko aj vám sa to blíži 😵 😵

a všetkým snažilkám veľmi držím palčeky 🤐 🤐 🤐

a lyndus odkedy porodila sa neozvala, snáď sú v poriadku a ukáže sa tu

deny3
24. apr 2010

a marcelka presne tento kočiar sme chceli kúpiť, len škoda, že predavačka bola taká neschopná a nevedela nám ho predviesť. Tá zelená farba je v skutočnosti ešte krajšia 😵

rebeka33
24. apr 2010

Ahoj marcelka som rada,že ste O.K. Držte sa a nerozčulujte nad mm. Budem nakúkať a držím palce.

matulka7
25. apr 2010

Ahojte dievčatá, všetky vás pozdravujem,...

chodím na MK čítam, no neprispeivam, lebo nemám čím,...

v piatok nám už prišli výsledky od doktora Bobáka,... viete mi poradiť? u mňa na protilátky je všeko negatívne, len pri fosfatidylglycerole - slabo pozit. - môj gynekológ mi povedal, že by to nijako neriešil, že netreba,... nemali ste niečo podobné aj vy?

u manželato dopadlo horšie - z fyzikálno - morfologického vyšetrenia - záver: oligi-astheno-teratozoospermia. mierne zvýšená viskozita, nízka vitalita, lokálne ASA nevyšetrené pre nedostatočnú motilitu. prevládajúca patológia, doporuč. mikrobiol, hormon, klinické vyšetrenie, potom kontrola,... neviete mi s tým poradiť? je to dôvod prečo sa naše embryjká po IVF a KET neujali? nemali ste niektorá niečo podobné? Ja som už stratila nádej na vlastné dieťa,.....asi sa to v živote nepodarí,..... a neviete mi poradiť nejakého dobrého urológa - andrológa v oblasti Prešov, Košice? Vopred ďakujem za Vaše odpovede,...

Prajem Vám peknú nedeľu, strávenú v kruhu najbližších,.....

rebeka33
25. apr 2010

matulka mi sme na tom dosť podobne. Až nato ,že ja mám od Bobaka všetko negat. Pri takom spermiograme to je len na IVF. ale na tie protilátky ba ti mali dať prednisolon. Viacerým babám sa to podarilo. Ja ti môžem navrhnúť, len pozri do témy Slovenky v reprofit Brno. Z spermiogramom asi veľa neurobíte. My sme skúsili všetko a bolo to na nič.

kukulik30
25. apr 2010

ahojte 🙂
matulka, aj nam uz dosli vysledky od bobaka, manzelov vysledok je presne ako tvojho m, nezufaj, na IVF to staci 😉
ja som mala vsetko neg, akurat na cytomegalovirus pozit, ale to moze byt v tele po prekonani napr. heprept. anginy, to neriesim a este som mala slabo pozitivne protilatky proti jadrovym antigenom...toto netusim, ale gyn sa vyjadril , ze je to v podstate vsetko ok, takze asi nic vazne, IVF by to branit nemalo 🙂 akurat rozmyslam, ci ten prednison by nebol nutny...no uvidim, ale kto mi ho predpise, moj obvodacka by mohla ??? 😕

drzte sa Splniecka , tehulkam sa to uz veru krati, snazilkam zelam coskoro fazulku do bruska 😵
krasnu nedelu vsetkym 🙂

matulka7
25. apr 2010

Rebeka, kukulik, ďakujem za odpovede,..... viem, že rebeka už chodí do reprofitu Brno,....a kukulik,.. tebe sa ako darí v novom centre?vôbec sa neozývaš,.... 🙂

môj gynekológ mi hovoril, že tie manželove problémy môžu byť príčinou toho, že emryjká sú neživotaschopné,.... a nenapapdá Vás nejaký urológ - andrológ? Moj gynekológ čosi hovoril o urologovi MUDr. Hrivňákovi - Košice - Šaca, len som myslela, či ste niektorá nemala osobnú skúsenosť,... ďakujem 🙂

deny3
25. apr 2010

matulka my sme boli s mm u Hrivňáka, len odporúčam, skvelý odborník, super prístup. Ale lepšie je ísť za ním do jeho súkromnej ambulancie, má ju v poliklinike v Ťahanovciach. Za vyšetrenie sme pred dvoma rokmi platili cca 1000 sk, asi je to aj teraz podobné.

katy2
25. apr 2010

ahojte 🙂
marcelka, drzim palce 😵
matulka, my sme chodili k Hrivnakovi, je odbornik, v KE asi najvacsi... Moj manzel ma este horsie problemy.... Objednajte sa u neho a uvidite, co vam povie.... nezufaj... babo bude 😉

lenuliatko
26. apr 2010

Ahojte splniečka 🙂 Jáj, vidím, že každá máte čosi mierne pozitívne 😒 ja som tiež mala mierne zvýšené protilátky proti ováriám a z vlastnej skúsenostiu viem, že moja gyn mi k tomu veľmi nevedela, čo povedať, tak to ukončila tým, že je to len mierne, že to nevadí. No mne to samozrejme nedalo, hľadala som na internete, čo som našla ma nepotešilo, tak som volala nazad Dr. Bobákovi, že čo to vlastne znamená a on jediný mi dal uspokojivú odpoveď. Lieky nebolo treba, len to po čase skontrolovať, lebo to mohol byť len momentálny krátkodobý stav. Tak, ak si nie ste isté, radšej sa poraďte s ním, takéto veci sú pre bežného gyn. viac-menej španielskou dedinou... S tým SPG neviem, už len všetky tie diagnózy mi prídu desivé, ale ak chcete ešte iný názor odborníka, tak napíšte na stránku sanatória Helios, tam Dr. Krajkovič odpovedá (dúfam, že ešte stále). Držím palce babky, nech to nie je také zlé, keď si človek uvedomí, že na bábo stačí jediná dobrá spermia, tak sa nedajte zastrašiť a bojujte 😉

mirus25
26. apr 2010

Ahoj všetkým.
Leni IP. 😉

vevericka80
26. apr 2010

Ahoj mirus25, davno si tu nebola.....co nove mas?

mirus25
26. apr 2010

Ahoj vevericka. 🙂
Nové nemám nič. Akurát že si musím hľadať nového gynekologa, lebo tam kde som doteraz chodila mi povedali, že sú odborníci, a základné vyšetrenia (cytologia, atď) mi neurobia. A šetrím peniažky na druhé IVF. Tak to je asi všetko. A čo u teba ?

vevericka80
27. apr 2010

mirus, to kde si chodila, ze ti take zakladne vysetrenia nechcu spravit?....My mame za sebou aj druhe IVF neuspesne. Teraz chodim po vysetreniach a hladame chybu. Zopar sa naslo. V pondelok idem este na hematologiu a aj manzela poslali na nejake kontrolne vysetrenia. Ked budeme mat vysledky, tak sa rozhodne ako dalej.Takze na KET pojdem v najlepsom pripade v juni.

marcelka82
2. máj 2010

Ahojte. My zatiaľ držíme 2v1.

Kkaty ako?

Lenka mi písala, že si ju nechali v nemocke. Hrozil jej predčasný pôrod. Tak na nich silno myslíte a držte im palce.

deny3
2. máj 2010

pekný májový deň 🙂

marcelka ešte stáe nič? ani náznak?

lenuliatku držím palce, dvojičky donosiť je určite ťažké, ale nech ešte bambulky počkajú 🤐

marcelka82
2. máj 2010

deny nič. Ale bruško je asi 2 dni dole. Takže už skoro.

pimma
2. máj 2010

ahojte? bude zajtra doktor v splne?neviete nahodou?

eva7780
3. máj 2010

Ahojte 🙂 Marcelka82 vám odkazuje,ze jej prišla sms od kkaty,ze sa jej vcera o 19.00 narodil synček Martin Samuel,3200 g a 50 cm 😵
Marcelka je ešte stále celá,len je u rodičov,nech nie je sama.Zajtra ide do poradne 😵 tak sa snad dozvie čo dalej,kedže má dnes termín 🙂

zajacik...
3. máj 2010

KKaty blahozelaaaam k syncekovi a zelam vam obom vela zdravicka 😵 😵 😵 😵 😵

Marcelka aj na teba myslim, drzkaj sa 😉

A zdravim vsetky SPLNiecka 🙂

steva
4. máj 2010

kkaty gratulujeme a prajeme zdravicko a krasne chvile s malinkym.

steva
4. máj 2010

eva7780 pozdravujeme ta aj marcelku

eva7780
4. máj 2010

steva dakujem,odovzdám,Marcelka po poradni nič nové v piatok ide ešte na ultrazvuk a v pondelok má poradnu,ak dovtedy neporodí,tak jej budú vyvolávať porod,makne jej krčok,ale ešte nie je otvorená

steva
4. máj 2010

tak jej drzime palce a velmi sa tesime na fotecky.

kukulik30
5. máj 2010

dobre ranko 🙂

kkaty , blahozelam z celeho srdiecka 😵 nech ste zdravi 🙂

marcelka...myslim na teba, drz sa moja 😵

dalida
7. máj 2010

Dobry den, splnieckovo. 🙂 Co to tu citam? Kkaty blahozelam

leto79
7. máj 2010

ahojte, prosim vas neviete nieco o lenke lenuliatku?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre