Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

melisska
3. jan 2012

@haannka tesim, tesim sa s tebou🙂))) krasa

nana123
3. jan 2012

@haannka hanka grattuuulluuujeeemmm vidis som ti hovorila 😵 Joooj tesim sa s tebou tiez.... len nech to pekne rastie na radost rodicom 🙂 🙂

steva
3. jan 2012

@haannka gratulujem a velmi drzim palce aby pekne rastlo 😵
Aj my mame dnes potvrdene srdiecko 😵

nejka41
3. jan 2012

@haannka 🙂 .Gratulujem k novoročnému darčeku!!!

lienka_1
3. jan 2012

@haannka Hani, to je super sprava! Velmi sa s Tebou tesim! 🙂 🙂 🙂 Parada!

milcsi
3. jan 2012

@haannka Super sprava!!!!!!!!!!!! Drzim palce aj nadalej, aby pekne rastlo (rastli) 😉 .

haannka
3. jan 2012

@lienka_1 ešte sa neviem naplno tešiť...ale teším sa strašne, to vieš 😀 tak veľmi vám to všetkým prajem...je vás tu dosť, čo mesiac po mne nastúpite na materskú 😀 😀 😀

nurili
3. jan 2012

@steva tak to je super,gratulujem, krasne sa to zacina.....zienky len tak dalej pokracujte.....nech je nas tento rok co najviac..... 😉

foryou25
4. jan 2012

@haannka no vidis, ja som vedela ze sa podari, drzim silno prsty aby to slo tak ako ma 😉
ja som dnes volala do splnu, konecne pojdem buduci tyzden na vstupne vysetrenia 🙂

foryou25
4. jan 2012

kocky chcem sa este opytat, citala som na stranke splnu ze maju zavedenu novu metodu PICSI, zaujimalo by ma ci to niektora aj vyskusala, myslela som si ze to robia len v cechach

nana123
4. jan 2012

@foryou25 ahoj to je novinka, citala som uz ze niektore dievcata si to davali z BA, tak skus niekoho skontaktovat... bavili sa o tom na fore Prve IVF koncom roka, budete tam tiez? Ci nejak tak sa to volalo... 🙂

katy2
5. jan 2012

@haannka myslim na teba a som zvedava na vysku hcg 😉 drzim palce, aby krasne stupalo, ako ma 🙂 😵

nurili
5. jan 2012

Haanka, kde si ? 😉 Cakame na spravicky...... 😵

malaterezka
5. jan 2012

@haannka ahoj no co ako? napis nam lebo sme zvedave 🙂






🙂

haannka
5. jan 2012

ahojte, az teraz som dosla domov, bola som u rodicov, spojila som cestu s navstevou. takze azda je vsetko v poriadku, hcg cca 450 😉

haannka
5. jan 2012

nejak mi to nedochadza....nemozem tomu uverit 😀 😀 😀

malaterezka
5. jan 2012

@haannka tak to je super ved ty tomu uveris po deviatich mesiacov ked budes drzat babo v naruci suuuuuuuper 😀 😀 😀

katy2
5. jan 2012

@haannka kraaasa 🙂 tehulka, uzivaj si to 😵 😵 😵 😵 gratulujem a drzim palce 😵 😵 😵 😵

haannka
5. jan 2012

@katy2
@malaterezka
dakujeeeeeeeeeeeeem

nana123
5. jan 2012

@haannka gratulujem hanka 😵 😵 😵 Uzivaj si tak ako dievcata pisu...

smallyell
5. jan 2012

@haannka srdecne gratulujem 🙂 ................tisko zavidim 😒

lienka_1
5. jan 2012

@smallyell Nic sa neboj! Verim, ze aj na nas dojde! 😉

nurili
5. jan 2012

@haannka jeeej, supeeeer, este raz srdecna gratulacia.....ze tomu nemozes uverit? nic sa necuduj ja mam zo sebou co robit aby som uverila....ked ma natahuje a je mi spatne tak verim....... 😀 😀 😀

haannka
6. jan 2012

@lienka_1
@smallyell
samozrejme, ved som pisala ze mesiac po mne tehulkujete...ket to isti, to je jasne, cely cas budem drzat palce, uz teraz drzim...kedy vlastne zacinate? teraz v januari, vsak? kto zacina?

lienka_1
6. jan 2012

@haannka Ja uz mam estrimax na nocnom stoliku, cakam iba na mrchu.

haannka
6. jan 2012

chcem sa spytat...na kontrolu mam ist cca 17.1., to mam dovtedy brat ten estrimax, dufaston a utrogestan ako doteraz? neberie sa uz iba utrogestan? dik
inac vzdy vecer ma boli brucho a sem tam ma normalne akokeby chytil vo vajecnikoch krc....

nana123
6. jan 2012

@haannka ahoj urcite ti dal dr taky papier ako pokracovat spravu... to aj mne daval a tam su napisane lieky. Ja som pokracovala stale rovnako estrimax a dufaston a utrogestan tak ako od vkladu... az po srdiecku mi vysadil estrimax a dalej beriem dufaston a utrogestan a v 12 tyzdni pomali budem znizovat davky do 14 a potom uz koniec... A tu bolest som mala tiez aj tie krce to je podla mna normalne a este v poslednej dobe stale vecer mi je fajne zle na vracanie 🙂

nurili
6. jan 2012

@haannka ja som po dohode s dokim vysadila estrimax po potvrdeni srdiecka. dalej uzivas duphaston 2x2 a utrogestan 2x1tb do posvy a to do 13 tyzdna gravidity. Od 13 tyzdna sa davky znizuju Duphaston 2x1 a Utrogestan 1x1tb. no a v 14 tyzdni uz tabletky neberies. S tym krcom si nic nerob ja mam to tiez a zistila som ze ked sa v posteli prehodim rychlo na druhy bok tak v tedy ma pichne no a teraz si davam pozor aj ako si sadam ci vstavam.
A brusko dobre ze boli aspon vies ze sa tam nieco deje a rastiete, treba vacsiu izbycku na celych 9 mesiacikov vybudovat 😀 😀 😀 v brusku.....Tak sa opatruj moja..... 😵

nurili
6. jan 2012

@nana123 no ako sa citis? ja mam v poslednej dobe problem s jedenim, stale mam pocit sytosti i ked zaludok mi kvici od hladu a mam aj zmeny nalady. Ty si ako na tom, brusko este pobolieva?

nana123
6. jan 2012

@nurili neviem mam take zmiesane pocity, pretoze boli sviatky a menim gyn. tak nemam este ziadne vysetrenie ani tie zakladne. Jedine co mam z 20.12. ze srdiecko bije a to som bola 8tt teraz zajtra zacinam 11t a nic... tak sa bojim ci vsetko ok... V utorok idem konecne k novej dr tak ta mi urobi vsetko tak uz nech to je nech som kludnesia, alebo viem na com som 😅 . Tak ako sme uz viakrat pisali stale len na nieco cakat... a to mi lezie na mozog 😖 . Ale inak je to celkom ok sem tam krc, bolest uz ani nie, ale je mi zle pravidelne vecer, pali ma strasne zaha a pribrala som uz 3 kg 😀 A s tym zaludkom to iste mam pocit ze som hladna a musim hned hned sa najest lebo neprezijem najem sa a to sa ani neprejem a je mi zle ako keby som bola prezrata... musim odsledovat co za potraviny mi robia zle 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre