Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

katy2
16. feb 2011

@steva 😉

lenuliatko
17. feb 2011

Ahojte, dnes som tu z nudy len tak nakukla, a čo nevidím... 😵 😵 😵

@katy2 , nemala som ani tušenia, že si po stimulke a taký výsledok 😵 Držím všetky palce, čo mám, tak stráááášne ti to prajem, a keby boli dvojky,... Si super človiečik, verím, že vám to ešte raz vyjde. Kedy ideš na krv?

@tina1 Vyzerá to sľubne, nech palička silnie 😵
@dalida no, ty si si užila, fakt hrozné, už nech sa konečne zadarí, po tom všetkom, čo si si už preskákala. Držím palce.
Nemám čas ísť veľmi dozadu, držte sa baby a plňte si sny 😵 😵 😵

katy2
18. feb 2011

@lenuliatko dakujem, dakujem 😵 😵 😵
na krv v pondelok 😉

mysiatko
18. feb 2011

@katy2 bože dopredu potichučky gratulujem, neviem či si ma ešte pamataš tiež som kedysi chodila do splnu

katy2
18. feb 2011

@mysiatko jasne, ze sa pamatam 🙂 gratulujem k tehu a k dievcatku 😵 uz si za polovicou 🙂
a dakujem 🙂

tehu1ka
18. feb 2011

ahojte 🙂
nevedeli by ste mi poradit, kde v KE alebo PO robia geneticke vysetrenia. Potrebujem to kvoli opakovanym potratom... pls

mysiatko
18. feb 2011

@tehu1ka v PO to robia v nemocnici v geriatrickom pavilone, myslim ze to je prve alebo druhe poschodie, ked sa dobre pamatam...ale treba sa dopredu objednat 🙂

katy2
18. feb 2011

@tehu1ka v KE na poliklinike pri novej nemocnici v suterene, na informaciach ta naviguju.... 🙂

dalida
18. feb 2011

@katy2 to su uz ozaj krasne kolajnicky 🙂
@lenuliatko dakujem. Verim, ze uz to najhorsie je za mnou a... krasne predomnou 🙂

katy2
19. feb 2011

@dalida dakujem za podporu 🙂 myslim na teba a drzim palce 🙂

katy2
20. feb 2011

Ahojte 🙂
Zajtra idem na krvicku, som strasne zvedava 🙂

dalida
20. feb 2011

@katy2 vau, som zvedava na zajtrajsie HCG 😵 😉 🙂
Dievcata, mam gonal... cele jedno balenie + z druheho je minuta jedna davka. Vsetko sa mi zvysilo po poslednej stimulke. Chcela som si to nechat pre seba, ze co ak nahodou... lenze expiracia konci 30.4. Tak keby nahodou nejaka splnacka mala zaujem ozvite sa mi. 😉

katy2
20. feb 2011

@dalida to som aj ja zvedava... take silne // som v zivote nemala... uz su rovnako silne obidve....
a kedy chces ist na to?

dalida
20. feb 2011

@katy2 jeej, to uz mas aj v pase. 😉 Mam velku radost, moja. 🙂 Sedim pri PC s usmevom na tvari... tfuj..., tfuj..., tfuj... a pockam si aj na tehu virusiky, uz tu daaaaavno neboli. 🙂

dalida
20. feb 2011

@katy2 no stale cakam, kedy dorazi ms. Vzdy chodila kedy sa jej chcelo, ale do konca tyzdna by som isla za svojim lekarom, nech ma prezrie a pichne.... a kedy to presne vyjde... no, dufam, ze co najskor. Citim sa uz fajn

katy2
20. feb 2011

@dalida do pasu som si to dala 🙂 myslim, ze nemam co stratit... Je to jasne podla testov, uz som si aj lieky dala predpisat na dalsie dni, zajtra len dobehnem, pustim zilou, vezmem recepty a idem 🙂
a tehu virusiky pridam neskor, s tymi radsej pockam.... 😉

katy2
20. feb 2011

@dalida tak to ti strasne drzim palce 🙂
ak to u nas teraz vyjde dvojnasobne, tak to bude 100% na uspesnost - 2 embryjka, dve deticky....

dalida
20. feb 2011

@katy2 chcela by som uz konecne nastupit aj ja na tehu vlak... s Lenuliatkom, Zajakom a ani s Kukulikom mi to nevyslo..., dufam, ze sa pridam aspon k tebe. Drz mi pre sebe miestocko, prosim 🙂

katy2
20. feb 2011

@dalida jasne, kludne sa pridaj, budem len rada.... Ani nevies, ako strasne ti to prajem.... Velmi, velmi 🙂

dalida
20. feb 2011

@katy2 dakujem. 🙂 Ja mam tiez radost z kazdej tehulky, najma ak je zo Splnu 😉

melisska
21. feb 2011

katy čakáme🙂))) 😉 😵 😵 😵
ahoj dalidka🙂

cmuk05
21. feb 2011

@katy2
ahoj katy.Gratulujem dala si na dalši boj....držim palčeky cmuk a dvojičky.... 🙂 🙂 🙂 🙂 😉

kukulik30
21. feb 2011

@katy2 som zvedava na to cisielko 😵

katy2
21. feb 2011

1030 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
koncom buduceho tyzdna idem na uzv 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kukulik30
21. feb 2011

@katy2 wau...to vyzera aj na viac ako na dvojky 😅 😀 sice, ja som mala na 11 . den 307..tak moze byt blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😵

katy2
21. feb 2011

@kukulik30 dakujeeem 🙂 pri hanke bolo 500 ale o den kratsia kultivacia....

kukulik30
21. feb 2011

no nechame sa prekvapit, mozno aj jedno , ale sa rychlo zahryzlo a mozno naraz dve 😀

steva
21. feb 2011

@katy2 krasne cisielko,gratulujem,velmi velmi sa s vami tesim.
@kukulik a vy sa ako mate?krasne ti pribudaju tyzdne.Samko sa tesi na surodenca?

kukulik30
21. feb 2011

@steva dobre sa mame, tusim si konecne zacinam to tehulkovanie uzivat po tych stresoch ...
a samko sa velmi tesi na braceka...tak sufam, ze mu to ostane aj potom 😀

steva
21. feb 2011

to poznam kukulik,ja som sa po tom vsetkom bala az do konca.len si to uzivaj,trva to tak kratko.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre