Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

nurili
8. dec 2011

zajtra ultrazvuk - srdiecko... 😝 chyrta ma nervozita...veeelmi bojiiim....

nana123
8. dec 2011

@nurili neboj bude tam urcite 😉 mna to caka az o tyzden a pol a tiez uz nad tym rozmyslam .... 😠

nurili
8. dec 2011

@nana123 no mna to priam miestami zerie, i ked nechapem preco, nemam ziadne spinenie, mohlo by sa nieco pokazit aj napriek tomu? ☹

haannka
8. dec 2011

@nurili nie, nic sa nemoze pokazit 😉

nurili
8. dec 2011

@haannka dakujem za podporu no nikdy clovek nevie....no ostava len verit.... 😵

nana123
8. dec 2011

@haannka ako pichanie?

haannka
9. dec 2011

@nana123 pomaly 😀 ale už som aspoň v tomto štádiu...dnes ešte iba tretia injekcia 😒

nana123
9. dec 2011

@nurili ahoj ako ako? 😵

nana123
9. dec 2011

@haannka nooo je to na nervy dlllhoooo to trva ja som pri poslednych uz bola zle na tom psychycky a potom sa to zlomilo a bolo zase dobre 🙂 ako to znasas?

nurili
9. dec 2011

@nana123 Huraaaaa srdiecko bije mame krasne foto babulka je v poriadku. Sme prestastnucky dufam ze to dobre dopadne az do sameho konca...

smallyell
9. dec 2011

@nurili Gratulujem 🙂 dopadne neboj moja 🙂

nurili
9. dec 2011

@smallyell dakujem pekne....ja zatial v soku.....

smallyell
9. dec 2011

@nurili 🙂 kazda z nas by bola 🙂

haannka
9. dec 2011

@nurili chceme vidiet fotooooooo, blahozelam 😉

nurili
9. dec 2011

@haannka zajtra popracujem na tomto. Dnes som unavena,miestami vystavena.....je to nadhera, take nenakresli ani Picasso 😀

nurili
10. dec 2011

Tak nejake fotocky som zavesila.... 😉

haannka
11. dec 2011

zajtra kontrola, mam cely den depku...je mi dost psychicky blbě...nic necitim, absolutne...predtym som dost citila vajecniky. uz stresujem, ze som si najprv pichala gonal, ktory bol kupeny otvoreny 700j a ze bol mozno dlhsie otvoreny ako mi bolo povedane...jaaaaj uz to chcem mat za sebou.

nurili
11. dec 2011

@haannka a testovala si?

haannka
11. dec 2011

@nurili 😉 ja este iba stimulujem 😉 zlata

haannka
11. dec 2011

@nurili aspon si mi trosku zdvihla naladu, lebo som ju mala pod psa ☹

smallyell
11. dec 2011

@haannka to prejde moja, hlavu hore 🙂

nana123
11. dec 2011

@haannka nooo to ze mas depku znamena ze lieky posobia 😀 lebo to aj ja som mala z nich... to su vedlajsie ucinky 😉

franina
11. dec 2011

ahojte dievcence, ide daktorá z Vás teraz niekedy na IVF?

haannka
11. dec 2011

@franina ahoj ja 🙂

haannka
12. dec 2011

ahojte...no po dnesnej kontrole nic moc...pocula som akurat 6,7,7 a 7; takze mame asi iba 4 foliky tolko mm. ale davku mi nezmenil...dalsia ko v piatok.

katy2
12. dec 2011

@haannka ja som mala naposledy 2 vajicka, obe sa oplodnili a mame drobca... takze nejde o kvantitu ale o kvalitu.... drzim palce 😉

haannka
12. dec 2011

@katy2 no uvidime...nejak neviem pozitivne mysliet...pri 3.ivf sme mali 6 oplodnenych a do 6.dna PK to vsetky vzdali, takze nebol ani prenos ☹

franina
12. dec 2011

@haannka strasne, strasne ti drzim palce aby ti to vyslo!!!! ja tiez pojdem, teraz by som mala dostat mrchu a idem na kontrolu, potom zacinam so vcelickami ( bojím sa) toto by bolo moje II. IVF 🤐

lienka_1
12. dec 2011

@haannka Hanka!!!! Na take ani nepomysli!!! Ciatala si, co pisala katy? Nie je dolezite, kolko ich bude, ale ake kvalitne budu. A to si pis, ze to budu bojovnici. Hlavu hore a smelo do boja! Ja som na 1 kontrole mala 2 foliky a nakoniec ich bolo ovela viac. Drzim silno palce! 😉

lienka_1
12. dec 2011

@franina Silno drzim palce! 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre