Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lienka_1
17. okt 2011

@haannka My to teraz skusame 2. krat ako samoplatci. Poslem do IP kolko nas stalo 1. IVF a po skonceni tohto dam vediet kolko to bude tentoraz. Vela stastia! 😉

smallyell
18. okt 2011

ahojte dievcence, tak po vyse mesiaci mame schvalenu ziadost a vo stvrtok zaciname so stimulkou, prva injekcia, dufam, ze do vianoc uz budem mat drobca v brusku a pevne verim, ze ma nesklame, modlime sa za to kazdy den...dievcence drzim silno palce sebe aj vam 🙂

smallyell
18. okt 2011

@milcsi ahoj, pozdravujem Ta, mne vravel lekar, ze okolo 300 eur injekcie a zakrok okolo 500 eur, ale to bolo minuly rok, tak neviem co mi povie teraz, vo stvrtok uz budeme platit za recept tak potom vam napisem, ze kolko co, inac drzim silno palceky, dufajme, ze sa to podari a to o tej akupunkture...som z toho trosku prekvapena, ale ak to ma nejaky ucinok, isto by som sa na to dala, hoci neviem ci niekto to u nas nieco take robi...

nejka41
18. okt 2011

lienka_1 Tak ako sa zaťiaľ darí?
@haanka My sme tiež prešli z iného centra do Splnu. Už sme začali 3 ivf ako samoplatci.Posielam ti IP.
Všetkým 🙂 🙂 🙂

lienka_1
18. okt 2011

@nejka41 Konska davka gonalu a iba 3 folikuly.....

nejka41
18. okt 2011

lienka_1 Ale snáď budú stáť za to. 🙂 Ja čakám ešte na menzes aby som mohla začať s menopurom.

milcsi
18. okt 2011

@smallyell Ahoj! O tej akupunkture som sa docitala na internete. Kontaktovala som jednu doktorku v Kosiciach, ktora mi vravela, ze ma s tym dobre skusenosti. Vraj problem nemusi byt len v reprodukcnych organoch, vela inych poruch moze mat vplyv na plodnost. Sama som zvedava 🙂 . Kazala sa mi ozvat, ako som dopadla. Skus pozriet na internete, ci v blizsom okoli nenajdes niekoho, kto to robi. Tiez drzim palce!

pavolazuzana
19. okt 2011

Ahojte zienky som jedna stych co som toto vsetko absolvovala v centre SPLN. A teraz uz cakame na vysledok co je po tych 14dni, celkom to ubehlo ale to cakanie na ten vysledok to je najhorsie tie mislienky ale uz len tyzden a pola uvidime. doktor Hredzak je super aj ked malo rosprava a da sa a ta sestricka je velmi mila a super.

lenisko1
20. okt 2011

ahojte ja sa chcem spýtať, ktorá z vás v splne absolvovala iui a či vam dali po iui niejake lieky bud dufaston alebo utrogestan. Ja som absolvovala iui minulý týžden a nic mi nedali. Co som počula tak v iných centrách každy po iui nieco bral tak sa bojim....

pavolazuzana
20. okt 2011

Ahoj lenisko1 ano ja som absolvovala a beriem dufaston aj utrogestan ale ja si myslim ze zbitocne mas obavy lebo nemusi kazda zena brat lieky rovnakeho typu a drzim prsty aby vam to vyslo.

monka112
20. okt 2011

@lenisko1 ahoj, ja som absolvovala ale v inom centre, a brala som utrogestan a estrofem,

lenisko1
20. okt 2011

@monka112 no v kazdom inom nieco beru... preto som potrebovala vedieť priamo kto bol v splne či tiez mu dali alebo nie.. som z toho na nervy že kady nieco berie a ja nie :((

monka112
20. okt 2011

@lenisko1 no ja spln dobre poznam, tak ma to neprekvapuje, ale uz som v inom centre, ale ked sa to ma podarit tak sa to podari, drzim palce

lenisko1
20. okt 2011

@monka112 takze nemas so splnom dobre skusenosti?? a kde teraz chodis?

pavolazuzana
20. okt 2011

@lenisko1 prepac ze sa ta opitam ty si este len teraz zacala u SPLNE alebo ako to je stebou 😵

lenisko1
20. okt 2011

@pavolazuzana no zacala som tento rok asi v maji
prečo?? chodis do splnu?

lenisko1
20. okt 2011

splňačky tak čo ani jedna z vas nebola na iui? potrebujem vedieť či ste po iui brali utrogestan alebo nieco ine...

pavolazuzana
20. okt 2011

@lenisko1 ano chodim teraz uz cakam na vysledok ci som v tom alebo nie ale to az po dvoch tyzdnoch a to ja mam na druhy piatok . a pitam sa preto ze ci si uz po odbere vajicok. 😵 😵

ladenka77
20. okt 2011

@lenisko1 ahoj,nie nebrala som po IUI nic....az po IVF....

ladenka77
20. okt 2011

@pavolazuzana pri IUI sa nerobi odber vajicok,iba sa do maternice po liecbe vstreknu vycistene "breberky"v ten den odobrate..... 🙂 kolky den si po ET?

pavolazuzana
20. okt 2011

@ladenka77 no tak prvdu povediac toto som nevedele tak sa ospravdlnujem ja som uz tyzden po prvom strieknuti.... 😉 😉

lenisko1
20. okt 2011

@pavolazuzana aj ja idem na krv na buduci piatok 🙂 ja nie som po ivf ale po iui ale už ti to vysvetlila ladenka77

lenisko1
20. okt 2011

@ladenka77 ale predpokladam že sa nepdarilo ked si bola aj na ivf... inak všetci po iui niečo beru na udrzanie a v splne nic... tak snad sa to udrzi ked to vyslo čo aj dufam

pavolazuzana
20. okt 2011

@lenisko1 no ano uz so pochopila je mi to luto prepac tak dufaj ja ti drzim palce vsetke co mam 🙂

lenisko1
20. okt 2011

@pavolazuzana dakukjem aj ja tebe nech ti povie to iste ako mne hehe ale snad to bude pozitívne 🙂

nejka41
20. okt 2011

Ahojte! no tak dnes som konečne dostala menzes tak som hneď celá natešená volala do Splnu že kedy môžem prísť. a vraj až v pondelok!!! ostala som veľmi prekvapená,myslela som si že hneď dnes začnem pichať menopur. vy ste tiež čakali?

lenisko1
20. okt 2011

@nejka41 a na čo sa vlastne picha ten menopu?? asi ides na ivf nie??ja som stale prisla do 4DC ani som tam nevolala dostala som mrchu a sla som...

nejka41
20. okt 2011

lenisko1 ano idem na ivf a ja to na stimuláciu.

lenisko1
20. okt 2011

@nejka41 tak držím palce silno velmi 🙂

milcsi
20. okt 2011

@nejka41 Ahoj, trosku som ta predbehla. Ja som zacala krvacat v utorok a tak som bola v splne dnes a zajtra si zacinam pichat gonal. Mozno ma dobehnes 🙂 ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre