Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

bique
26. jan 2012

@nana123 no, tak ja som si uz kupila do zasoby 2v1 women secret baby s citlivostou od10...to aby som potom nepolamala nohy, co by som prenho utekala 😀

bique
26. jan 2012

@nurili tak fajne, len nech zaberie a sprijemni chvile tehotne 😀 ja som mala iba nadchu ale taku brutalnu, ze taku som nemala asi nikdy predtym ani potom 😀

bique
26. jan 2012

jooooj kocky...ja tu budem asi od rana do vecera, kedze sa chcem setrit, nech mi aspon s vami rychlejsie zbehne ten cas cakania... 😨 😀

bique
26. jan 2012

@haannka drzim palce, aby dusicka prestala cim skor boliet, hoci jazva na nej ostane cely zivot 😢 a zelam dalej vela sil a chuti do zivota a do vsetkeho, co nam prinasa 😎 ideme dalej, lebo sme silne a vieme, ze nas caka nieco krasne 😒

bique
26. jan 2012

@haannka drzim palce, aby dusicka prestala cim skor boliet, hoci jazva na nej ostane cely zivot 😢 a zelam dalej vela sil a chuti do zivota a do vsetkeho, co nam prinasa 😎 ideme dalej, lebo sme silne a vieme, ze nas caka nieco krasne 😵

haannka
26. jan 2012

@bique máš pravdu, snažím sa byť silná, lebo viem že sú tu ženy, ktoré to zažili tiež a bojujú napriek bolesti v srdiečku....no nie veľmi sa mi darí byť silnou ☹ v sobotu idem na revíziu, už nikdy to nebude ako doteraz 😢 strašne mi už teraz chýba a navždy bude chýbať 😢

bique
26. jan 2012

@haannka viem o com hovoris 😢

bique
26. jan 2012

@haannka silno drzim palce aj prsty vsetky...bude to dobre, aj ked to teraz tak nevyzera....chce to len vydrzat....a si silna...kazda z nas je 😔

lienka_1
26. jan 2012

@bique To je super! Drzim aj ja vsetkych 20 😉

timmka
27. jan 2012

@haannka moja veeeela sil a sup do dalsieho boja, ja uz bojujem a cakam na vysledok, ten strach je o nieco horsi ked sme si to prezili, ale nezabudni, sme silne a nedame sa 😉 😉 😉 😵 😵 😵 , tam hore sa nase fazulky spolu hraju 😉 😉 😉

timmka
27. jan 2012

@bique tie testy nie su az take citlive ako mama test, tie mi ukazali az na 10 den, mamatest na 8 😉

bique
27. jan 2012

@timmka ja som sa rozhodla, ze budem testovat na 9ty den rano...ze kompromis 😀 ani 8 ani 10 😀 hadam aspn ducha tam uz budem mat 😉 lebo ja viem, ze nieco tam bude 😀 😀 😀 😀

bique
27. jan 2012

@lienka_1 ahoj...ako sa citis po transfere?nejake zmeny, ci vsetko akoby nic?

lienka_1
27. jan 2012

@bique Citim sa dobre. Ale vcera som zacala spinit 😕 Tak teraz neviem. Mala som vcera narocny den, letela som spat za mm. Dnes je to spinenie o trosku intenzivnejsie. A ty?

bique
27. jan 2012

@lienka_1 tak to moze byt aj uhniezdovanie, tak ziadnu paniku a len vydrzat..drzkam palce, nech to dobre dopadne a nech sa len pekne drzia 😵 ja som bola iba vcera, tak je skoro hovorit o nejakych zmenach, ale od transferu citim podbrusko, dnes trosku silnejsie, taky tlak ci co...tak hadam sa zaryva hlboko 😀 dali sme nakoniec jedno...rozmrazit museli 7, dve sa vyvijali dalej, jedno bolo slabsie a to co vlozili, ze vraj krasne a silne..tak dufam, ze zabojuje...hredzi chcel 2, este mm som zavolala dnu, uz som bola na koze, lebo do poslednej chvile som nevedela...ale co...ked je zivotaschopne, tak to zvladne aj samo, no nie?to cakanie je strasne...clovek sa len pozoruje 😕

bique
27. jan 2012

@lienka_1 a let by nemal uskodit...dakto o tomto case este ani nevie, ze caka babo..hlavne pozor na brusko...mne sestricka povedala, ze sa nemam vobec obmedzovat...samozrejme necvicit, neskakat, ale inak ze mam robit vsetko normalne ako doteraz 😕 len to ona nevie, ze ja aj omietky doma pucujem a predvcerom som este malovala kupelnu 😀 ale jasne,ze uz od vcera nerobim nic, iba polezkavam, posedavam a mm hladka brusko 😀 tak uz aj ty si so svojim, tak len vela hladkajte 😀

bique
27. jan 2012

@lienka_1 este otazocka...pribrala si od tych hormonov nieco?

lienka_1
27. jan 2012

@bique Myslim, ze nasa zenska intuicia nas neklame a ked si sa citila na jedno, dobre si spravila. Len nech sa tam pekne udomacnuje 😉 Ja nejako z toho spinenia nestresujem, neviem to vysvetlit, ale nestresujem. No a vcera vecer, ked sme boli konecne doma, som mala taky zvlasny pocit, ze sme doma vsetci styria 😀 Uvidime!

lienka_1
27. jan 2012

@bique Ked som zacala brat estrimax, tak mi vaha v priebehu tyzdna vyskocila o 3 kilecka. A to som sa stravovala normalne. A ty?

bique
27. jan 2012

@lienka_1 jasne ze ste 😀 a ktory den sa chystas robit testik? ci nebudes robit a pockas az na krvicku?

lienka_1
27. jan 2012

@bique Mne sa jednoducho pacia akcne slovenske zeny!!!! 😀 😀 😀

bique
27. jan 2012

@lienka_1 ja skacem 2-3 kila hore dole...teraz mam napriklad iba o kilo viac ako pred zacatim...tak neviem, asi voda v organizme alebo co...takze asi 1kg som pribrala...sama neviem 😀 ale nejak mi od vcera ani jest nechuti 😖 mozno iba tym ocakavanim ma presla chut 😅 tak sa snazim ovocie a zeleninku a chude masko...umele vitaminy neuznavam, ale zas ked treba, tak treba 😖

lienka_1
27. jan 2012

@bique Ja sa krvneho testu asi nedockam. Tu si mas urobit domaci test kupeny v drogerke a ak je pozitivny, mas volat obvodnemu lekarovi. Musim za nim zajst kvoli tej stitnej zlaze, lebo o 6 tyzdnov by som mala mat robeny kontrolny odber, ci mam dobru davku hormonov, tak ho chcem uprosit aj na test HCG, uvidim, ci ho zlomim 😀 Ak nie, tak pockam do datumu, kedy ma prist normalna mrcha a ak nepride, testnem. Ja tam uz nechcem vidiet tu jednu mizernu ciarku, radsej pockam 😀

lienka_1
27. jan 2012

@bique Ja z vitaminov beriem iba kyselinu listovu. Tiez mi multivitaminy nerobia dobre. Ako hovori moja kamoska lekarka, multivitaminy su iba straaaasne drahy moc 😀 , lebo skoro vsetko vycikas 😀

bique
27. jan 2012

@lienka_1 ja asi nevydrzim a testnem na 9ty den 😀 a kde zijete? to inak aj tu mas tak, ze kym ti vela nemeska alebo nemas pozitivny test tak ti na hcg len tak neurobia...este daju pre istotu vyvolavacku 🙄 mne sestricka kazala prist na krvicku o 14 dni...tak ms by v tom case aj normalne mala prist, ale ona nepriiiiideeee 😀 😀 tak testnem na ten 9 ty...sestricka hovorila, ze najskor na 10ty, ale to mi povedala aj prvy krat a pri dvojkach boli // uz na 6ty, na 8my uz bola skoro taka silna ako testovacia 😅 pri dvojkach je ale vyssia hladina, takze teraz pockam trosku dlhsie

bique
27. jan 2012

@lienka_1 aj ja mam kyselinu listovu, ale aja papam vela zelenej zeleninky, brokolicu sparenu so syrom na kila, tak hadam jej mam dost...tak co ja viem

lienka_1
27. jan 2012

@bique Aj ja mam pestru stravu ale o kyseline listovej som uz toho tolko pocitala, ze ju radsej beriem. S mm zijeme v UK. No a prave som si zabukovala termin u lekara, najblizsie ma volno buduci piatok, takze na to lamanie bude aj tak neskoro. Ja testnem v nedelu 5.2. to bude den po predpokladanej mrche. Ja som nikdy v zivote nemala //. Len ta jedna, mizerna sa mi stale z testu vyskiera.

bique
27. jan 2012

@lienka_1 neboj, teraz sa budu vyskierat // 😀 tak potom daj vediet 😀 ja testnem asi 2.2.2012 😀 ze aky pekny datum...a s tou stitkou si to nejako poriesila, ci je to v stadiu riesenia?

lienka_1
27. jan 2012

@bique Nakoniec ma den pred transferom zobrala jedna doktorka. Bola velmi zlata. Ked som cakala v cakarni, sestricka objednavala ludi na jul!!!! Urobila mi ultrazvuk a este zobrala krv na protilatky proti stitke. Tie su nastastie OK, ale mam nieco na pravej strane, tak nasadila lieky, ze ked otehotniem, tak by to uz stitna zlaza nestihala a pre babo je to velmi dolezite. Dalej to budem riesit tu. O 6 tyzdnov mam ist na kontrolny krvny test.

bique
27. jan 2012

@lienka_1 tak drzim palce, nech to poriesis a nech je vsetko ok.... 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre