Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

mirka7582
15. aug 2010

@vevericka80 som uz zvedava a mna v kuse pobolievalo brusko aj sem tam zaboli 😀 potom mi napis co ako 😕

vevericka80
15. aug 2010

@mirka7582 aj ja som velmi zvedava ...jasne, ze napisem 🙂

mirka7582
16. aug 2010

@vevericka80 tak to je jasne 😉 ze si zvedava 🙂

mirkatom
18. aug 2010

Ahojky, nájdu sa tu splňáčky, ktoré boli 17.6 na ivf ?

matakrok
18. aug 2010

ahoj mirkatom. ja som bola 4.6. co sa stalo? 😨

deni809
18. aug 2010

ahojte baby 🙂 dávno som tu nebola,nemám kedy si sadnut.Furt len beháme hore dole,robota,doma stále dačo,teraz sme mali návštevu.Už som unavená a nedočkavá ☹ Počkám si ms.a pojdem už konečne na prvu inj. 🙂 Dufam že sa to už rozbehne 🙂 Xeroma je mi to luto,nevzdávaj sa 😉 mirka7582 gratulujem super správa 😵 😵 😵

mirkatom
19. aug 2010

@matakrok nič, nič sa nestalo, ja len či tu náhodou nenájdem žienky, ktoré tam vtedy so mnou ležali na izbičke 🙂
A ako zadarilo sa Vám ? 🙂

Inak neviem sa dovolať do SPLN-u, majú tam dovolenku ?
Som celá nesvoja, tešila som sa na druhý cyklus, že hneď na tretí deň nabehneme do KE, ale mešká mi už 21 dní, tak som sa chcela poinformovať, čo a ako.
A takisto aj u môjho obv. gynek. mi nikto neberie telefón.

matakrok
19. aug 2010

@mirkatom
ahoj, nam sa zadarilo najhorsie ako sa mohlo v tejto veci (aj ked moze byt este horsie) ☹
o dovolenke neviem, ja som s nimi ukoncila spolupracu. zrejme maju dovcu. 🙂
ides na druhe IVF? ja som dostala krvacanie az po 52 dnoch od straty embryi. ale to je asi normalne kedze hormony zaucinkovali 🙄
no,musis pockat. vela stastia 🙂

vevericka80
19. aug 2010

@mirkatom v SPLNe maju dovolenku do 6.septembra

mirkatom
19. aug 2010

@vevericka80 voľajako dlho, či nie ? máme tam prísť na tretí deň môjho druhého cyklu, super, ako ho dostanem skôr, a potom môžme čakať ďalší mesiac .... som smutnik

mirkatom
19. aug 2010

@matakrok .... tak asi to tam majú dobre načasované .... cítim sa hrozne, psychicky a aj fyzicky ... stavy mám jak pri prechode 😒 Takto to bude asi aj u mňa, momentálne je to len 21 dní, predpokladám, že začnem cyklus podobne ako to bolo u Teba, na nejaký 50 deň. Čo je dosť zlé, plánovali okolo 15.9 týždennú dovču niekde pri mori ....
Prečo si s nimi ukončila spoluprácu ? Kam chodievate teraz ? Spokojnejší ste tam ?
pápá

vevericka80
19. aug 2010

@mirkatom kazdy rok takto maju dovolenku.....mne druha menstruacia po IVF meskala dost, dosla az na 72.DC, takze meskala cca 42 dni

matakrok
19. aug 2010

ahoj @mirkatom , pisala som o tom dost vela hore vyssie kedysi okolo 20.6. 🙂 na tomto fore.
ukoncila, ja sa snazim stale zotavit z UO z juna ☹ . momentalne sa snazim objednat na laparoskopiu kvoli dennym bolestiam v malej panve,ktore mi zacali pocas stimulky a kulminovali pocas zapalov po UO. nechodievame nikam a ani nikam nejdeme 🙂 rozhodli sme sa nedavno,ze nejdeme proti prirode a necham e to momentalne tak 😉
ides na 2.IVF?

dalida
26. aug 2010

Dobry den, splnieckovo. Vidim, ze akosi to tu cele viazne a nasa temicka zapada do zabudnutia 😒 Kde ste vsetky? Rada by som tu opat videla stare - zname tvare. 🙂 Ixinka, kde si? Ako sa ti dari? Katy, ako sa ma Hanulka? Kukulik, ozvi sa aj ty sem tam. 🙂
Zajacik, ako sa ma maly zajko? 🙂 Lenuliatko, co tvoje male princeznicky? 🙂
U mna nie je zatial nic nove... Pravdepodobne stimulaciu zacnem niekedy koncom septembra. Uvidime ako dopadnem. Urcite sa Vam ozvem. 😉

mirka7582
26. aug 2010

na dovolenku suuuuu kocice 😀

katy2
5. sep 2010

Ej, ale to tu viazne 🙂
Drzte sa vsetky... Prajem splnenie vasich snov 😵
My sa nemame najlepsie, zivot sa s nami teraz pekne zahral, ale snazime sa bojovat.... 😔

steva
6. sep 2010

Katy vela na vas myslim a dufam ze sa mate stale lepsie.pozdravujeme vas a Hanke posielame pusinku.
Pozdravujeme vsetky splniecka. 😵

dalida
6. sep 2010

Katy, mas pravdu. Viazne to tu. Dakujeme za krasne priane. 🙂 Pozdravujem Hanulku, drzkajte sa. Dufam, ze coskoro sa budete mat najlepsie 🙂 Myslim na vas. Stevka, zdravim Kubka a posielam pusinku. 🙂

deni809
6. sep 2010

Ahojte, 😵 😵 😵 už som si myslela že ste opustili tuto temičku. 😠 😠 😠 Baby kto ide teraz dakedy na ivf??????Ja idem na prvu injekciu 20.ho a potom v októbri budem stimulkovat.Napíšte mi,dúfam že nie som sama.Dakujem,pozdravujem všetky splniečka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

katy2
6. sep 2010

@steva dakujeme... zlepsuje sa to pomalicky.... stale verime.... asi v pondelok pride po vyse mesiaci domov, dufam, ze to zvladneme,lebo stale takmer nechodi.... 😔
co sa tyka deticiek, hanulka ostane sama... je mi to strasne luto, bojovali sme za druhe babo... ale nie je nam dopriate.... 😔
@dalida, dakujeme... mm je po cievnej mozgovej prihode

dalida
6. sep 2010

@katy2 Je mi to luto ☹

dalida
13. sep 2010

Dobry den, splnieckovo. Katy, od nasej poslednej konverzacie sa tu nikto nepripojil... Ako sa vam dari?
Ja len tolko, ze cca 28.9. pojdem do SPLNU. Budem mat pichnuty dekacik..., ak vsetko bude O.K. Teda dufam, ze bude. Drzkajte mi palce, nech to tentokrat dotiahneme... az do uspesneho konca.

monka112
13. sep 2010

@dalida ahoj, ja som chodila do splnu, bola som na IVF, dufala som ze to vinde na prvy krat, ked ja som v poriadku ale nepodarilo sa, bola som z toho strasne smutna, teraz sa snazim na to nemysliet aj ked je to velmi tazke, drzim palce aby ti to vyslo.

vevericka80
13. sep 2010

@dalida drzim ti palce, nech sa to konecne podari

deni809
15. sep 2010

dalida ahoj 🙂 kedy začneš stimulkovat? Teším sa že nebudem sama,už teraz sa bojím že ako dopadnem. 😅 Čítala som že chodíš na hematologiu k dr.Hulíkovej ,aj ja tam chodím len mám inú dr.Ako sa cítíš,ja mám také zmiešané pocity.Neviem čo mám robit,čomu sa vyhíbat,čo zmenit vo v životospráve.Hlavne sa snažím neprehladnút keď je teraz také všeliaké počasie.Zatial sa drž,a keď možeš tak sa ozvi.papa 😵 Pozdravujem všetky splniečka,opatrujte sa. 🙂 🙂 🙂

lenuliatko
16. sep 2010

ahojte babulky, dllllho som tu nebola, na koníkovanie už nie je čas. máme sa super, malé sú nádherné, šikovné, zdravé a robia nám radosť. síce dajú aj zabrať, ale to nevadí. neviem čo kto, kedy, ako, nestíham sledovať, ale všetkým vám držím palce, nech otehuľkuje úplne každá. my sme začali takto pred rokom a výsledok mi sedí na kolenách a asistuje a druhá spinká vedľa.
katy, verím, že sa máte už lepšie, škoda že druhé tehotenstvo nevyšlo, tak by si si to zaslúžila. verím, že hanička vám to vynahradí.

monka112
20. sep 2010

ahojte, nam sa to v splne na prvy krat nepodarilo, je tu taky co sa mu podarilo na druhy krat?

mirkatom
21. sep 2010

@monka112 čaui, ani nám sa to v SPLN-e na prvýkrát nepodarilo.
Na druhý cyklus som čakala 77 dní , takže hurrráááááá máme za sebou už aj prvý ultrazvuk, po tých nekonečných 3 mesiacoch od neúspešného 1.ivf.
Predpísali mi aj estrimax 2 x 1tbl. a na druhý týždeň idem na ďalší ultrazvuk.
A samozrejme, že mi nezabudli podať infošku o tom, že za rozmrazenie embryií budeme platiť 90 ečiek. 😨

Tiež by ma to zaujímalo, či to niekomu vyšlo na druhý krát .....

astrid55
21. sep 2010

ahojte baby, ja idem na KET, uz druhe..prve ET, ani prve KET nevyslo. ☹ ..nevadi, skusat musime, kym sa to nepodari..drzim palce

astrid55
21. sep 2010

@lenuliatko ..ahoj lenuliatko, ja som ti ani neblahozelala, tak dodatocne, vdaka, ze sa sem tam ozves, sledovala som s napatim celu tvoju cestu k vytuzenym babatkam..vdaka, ze si s nami zdielala, je to velka motivacia 🙂 nech rastiete a ste zdravi!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre